ŠportŠport

Vymeňte auto za bicykel alebo kolobežku

 PR   19.12.2018   2

Bicykel je súčasťou života mnohých ľudí, ktorí chcú nielen dobrú kondíciu, ale aj šetriť životné prostredie. Ľudia ich najčastejšie využívajú na spoločné chvíle strávené s rodinou alebo ako súčasť ich kardio tréningu, no v skutočnosti majú aj iné využitie. Nielen tí, ktorí žijú v mestách ich využívajú ako dopravný prostriedok, ale aj ľudia, ktorí sa premiestňujú po vidieku.

Ich výhodou je, že sa človek udržiava v kondícii, šetrí životné prostredie, nemusí čakať v zápchach a ušetrí nemalé finančné prostriedky, ktoré by inak musel vynaložiť na tankovanie.

Hoci je bicykel finančne náročnou záležitosťou a to najmä z pohľadu celej rodiny, kupuje si ho čoraz viac ľudí.

 

Obrovskou výhodou je možnosť zakúpenia na splátky,

kedy si ho ľudia zaobstarajú aj v prípade, že nemajú potrebnú hotovosť. Takýmto spôsobom môžete nakúpiť u športového predajcu inSPORTline, ktorý vám poskytne službu s 0% navýšením. Bicykel na splátky tak môžete zakúpiť aj ako vianočný darček, na ktorý by ste inak peniaze nemali.

InSPORTline ponúka na splátky nielen bicykle, ale aj iné športové pomôcky a doplnky, ktoré sú pre bežných ľudí drahé, no nevedia im odolať.

Alebo kolobežka?

Ak pre vás nie je bicykel to pravé, no potrebujete dopravný prostriedok, vďaka ktorému by ste sa dostali do práce, siahnuť by ste mali po kolobežke. Tá je finančne dostupnejšia a nezaberá toľko miesta ako klasický bicykel. Je výbornou voľbou pre mestských ľudí, ktorým sa už nechce vyčkávať dlhé hodiny v kolónach a chcú sa na miesto dostať čo najrýchlejšie.

Kolobežka je super darčekom aj pre deti, ktoré radi športujú a chcú tráviť čas vonku s kamarátmi.

 

Ide o udržanie rovnováhy

Tento športový prostriedok je o niečo bezpečnejší ako detský bicykel, nakoľko na ňom netreba držať takú veľkú stabilitu a dieťa z kolobežky ľahko zíde dole.

V ponuke sú nielen klasické kolobežky s dvomi kolesami, ale dokonca aj trojkolky. Tie sú najbezpečnejším variantom, pri ktorých sa nemusíte o svoje dieťa báť. Ak je vaša ratolesť už o niečo väčšia a má potrebné skúsenosti s udržiavaním rovnováhy, pokojne mu zakúpte kolobežku s dvomi kolesami.

Na výber máte nielen nafukovacie kolesá, ale aj polyuretánové a PVC. Všetky druhy kolies sú vhodné na jazdu po ceste, nafukovacie kolesá sa navyše hodia aj v parku, na cyklotrasách a v náročnejšom teréne. Nafukovacie kolesá sú o niečo komfortnejšie, pretože dokážu nárazy lepšie stlmiť a  tak ľahšie udržíte rovnováhu.

 

Dievčenské, alebo chlapčenské?

Tento športový doplnok môžete prispôsobiť aj pohlaviu dieťaťa, ktorému kolobežku kupujete. K dispozícii sú nielen neutrálne, ale aj typicky dievčenské a chlapčenské prevedenia.

Ak si neviete s výberom vhodného produktu rady, navštívte internetového športového predajcu inSPORTline, kde máte k dispozícii obrovské množstvo sortimentu. Na základe zadaných kritérií vám prehliadač ponúkne presne to, čo je pre vás vhodné a vy tak dokážete pohodlne nakúpiť aj z domu.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 2 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku
Berunka napísané 23.04.2019 14:16

alebo je ešte velmi dobry nejaky odpruženy skutrik. SUper vec na do a z prace. Pravdepodobne si ho kupim - ak našetrim smile

EminaW napísané 17.03.2019 12:02

mame aj bicykel, aj kolobežku a je to najlepši relax po praci a detom po škole. Najlepšie su bicykle mestskee, pre deti early rider a kolobežka značky Micro

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Toto by ste mamičke po pôrode naozaj darovať nemali
22.04.2019   0
Doma ma čakali samé úžasné darčeky ako karimatka, aby som vraj čím skôr začala zhadzovať kilá navyše, krém na bradavky a odsávačka hlienov pre syna. Manžel mi prezradil, že hľadal niečo praktické a užitočné. Tak som sa naštvala a na Vianoce som si z jeho odmeny, čo dostal v práci, kúpila zlatú retiazku a kabelku, a jemu som darovala ponožky a sprej proti poteniu nôh. Ten pohľad, keď si pred celou rodinou vybalil darček, stál za to.
Aký je rozdiel medzi prvým a druhým tehotenstvom?
18.04.2019   0
Hovorí sa, že prvé dieťa je pokusný králik. Blbosť! Prvé dieťa, to je nádej. Očakávania. Veľkolepé sny. Lekár vám na ultrazvuku ukazuje, kde má potomok ručičky a nožičky, ale vy vidíte zahraničnú univerzitu. Kurzy baletu. Voľný čas na koňoch. Nobelovú cenu a ďakovnú reč venovanú matke. Druhé dieťa? V lepšom prípade vám po ordinácii namiesto ocino nepobieha prvorodený. Pri pohľade na ultrazvuk nevidíte ručičky, nožičky ani Oxford, ale hory prádla a plienok. Veríte, že tentokrát sa to s materským mliekom podarí, ale keby nie, prežijete. Nuž, a tých rozdielov medzi prvým a druhým tehotenstvom je oveľa viac.
Pôrodnica v Trenčíne si zaslúži svoju dobrú povesť
16.04.2019   0
Nemôžem povedať, že lekár či sestry by sa z mojich požiadaviek vysmiali. Práve naopak, úplne rešpektovali moju žiadosť, aby mi nedávali lieky a neponúkali epidurál. Vedela som, že vo chvíli, keď bude pôrod prichádzať, by som sa mohla nechať zlákať na uľahčenie, a to som nechcela. Druhou vecou, ktorá bola pre mňa dôležitá, bolo: žiadne holenie, klystír.
babetko
Nenadávajme deťom kvôli deci rozliatej vody
24.04.2019   1
Niekedy v slabej chvíľke stratíme nervy a hučíme ako sirény. Kvôli deci rozliatej vody. „Ty si ale babrák, to nevieš dať pozor, čo máš ruky deravé?“
Spod plienočky – staráme sa o chlapčeka
20.04.2019   1
I vám sa narodil chlapček? A premýšľate nad špecifikami starostlivosti? Ako na to? Stolica, zapareniny, penis, predkožka, mázok, krémiky, semenníky... Strašidelné?
Spod plienočky - staráme sa o dievčatko.
19.04.2019   0
Narodilo sa vám dievčatko? Neobávajte sa, s našimi tipmi určite starostlivosť o svoju dcérku zvládnete. Ako sa teda starať o intímne partie bábätka - dievčatka?
detské choroby
Drogy - čo robiť pri podozrení, že dieťa užíva drogy
22.04.2019   0
Všímajte si indície, nedávajme si klapky na oči. Problém s drogami sa môže týkať aj vašich detí.
Ako podávať deťom lieky
15.04.2019   0
Ako podať dieťaťu kvapky do oka, "hnusnú tabletku" na prehĺtnutie, či čapík do zadočku... Tu nájdete finty, triky, zlepšováky na mnohé liekové trápenia našich najmenších.
Detská imunita dá rodičom zabrať
13.04.2019   0
Za častými horúčkami a nádchami však nemusí byť vždy len vrodená predispozícia. Neraz je na vine životný štýl, v ktorom chýba otužovanie, pohyb a zdravá strava. Mnoho detí je naviac preťažených povinnosťami, už na základných školách zažívajú stres a chýba im viac hier na čerstvom vzduchu.
zvery
Pes a mačka – priatelia
20.04.2019   2
Od dávnych čias sa traduje, že pes a mačka sú najväčší nepriatelia. Túto tézu príležitostne podporia aj zábery z rôznych filmov, reklám či úryvky z rozprávok. Je to ale naozaj tak? Skutočne pes a mačka nemôžu spolu vydržať?
Rozhodli sme sa pre hada...
11.04.2019   0
Ak máte pri pohľade na hada zmiešané pocity, mali by ste ich rešpektovať. Radšej sa týmto zvieraťom nechajte fascinovať cez sklo terária v zoo. ... ak aspoň na chvíľu zvažujete, ponúkame vám zopár informácii, ktoré vás môžu ovplyvniť.
Čo potrebujete pre zajaca?
04.04.2019   5
Ak chceme chovať zajaca doma, tak to najpodstatnejšie pre neho je klietka. Aká má byť ? Čo má byť v klietke? Z čoho zajac pije? A čo záchodík? Na nič som nezabudla?