ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
ŠportŠport

Vymeňte auto za bicykel alebo kolobežku

 PR   19.12.2018   0

Bicykel je súčasťou života mnohých ľudí, ktorí chcú nielen dobrú kondíciu, ale aj šetriť životné prostredie. Ľudia ich najčastejšie využívajú na spoločné chvíle strávené s rodinou alebo ako súčasť ich kardio tréningu, no v skutočnosti majú aj iné využitie. Nielen tí, ktorí žijú v mestách ich využívajú ako dopravný prostriedok, ale aj ľudia, ktorí sa premiestňujú po vidieku.

Ich výhodou je, že sa človek udržiava v kondícii, šetrí životné prostredie, nemusí čakať v zápchach a ušetrí nemalé finančné prostriedky, ktoré by inak musel vynaložiť na tankovanie.

Hoci je bicykel finančne náročnou záležitosťou a to najmä z pohľadu celej rodiny, kupuje si ho čoraz viac ľudí.

 

Obrovskou výhodou je možnosť zakúpenia na splátky,

kedy si ho ľudia zaobstarajú aj v prípade, že nemajú potrebnú hotovosť. Takýmto spôsobom môžete nakúpiť u športového predajcu inSPORTline, ktorý vám poskytne službu s 0% navýšením. Bicykel na splátky tak môžete zakúpiť aj ako vianočný darček, na ktorý by ste inak peniaze nemali.

InSPORTline ponúka na splátky nielen bicykle, ale aj iné športové pomôcky a doplnky, ktoré sú pre bežných ľudí drahé, no nevedia im odolať.

Alebo kolobežka?

Ak pre vás nie je bicykel to pravé, no potrebujete dopravný prostriedok, vďaka ktorému by ste sa dostali do práce, siahnuť by ste mali po kolobežke. Tá je finančne dostupnejšia a nezaberá toľko miesta ako klasický bicykel. Je výbornou voľbou pre mestských ľudí, ktorým sa už nechce vyčkávať dlhé hodiny v kolónach a chcú sa na miesto dostať čo najrýchlejšie.

Kolobežka je super darčekom aj pre deti, ktoré radi športujú a chcú tráviť čas vonku s kamarátmi.

 

Ide o udržanie rovnováhy

Tento športový prostriedok je o niečo bezpečnejší ako detský bicykel, nakoľko na ňom netreba držať takú veľkú stabilitu a dieťa z kolobežky ľahko zíde dole.

V ponuke sú nielen klasické kolobežky s dvomi kolesami, ale dokonca aj trojkolky. Tie sú najbezpečnejším variantom, pri ktorých sa nemusíte o svoje dieťa báť. Ak je vaša ratolesť už o niečo väčšia a má potrebné skúsenosti s udržiavaním rovnováhy, pokojne mu zakúpte kolobežku s dvomi kolesami.

Na výber máte nielen nafukovacie kolesá, ale aj polyuretánové a PVC. Všetky druhy kolies sú vhodné na jazdu po ceste, nafukovacie kolesá sa navyše hodia aj v parku, na cyklotrasách a v náročnejšom teréne. Nafukovacie kolesá sú o niečo komfortnejšie, pretože dokážu nárazy lepšie stlmiť a  tak ľahšie udržíte rovnováhu.

 

Dievčenské, alebo chlapčenské?

Tento športový doplnok môžete prispôsobiť aj pohlaviu dieťaťa, ktorému kolobežku kupujete. K dispozícii sú nielen neutrálne, ale aj typicky dievčenské a chlapčenské prevedenia.

