SprávySprávy

4ka podporuje mladých a v čase inflácie prináša študentom veľa dát za ešte lepšiu cenu

 PR   24.05.2023   0

Podľa exkluzívnej ankety pre 4ku až 88% mladých pociťuje zhoršenie svojej životnej situácie, no zároveň sa nechce obmedzovať pri používaní svojho mobilného telefónu. Najmladší mobilný operátor sa im rozhodol pomôcť v neľahkých časoch a prichádza s novým paušálom SLOBODA pre MLADÝCH. A ako je už v prípade 4ky zvykom, obsahuje okrem predplatených minút a SMS aj slušnú dávku dát.

 

„Máme spolu vzťah už roky. Minimálne od jesene 2017, keď sme ako prvý operátor na Slovensku priniesli prvý nový paušál s nekonečnými dátami. S nimi v ruke vyrástla na Slovensku nová generácia mladých ľudí, ktorí už nepoznali ten blbý pocit obmedzovať sa pri používaní svojho mobilu. Ceníme si dôveru, ktorú nám mladí zákazníci už roky dávajú a zároveň si uvedomujeme, že to nemajú dnes ľahké. Aj preto chceme podporiť každého žiaka či študenta a prichádzame so špeciálnym produktom pre nich,“ hovorí vedúci produktového oddelenia 4ky Marek Jánošík.

Jeho slová potvrdzuje aj online anketa 4ky realizovanej koncom apríla prostredníctvom portálu pre mladých StartitUP.sk, ktorej sa zúčastnili až dve tisícky respondentov. Až 9 z 10 mladých ľudí pociťuje zhoršenie svojej finančnej situácie v súvislosti s infláciou. Až 59% mladých ľudí chce svoju zhoršujúcu sa finančnú situáciu riešiť tým, že začnú viac šetriť. Najviac mladí šetria na kúpe oblečenia či novej elektroniky (42%), štvrtina opýtaných obmedzuje cestovanie a tretina redukuje účasť na párty či inej forme zábavy.

„Čo je ale najdesivejšie zistenie, 6% mladých chce kvôli zhoršeniu svojej situácie opustiť školu a až 19% opýtaných zvažuje odchod z krajiny a nový život za hranicami. Ako mobilný operátor nevieme pre nich urobiť viac, než im ponúknuť výhodnejší produkt v čase, keď iní zdražujú,“ vraví marketingový riaditeľ 4ky Roland Kyška.

Jeho slová potvrdzujú aj ďalšie dáta z prieskumu, podľa ktorých sa až 87% mladých nechce obmedzovať pri používaní mobilu a 57% by privítalo špeciálny paušál pre študentov.

„Za štyri eurá u nás dostane každý žiak alebo študent vo veku od 6 do 26 rokov okrem 50 minút alebo SMS aj 4 GB dát v SR aj EÚ na 30 dní. To je skutočne skvelá ponuka pre každého, či už chce využiť dáta na vzdelávanie alebo zábavu v akejkoľvek kombinácii. Ak sa niekomu dáta mália, môže si za ďalších 6 eur dokúpiť ďalších 16  GB dát,“ prezrádza detailu produktu SLOBODA pre MLADÝCH Andrea Čagalová, senior manažérka pre produkt a propozície 4ka.

SLOBODA pre MLADÝCH: Veľa dát doma aj v EÚ

  • 4 GB dát v SR a EÚ už v základe za 4 eurá
  • 50 minút alebo SMS v cene
  • s balíkom DÁTA NAVYŠE spolu až 20 GB dát v SR za dodatočných 6 EUR

Nový študentský paušál SLOBODA pre MLADÝCH obsahuje v základe 50 MIN/SMS a 4GB dát, ktoré je možné čerpať v rámci SR aj celej EÚ a to za zvýhodnenú cenu 4 EUR na 30 dní. V rozšírenej verzii SLOBODA pre MLADÝCH + DÁTA NAVYŠE je k dispozícii až 20 GB dát (z toho 9,56 GB v EÚ) a 50 MIN/SMS v celej EÚ za 10 EUR na 30 dní. Podobne ako ostatné paušály z rodiny SLOBODA platí aj pre SLOBODU pre MLADÝCH automatická obnova každých 30 dní a možnosť aktivovať si paušál aj viackrát počas platnosti paušálu.

Online aktivácia cez appku či samoobslužnú zónu

Ide o nový paušál 4ky, ktorý sa dá aktivovať online. Ponuku si študenti môžu aktivovať priamo v mobilnej aplikácii Moja 4ka alebo cez zákaznícky portál Moja zóna na webe operátora, stačí predložiť študentský preukaz, ako je napr. karta ISIC alebo Potvrdenie o návšteve školy.

