SprávySprávy

Mikuláš k nám tento rok príde online! Privezie aj Majka Spirita, Spievankovo i Paci Pac

 PR   30.11.2020   0

Tento rok sme naozaj poslúchali. Sedeli doma, šili rúška, učili sa online. Viac ako kedykoľvek predtým si zaslúžime bohatú mikulášsku nádielku. Čo na tom, že deduška s vrecom plným sladkých prekvapení sa tento rok naživo nedočkáme.

Mikuláš si to namiesto do nákupného centra namieri k nám domov!

A veruže nepríde sám! Prinesie si aj pomocníkov: SPIEVANKOVO, FÍHA TRALALA, PACI PAC i DÚHALKU naloží do veľkých saní, aby spolu s ním prostredníctvom TURBO TV priniesli mikulášsky Kaufland detský festival a obrovské vrece plné zážitkov všetkým deťom, ktoré celý rok poslúchali.

Ako inak, úplne zadarmo a online na www.detskyfest.sk.

 

Nebude chýbať ani Medvedík Kuniboo a Turbo zábava

V nedeľu 6. decembra od rána až do večera budeme opäť variť, spievať, šantiť, cvičiť, či súťažiť s Barbie a Hot Wheels. Tak ako to máte radi!

Podujatím vás okrem ZAJA TURBA  a Medvedíka Kuniboo bude sprevádzať Veronika Hatala, a premiérovo aj dcérka obľúbenej Fíha Tralala, Zia Deer. A pre starších súrodencov, ockov a maminy Mikuláš do čižmy nadelil prekvapenie v podobe koncertu Majka Spirita!

Tak sa na Mikuláša pohodlne usaďte, kliknite na TURBO TV na www.detskyfest.sk/turbo-tv a užívajte si sladké prekvapenia pri skvelom ONLINE programe, ktorý potrvá od 9:00 hod. až do večera!  

 

Darujeme aj skutočný dôvod na úsmev

Naviac 200 z vás odmeníme adventným kalendárom s vtáčikom Kiwim, ktorý práve v týchto dňoch nájdete exkluzívne v Kauflande. Ak si ho pri najbližšom nákupe prinesiete domov, spoločne s Kauflandom prostredníctvom neziskovej organizácie Úsmev ako dar podporíte rodičov i deti z ohrozených rodín, ktorí vašu pomoc práve teraz potrebujú najviac.

Skúste už teraz porozmýšľať nad tým, čo by ste zaželali vašim kamarátom či známym, ktorí sa tento rok ocitli v neľahkej situácii. Počas celého podujatia nám totiž budete môcť prostredníctvom formulára na stránke www.detskyfest.sk posielať vaše priania nielen pre seba, ale aj pre druhých. Získate tak nielen kalendár pre seba, ale darujete úsmev rovno 2x!

 

Darujte úsmev 2x spoločne s generálnym partnerom podujatia, spoločnosťou Kaufland. Aj vďaka nej môžu Kaufland detské festivaly prinášať všetkým deťom úsmevy na tvárach po celý rok a zadarmo.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
tehotenstvo
Zakázané a rizikové práce v tehotenstve a počas dojčenia
25.01.2021   0
Ktoré práce sú tehotným ženám a dojčiacim matkám zakázané? Aké práce sú rizikové? Aké povinnosti má zamestnávateľ voči tehotnej a dojčiacej zamestnankyni, ak vykonáva práce, ktoré sú zakázané a ohrozujú jej tehotenstvo a materstvo?
Moja skúsenosť s diastázou
23.01.2021   1
Diastáza ohrozuje celé držanie tela, čo znamená, že postupne strácame oporu v brušnom svalstve a prenášame ju na driekovú oblasť a zaťažujeme lopatky a krčnú chrbticu. Chrbát nás bolí, hrbíme sa a panva vystupuje neprirodzene dopredu. Takýmto postojom len prispievame k tomu, aby bruško viac vytŕčalo.
Tehotenstvo sa dá vyčítať v očiach
20.01.2021   0
„Niečo je na tebe iné. Tvoje oči nejako žiaria. Ty budeš určite tehotná!“ Táto situácia je omnoho častejšia ako by ste si mohli myslieť.
babetko
Neučte vaše deti sedieť
25.01.2021   0
Mohli by sme povedať, že dieťa zvládne samostatný sed, keď je pripravené jeho svalstvo krku a chrbta. Ak dieťa posadíte predčasne, môžete mu tým spôsobiť viacero problémov.
Viac ako polovica rodičov sa môže o svoje predčasne narodené dieťa starať až niekoľko týždňov po pôrode
22.01.2021   0
Po predčasnom pôrode je najväčšou psychickou záťažou odlúčenie dieťaťa od rodičov
10 viet, kvôli ktorým som sa cítila ako najhoršia matka, lebo som nekojila
21.01.2021   0
Neboli ste pri mne, keď som plakala, lebo som nemohla kojiť svoje dieťa. Nemôžete vedieť nič o tom že som sa cítila ako najhoršia matka v dejinách.
detské choroby
Naše dieťa má nadváhu
26.01.2021   0
Čo deťom dávame jesť a ako sa to perspektívne odzrkadlí na ich zdraví? Prečo jedno dieťa môže zjesť dvakrát toľko čo iné a nepriberie ani deko, a to iné dieťa priberie už len z toho, keď sa na to jedlo pozrie?
Sezam patrí k najzdravším potravinám aj najväčším alergénom
21.01.2021   0
Alergia na sezam patrí medzi najrozšírenejšie alergie a spoločne so pšenicou, mliekom, vajciami a arašidmi patrí medzi veľkú osmičku alergénov, ktoré pacientov potrápa najčastejšie. Veľkou vhodou preto je, že podľa európskej legislatívy sa musí sezam na obaloch potravín aj v jedálnych lístkoch označovať.
11 príznakov u detí, kedy určite vyhľadajte lekársku pomoc
19.01.2021   0
Odborníci hovoria, že rodičia by mali lekára vyhľadať vtedy, ak sa niečoho obávajú. Toto sú príznaky, kedy vždy vyhľadajte lekársku pomoc pre svoje dieťa.
zvery
Ako zvládnuť kopytný absces
25.01.2021   0
Kopytá sú pre koňa stavebným základom. Čo je to kopytný absces? Prečo k nemu prichádza? Ako ho liečiť?
Morčatá
12.01.2021   11
Morčatá patria medzi hlodavcov, dožívajú sa v priemere 5 až 7 rokov. Je to milé zvieratko, vhodné pre staršie deti ako miláčik. Je ideálne na chov v byte, hoci si vyžaduje aj prechádzky vonku. Starostlivosť o neho je pomerne jednoduchá.
Korytnačka z akvária
02.01.2021   0
Vodný obojživelník, ktorého máme doma v akváriu je ako stvorený pre tropické krajiny, ktoré nazýva svojím domovom. Ako sa oň máme starať v našich podmienkach?