Ak si neviete s výberom vhodného produktu rady, navštívte internetového športového predajcu inSPORTline, kde máte k dispozícii obrovské množstvo sortimentu. Na základe zadaných kritérií vám prehliadač ponúkne presne to, čo je pre vás vhodné a vy tak dokážete pohodlne nakúpiť aj z domu.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 2 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Oco pozerá futbal, bábo plače, mama má baby blues
21.02.2019   0
Hormonálna nerovnováha, množstvo pocitov, únava a nové povinnosti zvyčajne prispejú k tomu, že sa žena niekoľko týždňov po pôrode, keď prvotné dojmy opadnú, začína cítiť vyčerpane a nervózne. Lekári toto obdobie nazývajú baby blues a radia mamám zvoľniť zo svojich očakávaní, požiadať o pomoc okolie, a počkať, kým nahromadené emócie odznejú samé. Mamička Linda pozná baby blues dôverne a vie, ako si s ním poradiť.
Menštruačný kalíšok používajú ženy aj na to, aby skôr otehotneli. Funguje to?
20.02.2019   0
Každým dňom populárnejší menštruačný kalíšok, ako ekologická alternatíva k tampónom a vložkám, môže mať aj iný účel.
Odkedy som tehotná, nič nesmiem!
19.02.2019   0
Jedna z vecí, ktoré ma na prvom tehotenstve (ne)príjemne prekvapili, bola kvapku prehnaná starostlivosť môjho muža. On, racionálny chlap, sa pri pohľade na svoju manželku – budúcu matku zmenil na nepoznanie. Skrátka, prvé dieťa je prvé dieťa, a keď sa z muža stáva oco, zo ženy je na chvíľu kráľovná. Toto vás, milé prvorodičky, čaká pri prvom tehotenstve, tak si to užite.
babetko
Kedy dať dieťaťu do ruky prvú farbičku
21.02.2019   1
Deti, ak majú príležitosť a vhodné materiály, tak začínajú „kresliť“ – teda pracovať s týmto materiálom zhruba okolo prvých narodenín.
8 vecí, ktoré musí počuť každá mama, ktorá má malé deti
20.02.2019   1
Bude ti ťažko ešte niekoľko rokov. Naozaj veľmi ťažko. Neklesaj na duchu. Toto je pravá rodičovská cesta, jednoducho vydrž.
Deti sú ako atentátnici. Ich úlohou je sabotovať rodičov
19.02.2019   0
So sladkým úsmevom maria takmer každé naše úsilie. To kvôli nim robíme tisíc vecí naraz a nikdy nič nestihneme poriadne dokončiť.
detské choroby
Medzinárodný deň detskej rakoviny. Ochorie nám viac ako 200 detí ročne
14.02.2019   0
Dnes sú detské onkológie okrem Banskej Bystrice aj v Bratislave a Košiciach, ktoré spolu ročne diagnostikujú vyše 200 prípadov onkologických ochorení u detí od 0 do 19 rokov.
17 tipov na domácu liečbu laryngitídy
12.02.2019   0
Pri laryngitíde ide o to, že krk zvnútra opuchne. A to je dôvod, prečo toto ochorenie netreba podceňovať. Rodičia by vždy mali dieťa zobrať k lekárovi. Liečbu, ktorú pri laryngitíde nariadi dieťaťu lekár, môžete podporiť týmito domácimi prostriedkami.
Antibiotiká. Áno, či nie ?
08.02.2019   2
Ako liečia choroby antibiotiká? Deťom sa najčastejšie predpisujú ATB, ktoré obsahujú ampicilín, amoxycilín, erytromycín a penicilín.
zvery
Aj malé zvieratko potrebuje starostlivosť
15.02.2019   0
Medzi malé domáce zvieratká zaraďujeme všetky menšie od psa či mačky. Najznámejší domáci mini miláčikovia sú králiky, škrečky, morčatá, či laboratórne myši. Pre svoj spokojný a šťastný život však aj oni potrebujú pravidelnú starostlivosť.
Stratil sa mi pes
06.02.2019   0
Čo robiť, keď sa nám stratí pes? Ako si zachovať chladnú hlavu a nepodľahnúť zbytočne panike? Kto nám pomôže nájsť ho? Ako sa efektívne zapojiť do hľadania?
Flat coated retríver alebo Hladkosrstý retríver, FCR
30.01.2019   0
Poznáte krásneho a inteligentného psa - Flat coated retrievera? Odkiaľ pochádza toto originálne plemeno a aké má vlastnosti? Je vhodné do rodiny s deťmi? Čo má spoločné s inými druhmi retrieverov?