ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
nedeľa 22.10.2017 | meniny má Sergej  
SprávySprávy

Čo s voľným víkendom? Príďte sa s deťmi zabaviť a zašportovať si

 pozvánka   01.06.2017   1

 

Atraktívny program pre celú rodinu

V sobotu 10. júna 2017 bude v Bratislave na Partizánskej lúke o zábavu postarané. Zíde sa tu takmer 250 športujúcich detí z celého Slovenska, ktoré zabojujú o výhru práve pre svoju školu.

Veľké finále projektu Ľahšie to ide ľahšie odštartuje najskôr trojkolovou súťažou na prekážkových dráhach a pokračovať bude súťažou v behu. 

Na záver sa stretne šesť najlepších družstiev a zistíme, ktorá škola je tá najlepšia.

Zašportujte si s nami

Športovať budú môcť nielen deti zo škôl, ale aj verejnosť. Pre malých aj veľkých sú pripravené športové stanovištia, na ktorých ich budú čakať profesionálni športovci a zábavné športové súťaže. No a pred koncom dňa nemôže chýbať exhibícia.

Stretnú sa na nej deti zo šiestich najlepších škôl a známi slovenskí športovci, ako napríklad Richard Lintner či bratia Rančíkovci. Chcete s nimi fotku alebo ich podpis?

Užite si bohatý hudobno-tanečný program pre malých aj veľkých

 

 

Na nudu proste nezostane čas, lebo celý deň sa bude na čo pozerať. Deti aj dospelých prídu zabaviť The Pastels, Jumbo Chicks, Dominika Mirgová, Adam Ďurica a Dara Rolins.

Samozrejme, nemôžu chýbať ani obľúbené Veselé zúbky, a teda Zubožrút Robo Papp, Zuzka a Monika Haasové, Bystrík a Chyno. Zárukou príjemného dňa bude aj Richard Lintner, ktorý bude divákov sprevádzať športovou časťou podujatia.

Tak nezabudnite prísť a prežite skvelý deň plný športu, zábavy a dobrej nálady.

Tešíme sa na Vás.

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.

Najčítanejšie

Komentáre k článku
Gabriela napísané 01.06.2017 10:26

Dnes je deň detí.Polovčný mesiac na oblohe.

Veľa šťastia všetci.

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised





tehotenstvo
Tehotná na pracovnom pohovore
20.10.2017   0
Tehotenstvo nie je dôvod, aby vás vyradili z evidencie uchádzačov o zamestnanie. Ako absolvovať pohovor, keď ste tehotná? Musíte to budúcemu zamestnávateľovi oznámiť? Môže od vás vyžadovať potvrdenie o tom, že nie ste tehotná?
Gestóza tehotných
18.10.2017   0
Niektoré gestózy sú pre budúcu mamičku veľmi nebezpečné a treba si na ne dávať veľký pozor. Za nebezpečné gestózy pre matku a dieťa považujeme odborne nazývanú preeklampsiu a eklampsiu. Pacientky s eklampsiou by mali byť čo najrýchlejšie prijaté na jednotku intenzívnej starostlivosti.
SZČO a materská
17.10.2017   1
Má SZČO nárok na materské? Musí prerušiť alebo zrušiť živnosť, keď poberá materské? Aké sú podmienky nároku na materské? Ako sa vypočíta materské SZČO? Mám nárok na materské, ak mám podlžnosti na poistnom?
babetko
Pečená hruška (od 6 mesiacov)
21.10.2017   0
Aby ste predišli problémom s nafukovaním bruška, nepodávajte dieťaťu surové ovocie až do 8. mesiaca (okrem banánov a avokáda). Skúste to napríklad pečením.
Prečo dojčiť hneď po pôrode?
20.10.2017   9
Po pôrode sú hormóny mamičky, ale i dieťatka priamo naštartované na to, aby ste začali úspešne dojčiť. Ak vaše dieťatko nemalo možnosť prisať sa na prsník tesne po pôrode a prvé, čo do pusy dostane, je fľaša, môže sa stať, že potom mu bradavka „nebude stačiť“.
Súťaž o milé zásterky a termohrnčeky
20.10.2017   0
Hráte o 3x keramický termohrnček v provensálskom dizajne spolu s gazdinkovskou zásterou.
detské choroby
Imunita na školách
19.10.2017   0
Detské kolektívy sú doslova rajom na šírenie vírusov a infekcií. Preto je veľmi dôležité, aby ste vaše ratolesti zaopatrili ochranným štítom.
8 vecí, ktoré deťom poškodzujú imunitný systém
18.10.2017   0
Posledné výskumy potvrdili úzke prepojenie medzi psychikou, nervovým systémom a imunitou.
Bolesť končatín
15.10.2017   0
Nervózne prestupujem z nohy na nohu, zatiaľ čo môj štvorročný syn sa asi desať metrov za mnou vlečie slimačím tempom a tvári sa nešťastne: „Ale keď mňa bolia nožičky...“ Niekedy bolia nožičky účelovo, niekedy bolia večer po celodennom lietaní. Niekedy sa dieťa v noci zobudí a plače kvôli bolestiam. Vymýšľa si? Má atritídu? Nemôže to byť nádor? Rastie?
zvery
Blchy sa k vám môžu dostať spokojne aj od susedov
19.10.2017   0
Blchy prenášajú rôznorodé choroby a dokážu zamoriť celý byt či dom. Rozhodne neplatí tvrdenie, že mačacie a psie blchy na človeka neprejdú!
Zimovanie hadov
18.10.2017   0
Po poslednom kŕmení počkáme 2 týždne. Potom začíname pomaly hadovi znižovať dobu osvetlenia a teplotu. Toto by malo trvať ďalšie 2 týždne, aby sa had poriadne vyprázdnil. Pokiaľ by sme to urýchľovali môžeme hadovi ublížiť, hnijúce zvyšky potravy v tele hada počas hibernácie nie sú nič povzbudzujúce pre jeho organizmus.
Jazdenie na koni - začíname
12.10.2017   3
Kone sú fascinujúce zvieratá a jazdenie na nich o to viac. Nie je to ani tak náročné ale vyžaduje si to odvahu a správneho trénera. Ako na to? Skúsime vám poradiť. Ako vybrať ranč, trénera a koňa?