SprávySprávy

Nakúpte potraviny bezpečne nielen pred Vianocami!

 PR   26.11.2021   0

Ako sa vyhnúť predvianočnému stresu? Jednoducho.

Nakúpte všetko, čo potrebujete na vianočné maškrtenie, prípravu štedrej večere či pečenie, bezpečne online z pohodlia domova. Nákup si jednoducho „vyklikáte“ na webstránke Tesco Online nákupy a sami si vyberiete dátum, termín ako aj spôsob doručenia.

Minuli sa vám ingrediencie na vianočné pečenie? Nerobte si starosti! Služba spustila aj úplnú novinku – nákup vám vodiči privezú aj v deň objednávky!

Výhodou Tesco Online nákupov je, že môžete nakúpiť všetko potrebné z domu. Nakupujte všetko, čo potrebujete, kedykoľvek. Váš nákup pripravia vyškolení pracovníci tzv. pickeri v čistom prostredí priamo v predajni Tesco.

Ako funguje jednoduchý a bezpečný online nákup potravín?

Tesco

 

1. Jednoduchá a rýchla registrácia:

Jednoduchým spôsobom sa zaregistrujete a vytvoríte si svoj profil na webstránke tesco.sk alebo v aplikácii Tesco Online nákupy pre smartfón.

Pri zadávaní objednávky si najprv vyberiete spôsob  doručenia, buď priamo domov, alebo možnosť vyzdvihnutia nákupu pri predajni Klikni&Vyzdvihni.  

V druhom kroku potvrdíte preferovaný čas doručenia alebo vyzdvihnutia. Z ponuky Tesco online potravín vyberiete tovary a zvolíte potrebný počet kusov, prípadne objem.. Novinkou je doručenie vášho nákupu už v deň objednania.

2. Garancia čerstvosti a kvality ako v kamenných obchodoch:

Pri príprave vášho nákupu priamo v predajni Tesco „vychystávači“ tzv. pickeri dvakrát skontrolujú kvalitu a čerstvosť každého produktu.

Vyberajú pre váš nákup len to najlepšie, lebo sa riadia heslom „Kúpil by som si to sám pre seba?“. Sú vlastne vašimi osobnými asistentmi online nakupovania.

Nákupy vychystávajú priamo na predajnej ploche, majú presne stanovenú trasu, ako aj konkrétne police, na ktorých sa tovar nachádza.

Tesco

 

3. Chcete náhradu za vypredaný produkt?

Čo ak bude váš obľúbený produkt konkrétnej značky, ktorú bežne nakupujete, náhodou vypredaný? To nič, picker vyberie náhradu v obdobnej cenovej hladine a zodpovedajúcej kvalite.

Pri preberaní nákupu sa rozhodnete, či náhradný tovar prevezmete alebo nie. Ak za svoj obľúbený produkt konkrétnej značky nechcete náhradu, stačí vo vašej objednávke označiť, že si náhrady za produkty neželáte.

4. Pohodlné platenie kartou i online:

Za svoj online nákup potravín môžete zaplatiť priamo kuriérovi kartou pri dverách alebo vopred online. V prípade, ak za nákup zaplatíte vopred online, platba bude zaúčtovaná až po prevzatí tovaru.

5. Bezpečné doručenie aj vyzdvihnutie:

Vodič privezie váš nákup vo vami vybranom časovom intervale na vašu adresu. Sami si môžete zvoliť doručenie až k dverám bytu alebo napríklad doručenie k prvým dverám. To znamená, že kuriér privezie a vyloží nákup k vchodu do domu.

Ak si zvolíte možnosť vyzdvihnutia nákupu v niektorom z Tesco obchodov so službou Klikni&Vyzdvihni, nákup vám bude prinesený až priamo k autu. Takže žiadny boj s ťažkými taškami.

