SprávySprávy

Diamantové čaro Vianoc

 pr   21.12.2018   0

Ak ste sa ešte stále nerozhodli, čo kúpiť svojim blízkym pod stromček, diamantové šperky sú stávkou na istotu. Ich nadčasová krása poteší každého. Navyše, ak zvolíte tie s jemným dizajnom, vaši najmilší ich môžu nosiť každý deň ako talizman alebo ako spomienku na výnimočný okamih. 

 

Ligotavé kúsky pre dámy

Ako vravela nesmrteľná Marilyn Monroe, diamant je najlepším priateľom každej ženy. A mala úplnú pravdu. Potešte svoju nežnú polovičku romantickým šperkom, ktorý jej vyčarí úsmev na tvári. Stávka na istotu sú exkluzívne kolekcie plné diamantových zlatých šperkov ALOve. 

Medzi najnovšie prívlastky patria kolekcie Bonbons a Exclusive Diamonds. Každá z nich má svoje čaro a príbeh. Najobľúbenejším šperkom je náhrdelník zo žltého 14 kt zlata s nápisom LOVE. Nesie v sebe posolstvo plné lásky, zaliate diamantovým leskom.

Pre tých najmenších

Máte doma malú slečnu, ktorá sa hrá na princeznú s ligotavými klenotmi z vašej šperkovnice? Prekvapte ju na Vianoce diamantovým šperkom, ktorý bude patriť len jej! Inšpirujte sa roztomilou kolekciou značky ALOve. Môže ísť o náušničky, náramok s menom alebo napríklad retiazku s obľúbeným zvieratkom. Všetky šperky sú z bieleho, žltého alebo ružového zlata doplnené trblietavými diamantmi. V prípade, že máte doma malého uličníka, pre tých sú k dispozícii personalizované zlaté náramky, taktiež ozdobené diamantmi.

Aj páni si prídu na svoje

Šperky už dávno nie sú výsadou iba žien. Ak sa jedná o štýlové, trendy kúsky, vedia potešiť aj silnejšie polovičky. ALOve prichádza s náramkami z kolekcie Magic Circles. Sú výnimočné, moderné a plné tajomnej energie. Môžu sa vrstviť a na mužskej ruke vyzerajú príťažlivo. Ak hľadáte elegantný a podmanivý šperk, stavte na ALOve Shambally.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Pôrod s epidurálkou alebo bez nej?
13.06.2019   0
Niektoré mamičky sa mi sťažovali, že po pôrode s epidurálkou mali pocit, že ich psychicky utlmila a nič neprežívali. To sa mi nestalo. Naopak, keď mi dali syna, rozplakala som sa od šťastia, ani som ho nechcela pustiť. Nebolelo ma ani šitie. Čo sa týka postupného prichádzania tela do normálu, to po epidurálke môže a nemusí byť problém.
Nemocnica Snina
12.06.2019   0
Cieľom pôrodnice je realizovať individuálny prístup k rodičke pred, počas a po pôrode na základe jej požiadaviek čím chceme vytvoriť pocit bezpečia pre matku aj dieťa.
Pôrodnica Sanatórium Koch
11.06.2019   0
"Mať tak svojho informátora priamo v pôrodnici. Môcť sa spýtať na všetky otázky. Mať pocit, že viem: do čoho, ku komu a kam idem." Tá možnosť je už tu. Otázky, ktoré kladiete tak často vo fórach, sme položili za vás. Ale tentokrát priamo pôrodnici v Sanatóriu Koch.
babetko
8 drobných zmien v živote rodiča. Malé a veľké dieťa.
16.06.2019   4
Malý:Tešíte sa z každého nového slova, ktoré sa naučí povedať. Veľký: Desíte sa každého nového slova, ktoré začne používať.
Majú rituály a tradície v rodine zmysel?
14.06.2019   0
Vytvárajú spomienky a pomáhajú deťom ukotviť sa v rodinnom kruhu. Máme sa na čo tešiť. Máme čas a priestor byť s rodinou a zabávať sa. Strašne pekná myšlienka! Manželia vysvetľovali, že pre deti sú rituály a tradície niečo, čo im dáva ukotvenie, rodinnú identitu a zázemie. Rituálom a tradíciou môže byť čokoľvek – od večernej rozprávky po štedrovečernú kapustnicu. Niečo, čo vás baví a robíte to pravidelne.
Ste tiež bojovníci proti plastu?
11.06.2019   0
Autorov 3 najzaujímavejších príspevkov odmeníme domácim prístrojom na perlivú vodu SodaStream Crystal.
detské choroby
Nočné mory
16.06.2019   11
Rodičia si myslia, že za zlé sny detí sú zodpovedné nepríjemné denné zážitky, no nie je to úplne pravda. Nie je úplne jasné, kedy deti začínajú snívať, ale vieme, že už batoľatá môžu hovoriť o svojich príjemných či strašidelných snoch.
Liečba hnačky u dojčených a nedojčených detí
03.06.2019   0
Ako správne dopĺňať tekutiny a výživu dieťaťu s hnačkou. Rozvrh diéty. Ako uvariť pravý ryžový či mrkvový odvar.
Pri akých ochoreniach je účinná Vojtova metóda?
31.05.2019   0
Hoci je Vojtova metóda prevažne spájaná s deťmi, úspešne sa aplikuje u všetkých vekových kategórií, od novorodencov až po seniorov.
zvery
Čo treba vedieť o potkanoch chovaných doma
23.05.2019   1
Chov potkanov zažíva v poslednej dobe boom. Potkany sú inteligentné, vycvičiteľné a vyžadujú relatívne jednoduchú starostlivosť. Potkanov môžeme naučiť všeličo. Napríklad preskakovať, otáčať sa dokola, postaviť sa a dokonca aj podať ruku na povel.
Ako správne osloviť, či volať ovcu
09.05.2019   0
No jednoduché to nie je. Samica ovce domácej sa nazýva bahnica. Samec je baran a ich mláďatko sa volá jahňa. Čo je potom baránok?
Upratovači v akváriu
05.05.2019   0
Riasy, nečistoty, nánosy a zbytky potravy. Postačí niekoľko dní až týždňov a z vášho klenotu je vec blízko podobná žumpe. S podobným stavom nám dokážu pomôcť ryby, ktorých hovorovo voláme „upratovači“.