SprávySprávy

3-izbový byt v Bratislave na prenájom pre rodinu

 Peter K.   06.01.2020   0

Ponúkame na dlhodobý prenájom zrekonštruovaný 3-izbový byt v Bratislave – Ružinove, v tichej lokalite uprostred parkovej zelene, vhodný najmä pre rodinu.

Poloha bytu

Byt o celkovej ploche 73 m2 sa nachádza v mestskej časti Pošeň (Šándorova ulica), na treťom poschodí v panelákovom dome s výťahom. Orientovaný je na juho-západ.

Byt má 3 izby, z ktorých obývačka je prechodová. Byt má balkón (z kuchyne) a loggiu (zo spálne). Z bytu je rýchle dopravné spojenie do centra (20 minút električkou číslo 8 alebo 9), na bratislavský obchvat i do nákupného centra AVION, IKEA, Hornbach a ďalšie.

Lokalita a občianska vybavenosť

Lokalita má veľmi dobrú občiansku vybavenosť. Priamo oproti domu sa nachádza cirkevná materská škôlka a základná umelecká škola. V blízkom okolí sa nachádzajú 2 základné školy a 3 gymnáziá, vrátane cirkevnej ZŠ a cirkevného gymnázia na Bachovej ulici. V blíkosti (do 10 minút) sa nachádza zdravotné stredisko Babuškova, potraviny (Lidl, Terno a Moja samoška) a Kostol sv. Vincenta. Parkovanie je možné pred domom.

 

Rekonštrukcia

Byt bol v roku 2018 kompletne zrekonštruovaný a vybavený novou kuchynskou linkou, plávajúcimi podlahami a vstavanými skriňami. Kuchynská linka má umývačku riadu, elektrickú rúru a plynovú varnú dosku. Byt je zariadený nábytkom z IKEA, posteľami so zdravotnými matracmi, sedačkou a TV. V prípade potreby je možné byt čiastočne zariadiť vlastným nábytkom.

Nájomné 

Mesačné nájomné 600 eur + energie (cca 130 eur).

Dohoda možná. 

Kontakt: 0919 260 729 /Peter K. , volať po 19,00 hod.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 3 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
Hľadáte:
tehotenstvo
Amniotómia, alebo... v čepčeku sa narodil!
07.08.2020   3
Encyklopédia zdravotnej sestry hovorí, že je to prepichnutie amniónu (zárodočnej blany). Mamičkovsky tomu hovoríme pretrhnutie plodových obalov alebo pustenie vody počas pôrodu. Nemýľte si to prosím s iným zákrokom – amniocentézou.
Prvé pohyby bábätka v brušku
05.08.2020   6
Bábo v brušku a jeho prvé pohyby ženy opisujú ako hladkanie, mávnutie motýlích krídel, bublinky, jemné klopanie, pohyby čriev, trepotanie, škvŕkanie v bruchu, mrvenie...
Čo je hlienová zátka, kedy sa uvoľní a kedy ísť do pôrodnice?
03.08.2020   5
Odtok hlienovej zátky je jedným z prvých signálov, že čas pôrodu sa blíži a v zásade ešte netreba ísť do pôrodnice. Ak sa však objaví jasnočervená krv, (ako pri silnej menštruácii) je načase urýchlene sa presunúť do pôrodnice.
babetko
Cvičenie s riekankou pre 4 – 5-ročné deti
07.08.2020   0
Zdravotné cviky deťom poskytujú uvoľnenie všetkých svalov, ale aj posilňovanie a cestu k správnemu držaniu tela. Veľkým pomocníkom pri cvičení sú pesničky alebo riekanky. S deťmi vo veku 4 – 5 rokov si môžeme zacvičiť aj na tieto:
Nepáči sa ti jedlo? Budeš hladný!
06.08.2020   0
Babička šermuje lyžičkou popod nos vnúčika. Dieťatko vysýpa z mostíka kamienky a ona ho kŕmi jablkovou výživou cez pletivo, cez mriežkovanú zábranu preliezky, hrdá na svoju kŕmiacu taktiku.
Sunárek vyrástol. Rebrenduje na SUNAR
05.08.2020   0
Zmena sa dotkla len obalu a značky, zloženie a chuť produktov zostávajú rovnaké.
detské choroby
Protikvasinková diéta
03.08.2020   3
Ponúkame vám užitočné informácie o tom, čo jesť a čomu sa radšej vyhnúť, ak sa kvasinky stanú nepríjemnou súčasťou vášho života.
Cítia malé bábätká bolesť?
31.07.2020   0
Náš predpoklad je jasný, že deti bolesť cítia. Ako je to však u celkom malých bábätiek? U nich sa často predpokladá/predpokladalo, že bolesť nevnímajú tak, ako väčšie deti, resp. tak, ako dospelí. Ešte stále je novorodenecká bolesť často neliečená.
Alergia na slnko?
29.07.2020   0
Jednou z nepríjemných reakcií kože na slnečné žiarenie môže byť okrem spálenia pokožky aj slnečná alergia. Najviac ohrozenou skupinou sú deti, pretože ich koža nie je dostatočne odolná voči škodlivému žiareniu.
zvery
Prečo psy jedia trávu
03.08.2020   0
Väčšine psov tráva chutí. Podľa prieskumov je tráva rastlinkou, ktorú psy jedia najčastejšie. Ale prečo je to tak? Má nejaké neznáme vitamíny? Čo na nej psy vidia?
Cestovanie so psom
28.07.2020   2
Je prirodzené, že si myslíte, že sa váš psík necíti v klietke dobre. Neprenášajte ale tieto svoje pocity na vášho psa. Prepravka im nevadí a niektorí sa dokonca v nej cítia bezpečnejšie.
Povel "Ku mne" alebo tipy na privolanie psa
08.07.2020   2
„Ku mne“ je jeden z najdôležitejších povelov, ktoré potrebujete psa naučiť. Dá sa to u každého psa? Ako na to? Dokedy treba trénovať?