Tesco

 

A na záver to najlepšie! Keď si ráno alebo dopoludnia objednáte potraviny cez Tesco Online nákupy , už v ten istý deň popoludní alebo večer vám vodič nákup doručí. Služba Tesco Online nákupy je aktuálne dostupná pre vyše 2,8 milióna zákazníkov na Slovensku, resp. 1,1 milióna domácností.

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
tehotenstvo
V ktorom týždni tehotenstva najskôr zistíme pohlavie dieťaťa?
29.11.2021   0
Bude to chlapček alebo dievčatko? Máloktorá mamička vydrží čakať na odpoveď až do pôrodu. Aj keď väčšina rodičov hovorí frázu, že najdôležitejšie je, aby bolo bábätko zdravé a je jedno, či to bude dievča alebo chlapec.
Nechajte mamy v šestonedelí na pokoji!
22.11.2021   0
Ak sú rodičia príliš hlúpo vychovaní, že nevedia povedať nie, hostia len chodia a chodia, hrajúc o preteky, kto uvidí bábätko skôr, míňajú si kľučky.
Pôrody počas pandémie: S mužom sme 5 dní plakali
21.11.2021   0
Bolo hrozné odlúčiť sa od partnera a od rodiny, chýbalo mi, že v tej najdôležitejšej chvíli môjho života tam nemohol byť, že svoju dcéru videl až po 5 dňoch od pôrodu.
babetko
Dnes už vieme vopred zistiť testom, či môže byť očkovanie pre dieťatko problém
29.11.2021   0
„Rizikom pri očkovaní živými vakcínami sú vrodené formy imunodeficiencie,“ vysvetľuje MUDr. Marta Dobáková,
Súťaž o futbalovú loptu McDonald´s Cup
26.11.2021   0
Udržiavajte futbalového ducha a súťažte s nami o Oficiálnu futbalovú loptu turnaja McDonald´s Cup
60 aktivít pre deti na celý advent až do Vianoc
25.11.2021   0
Venujme svojej rodine a deťom sami seba, svoj čas a vychutnajme si to. Na každý deň sa núka toľko aktivít... na každý prst tucet, no stačí hoci len jedna :-)
detské choroby
Odsávačka hlienov – áno či nie?
23.11.2021   0
Proces odsávania je úplne bezbolestný, pre deti však môže byť trochu nepríjemný. Protesty dieťatka sú spôsobené väčšinou obmedzením pohybu pri odsávaní, strachom z neznámeho predmetu a v prípade odsávačiek na vysávač aj strachom zo zvuku vysávača.
Prečo by deti nemali dostávať želatínové vitamíny
15.11.2021   0
Vitamíny sú dobrým biznisovým artiklom. Vyzerajú ako sladkosti. Majú však len samé výhody?
Prečo je moje dieťa stále soplavé?
15.11.2021   0
Je nám trápne sťažovať sa na ňu u lekára, veď je to taká bežná vec. Ale skomplikovať život vie teda poriadne.
zvery
1 z 200 mačiek a 1 zo 300 psov má cukrovku
11.11.2021   0
Vo všeobecnosti viac postihuje zvieratá v strednom až vyššom veku, nemusí to však byť pravidlo. U psov sa popisuje až dvojnásobne vyšší výskyt u sučiek, existuje však aj plemenná predispozícia. U mačiek je to naopak, najčastejšie sa týka kastrovaných samcov s nadváhou a rovnako ako u psov, aj tu je dokázaný vyšší výskyt u niektorých špecifických plemien.
Kúpime im zvieratko? Áno, či nie?
27.10.2021   0
Poznáte to. Príde za vami, vaša ratolesť, v očiach pohrávajú malé iskričky a plné očakávania vám oznámi, že by chcelo domáce zvieratko. Vy sa nezmôžete na slovo.
Tehotenstvo a domáce zvieratá
18.10.2021   3
Aj vy máte doma miláčika, ktorý vás rozosmeje a privíta keď prídete z práce bez ohľadu na to či máte dobrú alebo zlú náladu? Možno aj preto mnoho domácností vlastní zvieratá, avšak čo robiť keď zrazu zistíte, že čakáte bábätko.