Takto chutí SLOBODA pre MLADÝCH

 

4ka podporí aj mladých umelcov cez grantový program SLOBODA pre MLADÝCH

Slovenský telekomunikačný operátor 4ka otvára grantový program pre mladých hudobníkov. Cez grantový program SLOBODA pre MLADÝCH podporí mladých slovenských umelcov v ich ďalšej tvorbe. Práve v kampani na nový študentský paušál predstavuje operátor mladých umelcov - hudobníka The Curly Simon, či novovzniknutú slovenskú kolaboráciu dvoch mladých hudobníčok Meowlau X Val, ktorí sa stali tvárami reklamnej kampane v online priestore.

Mladí speváci, či kapely vo veku do 26 rokov sa môžu uchádzať o grant do výšky 4 000 EUR. Grant môžu víťazi využiť napr. na vytvorenie hudobného videoklipu či zorganizovanie alebo nahratie hudobného vystúpenia alebo koncertu. V rámci prvého ročníka Grantového programu pre kalendárny rok 2023 4ka rozdelí celkovú sumu 16 000,- EUR medzi 4 granty v rovnakej výške 4 000 EUR. Prihlásiť sa do grantového programu môžu mladí umelci do konca mája na webe www.4ka.sk/fix/grant.

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.

Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
tehotenstvo
Rodila som v Trenčíne. Čo by mohla zlepšiť jedna z najlepších pôrodníc na Slovensku?
30.05.2023   0
Moje rozhodnutie ísť rodiť do pôrodnice v Trenčíne ovplyvnil náš projekt Sprievodca pôrodnicami, v ktorom nemocnica každoročne získavala prvé priečky medzi odborníkmi.
5 vecí, ktoré je treba zmeniť na šestonedelí nielen v trenčianskej pôrodnici
29.05.2023   2
O celkovom dojme z pôrodnice neraz rozhodujú maličkosti. Ľudské drobnosti. Slušnosť. Ochota. Empatia.
Rodinné prídavky, materské a rodičovské príspevky, daňový bonus 2023 (prehľad pre rodičov)
26.05.2023   5
Rodičia majú nárok na rôzne peňažné dávky, príspevky, prídavky, daňový bonus... Tu nájdete prehľad peňažných dávok pre rodiča. Viete, že poistné na dôchodkové poistenie a zdravotné poistenie môže za rodiča platiť štát?
babetko
Ako by bábätko prebaľovala Mária Montessori
30.05.2023   0
Čo myslíte: používala by Montessori jednorazové plienky alebo by rodičov od nich odhovárala?
Kam mám to dieťa položiť?
27.05.2023   12
Kam ho mám uložiť, keď nespí? Kde mám to dieťa mať? Na zemi? V kolíske? Čo vlastne ono bude robiť, keď nebude spať?
Kedy sa deti začínajú smiať?
25.05.2023   0
Reflexne sa dieťa usmieva už v maternici. Cielene sa na vás usmeje niekedy medzi 6. a 12. týždňom života. Na tento úsmev čaká veľa mamín :-)
detské choroby
Infekčná mononukleóza
26.05.2023   0
S týmto vírusovým ochorením sa najatejšie stretávame na jar a na jeseň. Aké sú jeho prejavy, priebeh ochorenia, možné komplikácie, liečba a odporúčané diéty sa dozviete v tomto článku.
Bipolárna porucha v detstve a adolescencii
20.05.2023   1
U detí je mánia skôr obdobím extrémnej podráždenosti a deštruktívneho konania, než extrémneho šťastia. Depresia je u týchto detí sprevádzaná mnohými fyzickými problémami, častou absenciou v škole, zlými výsledkami.
Bolesť končatín
10.05.2023   1
Bolia ma nožičky... Vymýšľa si? Má atritídu? Nemôže to byť nádor? Rastie? Otázky a odpovede – pátrajme po príčine bolestí:
auto
Chcete sa zoznámiť? Vypýtajte si Renault Austral na celé 2 dni.
26.05.2023   0
Zoznamka 365.Renault poskytuje možnosť výpožičky na 2 dni alebo 300 km.
Čo je aquaplaning a čo robiť keď sa do neho dostanete?
17.05.2023   0
Nejde o bežný šmyk na mokrej vozovke, ale o úplnú stratu priľnavosti pneumatiky. Aquaplaning príchádza bez predchádzajúcich varovných signálov.
6 stresových situácií, ktoré musíme zvládať s deťmi v aute
14.04.2023   1
S deťmi v aute musíte mať pri šoférovaní dvojitú porciu koncentrácie, pretože aj pri najmenšej nepozornosti riskujete bezpečnosť a zdravie vás všetkých. Odopína si stále pásy? Vypadol mu dudlík? ...Takto to zvládnete: