ŠportŠport

Registrácia na dm ženský beh už beží. Budete tam aj vy?

 PR   12.07.2018   0

Výborná atmosféra, spoločnosť stoviek inšpiratívnych žien, skvelý pocit z aktivity pre svoje telo, zaujímavý sprievodný program... Toto všetko vás čaká, ak sa aj vy stanete súčasťou siedmeho ročníka dm ženského behu.

My, ženy, vieme, že pre príjemný vzhľad a dobrý pocit zo svojho tela je dôležité mať nielen vhodnú kozmetiku, ale aj aktívny životný štýl. Práve dm ženský beh, ktorý sa uskutoční 22. septembra od Eurovey v Bratislave, je pripravený naservírovať vám správnu porciu pohybu a, samozrejme, aj dobrej nálady.

 

Ako to vyzeralo minulý rok?

Podujatie má za sebou šesť úspešných ročníkov, ktoré neustále zvyšujú svoju úroveň a lákajú viac účastníčok. Atmosféru toho predchádzajúceho ilustruje hneď niekoľko zaujímavých faktov:

  • Behu sa zúčastnila partia 1 670 odhodlaných bežkýň, z ktorých 1 082 zabehlo 4-kilometrovú trať a 588 zvládlo ešte dlhšiu, 10-kilometrovú trať.
  • Spoločne zdolali až 10 208 km, čo je štvrtina obvodu zemegule.
  • Najstaršia účastníčka behu mala 79 rokov a zabehla až 10-kilometrovú trať.
  • Na štarte motivovala bežkyne pieseň Eye of the Tiger, ktorú si vybrali cez otvorené hlasovanie.

O obľúbenosti behu hovorí aj zvyšujúci sa záujem účastníčok. Podľa Janky Poláčkovej, prokuristky dm drogerie markt, „... až 42-percentný nárast účastníčok svedčí o tom, že rozhodnutie založiť tradíciu ženského behu na Slovensku bolo správne, a som nesmierne rada, že sme ju založili práve my. Tešíme sa, že najmä ženy na Slovensku v posledných rokoch začínajú viac a viac času tráviť behaním, pretože beh vás pohltí, rozžiari, ozdraví a stane sa vašou celoživotnou láskou.“

 

Latka je teda nastavená vysoko a pripravovaný siedmy ročník nebude v ničom zaostávať oproti tomu predchádzajúcemu.

Tohtoročný dm ženský beh sa uskutoční 22. septembra 2018 a prihlásiť sa môžete už teraz. Opäť máte na výber trať s dĺžkou 10 km alebo menej náročnú verziu s dĺžkou 4 km. Pokiaľ ste mamina, zaregistrovať sa dokonca môžete aj s vašou dcérou do samostatnej bežeckej kategórie. Minimálna veková hranica pri trati 4 km je 12 rokov a pri trati 10 km je to 16 rokov.

Okrem toho, že účasťou na dm ženskom behu urobíte niečo pre svoje telo, pomôžete aj iným: výťažok zo štartovného je venovaný na dm šport zónu vždy v inej časti Bratislavy. Sociálny projekt je financovaný spoločnosťou Be Cool, s. r. o., v spolupráci s generálnym partnerom podujatia spoločnosťou dm drogerie markt.

Príďte si spolu s nami spraviť krajší deň športovou aktivitou, ktorou urobíte radosť svojmu telu aj iným.

Takže, vidíme sa na štarte? ;)

Registrácia »»»

 

 

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
10 krokov podpory raného kontaktu
16.07.2019   0
Zamysleli ste sa pred pôrodom, ako by mali vyzerať vaše prvé minúty, hodiny, dni s bábätkom tesne po narodení? Ako by ste si ich predstavovali? Ako sa po pôrode začína dojčenie? Čo je to samoprisatie, bonding, "koža na kožu"? Prečítajte si v článku, ako má vyzerať podpora raného kontaktu medzi matkou a novorodencom po pôrode.
Gynekológ varuje: Nedostatok horčíka v tehotenstve zvyšuje riziko astmy a ekzému u detí
12.07.2019   0
Nedostatok horčíka môžeme mať z viacerých príčin. Samé si ho spôsobujeme rôznymi diétami, jednostrannou stravou či konzumáciou polotovarov. Hnačky a zvracanie ho zase nadmerne vylúčia. V prípade tehotnosti však jeho potreba značne narastá.
Ako liečiť opuchy nôh v tehotenstve - babské rady
09.07.2019   0
Zábal na nohy môžete aplikovať pred spaním, ale pokojne aj počas noci. Pomôže najmä v dňoch, keď teplomer aj vo večerných hodinách ukazuje tridsať stupňov. Na zábal vyskúšajte ľanovú utierku, mäkký uterák či bavlnenú plienku. Zmiešajte teplú vodu a ocot v pomere 1:1 a namočte doňho napríklad osušku. Omotajte ju okolo chodidiel. Nohy si vyložte na zrolovanú prikrývku a nechajte odpočívať.
babetko
Čo potrebujeme, aby sme zdolali koliku?
16.07.2019   0
Pravidelná bolesť nafúknutého bruška postihuje asi 25 percent novorodencov od 3. až 6. týždňa života do 3. až 4. mesiaca.
O pokryteckom kojení
11.07.2019   27
Akoby nás mátala revolta voči generácii našich mám, ktoré sa hádam rad radom kolektívne dohodli, že už po troch mesiacoch majú „málo“ mlieka, „slabé“ je a pochabo nám zapchali ústa fľašou, z ktorej len tak tieklo sunarom ako potokom.
Nerob z toho vedu!
08.07.2019   1
Nerob z toho vedu - vraví mi muž, keď sa do preplneného kufra snažím napchať ďalšiu náhradnú vrstu oblečenia. Nerob z toho vedu - vraví, keď pred odchodom zúfalo hľadám plyšového krtka. Nesúhlasím, prežiť cestu na dovolenku je naozajstná veda.
detské choroby
Magnetická rezonancia pre deti inak
05.07.2019   0
Deti sa často návštevy lekárov obávajú. Ako spríjemniť tento zážitok vymysleli v USA, keď z obyčajných prístrojov spravili dobrodružstvo.
Majú piť deti bylinkové čaje?
01.07.2019   0
V lekárňach nájdete na výber veľa čajov, určených pre deti od 4., 6., 8. ...mesiaca. Pre mňa je vždy otázkou, kde a ako boli byliny pestované. Vyhýbajte sa granulovaným čajom, hoci sa tvária ako bylinkové.
Deti a klimatizácia. 7 x AKO bezpečne
26.06.2019   0
Je bezpečné používať klimatizáciu pri malom bábätku? Odborníci tvrdia, že áno, ako dodržíte niekoľko opatrení. Niektorí lekári súhlasia s názorom, že je bezpečnejšie používať klimatizáciu aj u novorodenca, než ho ponechať v horúcom, vlhkom prostredí, bez prúdenia vzduchu.
zvery
Chcem vlastného koňa. Koľko stojí kôň?
15.07.2019   11
Je to až také nedostupné? Koľko stojí kôň? Kde bude bývať? Čo potrebuje?
Canisterapia - inšpirácia ako pracovať so psom
06.07.2019   0
Rozhovor so Zuzanou Blažekovou, majiteľkou bernského salašníckeho psa - canisterapeuta, o tom ako sa dostali ku Canisterapii a ako pomáhajú druhým. Inšpirácia ako zamestnať psa a prospievať nielen v rodine ale i v spoločnosti.
Kŕmenie psa surovou stravou - BARFovanie
18.06.2019   7
BARFovanie je kŕmenie surovým mäsom, kosťami a surovou zeleninou. No neznamená to, že každý deň hodím psovi kilo surového krvavého mäsa. Tak ako vlky, aj pes potrebuje byliny, korienky, či zeleninu, aby doplnil pre svoj organizmus potrebné látky.