SprávySprávy

Darčeky pre malých dospelákov

 pr   04.11.2019   0

Pod vianočným stromčekom sa najviac tešíme na rozžiarené detské oči a radosť z rozbalených darčekov.
Potrebujete inšpiráciu? Od 7. novembra kúpite v sieti predajní Lidl krásne a praktické hračky, s ktorými sa deti radi zahrajú na dospelákov.

 

Kuchynka poteší každú malú gazdinku, ktorá rada pomáha mamine. V ponuke nájdete kuchynku so skutočnými zvukmi a funkciami – otočný regulátor teploty so zvukom, drez s otočným vodovodným kohútikom, rúru na pečenie, ktorú možno otvoriť. Malá kucháročka vo svojej  kuchynke uvarí a upečie pre bábiky tie najlepšie dobroty.
Cena: 34,99 €, Lidl 

Do každej správnej kuchynky patrí detský riad a potraviny. Praktické plastové riadiky, koláčiky a zmrzlinky v hravých pestrých farbách sa budú malým slečnám určite páčiť. A poslúžia tiež na to, aby sa gazdinka už odmalička naučila použité riadiky umývať.
Cena súprava: 6,99 €, Lidl

Všetky dievčatká sa rady hrávajú na mamu. Nový kočík a prípadne aj bábika pod stromčekom budú tým najkrajším prekvapením. Štýlový kočík v trendových farbách, s príručnou taškou, súpravou na kŕmenie bábiky a cumlíkom vyzerá celkom ako pre ozajstné bábätko!
Cena kočík: 19,99 €, Lidl

Do nového kočíka by sa hodila aj nová bábika, či skôr bábätko. Je krásne oblečená, má cumlík aj fľašku, aby ju mohla malá maminka nakŕmiť, a vydáva až 24 rôznych milých detských zvukov a prvé slovíčka. Bábika meria 38 centimetrov, takže sa pohodlne zmestí do nového, ale i staršieho kočíka, ak ho už doma máte. A ak má vaša slečna mladšieho súrodenca, môžete sa vybrať na prechádzku s malým i veľkým kočíkom spoločne.
Cena: 11,99 €, Lidl

Chcete, aby sa vaša ratolesť naučila už odmalička vám pomáhať? Skvelý tip na vianočný darček je tento upratovací vozík s bohatou výbavou. Užijú si ho nielen dievčatká, ale skvelo sa s ním zabavia aj chlapci. A zároveň sa deti naučia pomáhať v domácnosti.
Cena: 19,99 €, Lidl

Výborným tipom pre malých majstrov je detské náradie značky Parkside. Vŕtačka so zvukovými efektmi, príklepová vŕtačka či brúska – všetky tipy náradia vyzerajú ako presné kópie ozajstného náradia pre dospelých domácich kutilov. Takže keď sa po Vianociach ocko so synom pustia spoločne do opráv, váš domov bude ako z magazínu o modernom bývaní.
Cena: 9,99 €, Lidl

 


Darčeky kúpite aj na www.lidl-shop.sk

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 2 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
Hľadáte:
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Amniotómia, alebo... v čepčeku sa narodil!
07.08.2020   3
Encyklopédia zdravotnej sestry hovorí, že je to prepichnutie amniónu (zárodočnej blany). Mamičkovsky tomu hovoríme pretrhnutie plodových obalov alebo pustenie vody počas pôrodu. Nemýľte si to prosím s iným zákrokom – amniocentézou.
Prvé pohyby bábätka v brušku
05.08.2020   6
Bábo v brušku a jeho prvé pohyby ženy opisujú ako hladkanie, mávnutie motýlích krídel, bublinky, jemné klopanie, pohyby čriev, trepotanie, škvŕkanie v bruchu, mrvenie...
Čo je hlienová zátka, kedy sa uvoľní a kedy ísť do pôrodnice?
03.08.2020   5
Odtok hlienovej zátky je jedným z prvých signálov, že čas pôrodu sa blíži a v zásade ešte netreba ísť do pôrodnice. Ak sa však objaví jasnočervená krv, (ako pri silnej menštruácii) je načase urýchlene sa presunúť do pôrodnice.
babetko
Cvičenie s riekankou pre 4 – 5-ročné deti
07.08.2020   0
Zdravotné cviky deťom poskytujú uvoľnenie všetkých svalov, ale aj posilňovanie a cestu k správnemu držaniu tela. Veľkým pomocníkom pri cvičení sú pesničky alebo riekanky. S deťmi vo veku 4 – 5 rokov si môžeme zacvičiť aj na tieto:
Nepáči sa ti jedlo? Budeš hladný!
06.08.2020   0
Babička šermuje lyžičkou popod nos vnúčika. Dieťatko vysýpa z mostíka kamienky a ona ho kŕmi jablkovou výživou cez pletivo, cez mriežkovanú zábranu preliezky, hrdá na svoju kŕmiacu taktiku.
Sunárek vyrástol. Rebrenduje na SUNAR
05.08.2020   0
Zmena sa dotkla len obalu a značky, zloženie a chuť produktov zostávajú rovnaké.
detské choroby
Protikvasinková diéta
03.08.2020   3
Ponúkame vám užitočné informácie o tom, čo jesť a čomu sa radšej vyhnúť, ak sa kvasinky stanú nepríjemnou súčasťou vášho života.
Cítia malé bábätká bolesť?
31.07.2020   0
Náš predpoklad je jasný, že deti bolesť cítia. Ako je to však u celkom malých bábätiek? U nich sa často predpokladá/predpokladalo, že bolesť nevnímajú tak, ako väčšie deti, resp. tak, ako dospelí. Ešte stále je novorodenecká bolesť často neliečená.
Alergia na slnko?
29.07.2020   0
Jednou z nepríjemných reakcií kože na slnečné žiarenie môže byť okrem spálenia pokožky aj slnečná alergia. Najviac ohrozenou skupinou sú deti, pretože ich koža nie je dostatočne odolná voči škodlivému žiareniu.
zvery
Prečo psy jedia trávu
03.08.2020   0
Väčšine psov tráva chutí. Podľa prieskumov je tráva rastlinkou, ktorú psy jedia najčastejšie. Ale prečo je to tak? Má nejaké neznáme vitamíny? Čo na nej psy vidia?
Cestovanie so psom
28.07.2020   2
Je prirodzené, že si myslíte, že sa váš psík necíti v klietke dobre. Neprenášajte ale tieto svoje pocity na vášho psa. Prepravka im nevadí a niektorí sa dokonca v nej cítia bezpečnejšie.
Povel "Ku mne" alebo tipy na privolanie psa
08.07.2020   2
„Ku mne“ je jeden z najdôležitejších povelov, ktoré potrebujete psa naučiť. Dá sa to u každého psa? Ako na to? Dokedy treba trénovať?