ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
ŠportŠport

Registrácia na dm ženský beh už beží. Budete tam aj vy?

 PR   12.07.2018   0

Výborná atmosféra, spoločnosť stoviek inšpiratívnych žien, skvelý pocit z aktivity pre svoje telo, zaujímavý sprievodný program... Toto všetko vás čaká, ak sa aj vy stanete súčasťou siedmeho ročníka dm ženského behu.

My, ženy, vieme, že pre príjemný vzhľad a dobrý pocit zo svojho tela je dôležité mať nielen vhodnú kozmetiku, ale aj aktívny životný štýl. Práve dm ženský beh, ktorý sa uskutoční 22. septembra od Eurovey v Bratislave, je pripravený naservírovať vám správnu porciu pohybu a, samozrejme, aj dobrej nálady.

 

Ako to vyzeralo minulý rok?

Podujatie má za sebou šesť úspešných ročníkov, ktoré neustále zvyšujú svoju úroveň a lákajú viac účastníčok. Atmosféru toho predchádzajúceho ilustruje hneď niekoľko zaujímavých faktov:

  • Behu sa zúčastnila partia 1 670 odhodlaných bežkýň, z ktorých 1 082 zabehlo 4-kilometrovú trať a 588 zvládlo ešte dlhšiu, 10-kilometrovú trať.
  • Spoločne zdolali až 10 208 km, čo je štvrtina obvodu zemegule.
  • Najstaršia účastníčka behu mala 79 rokov a zabehla až 10-kilometrovú trať.
  • Na štarte motivovala bežkyne pieseň Eye of the Tiger, ktorú si vybrali cez otvorené hlasovanie.

O obľúbenosti behu hovorí aj zvyšujúci sa záujem účastníčok. Podľa Janky Poláčkovej, prokuristky dm drogerie markt, „... až 42-percentný nárast účastníčok svedčí o tom, že rozhodnutie založiť tradíciu ženského behu na Slovensku bolo správne, a som nesmierne rada, že sme ju založili práve my. Tešíme sa, že najmä ženy na Slovensku v posledných rokoch začínajú viac a viac času tráviť behaním, pretože beh vás pohltí, rozžiari, ozdraví a stane sa vašou celoživotnou láskou.“

 

Latka je teda nastavená vysoko a pripravovaný siedmy ročník nebude v ničom zaostávať oproti tomu predchádzajúcemu.

Tohtoročný dm ženský beh sa uskutoční 22. septembra 2018 a prihlásiť sa môžete už teraz. Opäť máte na výber trať s dĺžkou 10 km alebo menej náročnú verziu s dĺžkou 4 km. Pokiaľ ste mamina, zaregistrovať sa dokonca môžete aj s vašou dcérou do samostatnej bežeckej kategórie. Minimálna veková hranica pri trati 4 km je 12 rokov a pri trati 10 km je to 16 rokov.

Okrem toho, že účasťou na dm ženskom behu urobíte niečo pre svoje telo, pomôžete aj iným: výťažok zo štartovného je venovaný na dm šport zónu vždy v inej časti Bratislavy. Sociálny projekt je financovaný spoločnosťou Be Cool, s. r. o., v spolupráci s generálnym partnerom podujatia spoločnosťou dm drogerie markt.

Príďte si spolu s nami spraviť krajší deň športovou aktivitou, ktorou urobíte radosť svojmu telu aj iným.

Takže, vidíme sa na štarte? ;)

Registrácia »»»

 

 

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Oco pozerá futbal, bábo plače, mama má baby blues
21.02.2019   0
Hormonálna nerovnováha, množstvo pocitov, únava a nové povinnosti zvyčajne prispejú k tomu, že sa žena niekoľko týždňov po pôrode, keď prvotné dojmy opadnú, začína cítiť vyčerpane a nervózne. Lekári toto obdobie nazývajú baby blues a radia mamám zvoľniť zo svojich očakávaní, požiadať o pomoc okolie, a počkať, kým nahromadené emócie odznejú samé. Mamička Linda pozná baby blues dôverne a vie, ako si s ním poradiť.
Menštruačný kalíšok používajú ženy aj na to, aby skôr otehotneli. Funguje to?
20.02.2019   0
Každým dňom populárnejší menštruačný kalíšok, ako ekologická alternatíva k tampónom a vložkám, môže mať aj iný účel.
Odkedy som tehotná, nič nesmiem!
19.02.2019   0
Jedna z vecí, ktoré ma na prvom tehotenstve (ne)príjemne prekvapili, bola kvapku prehnaná starostlivosť môjho muža. On, racionálny chlap, sa pri pohľade na svoju manželku – budúcu matku zmenil na nepoznanie. Skrátka, prvé dieťa je prvé dieťa, a keď sa z muža stáva oco, zo ženy je na chvíľu kráľovná. Toto vás, milé prvorodičky, čaká pri prvom tehotenstve, tak si to užite.
babetko
Kedy dať dieťaťu do ruky prvú farbičku
21.02.2019   1
Deti, ak majú príležitosť a vhodné materiály, tak začínajú „kresliť“ – teda pracovať s týmto materiálom zhruba okolo prvých narodenín.
8 vecí, ktoré musí počuť každá mama, ktorá má malé deti
20.02.2019   1
Bude ti ťažko ešte niekoľko rokov. Naozaj veľmi ťažko. Neklesaj na duchu. Toto je pravá rodičovská cesta, jednoducho vydrž.
Deti sú ako atentátnici. Ich úlohou je sabotovať rodičov
19.02.2019   0
So sladkým úsmevom maria takmer každé naše úsilie. To kvôli nim robíme tisíc vecí naraz a nikdy nič nestihneme poriadne dokončiť.
detské choroby
Medzinárodný deň detskej rakoviny. Ochorie nám viac ako 200 detí ročne
14.02.2019   0
Dnes sú detské onkológie okrem Banskej Bystrice aj v Bratislave a Košiciach, ktoré spolu ročne diagnostikujú vyše 200 prípadov onkologických ochorení u detí od 0 do 19 rokov.
17 tipov na domácu liečbu laryngitídy
12.02.2019   0
Pri laryngitíde ide o to, že krk zvnútra opuchne. A to je dôvod, prečo toto ochorenie netreba podceňovať. Rodičia by vždy mali dieťa zobrať k lekárovi. Liečbu, ktorú pri laryngitíde nariadi dieťaťu lekár, môžete podporiť týmito domácimi prostriedkami.
Antibiotiká. Áno, či nie ?
08.02.2019   2
Ako liečia choroby antibiotiká? Deťom sa najčastejšie predpisujú ATB, ktoré obsahujú ampicilín, amoxycilín, erytromycín a penicilín.
zvery
Aj malé zvieratko potrebuje starostlivosť
15.02.2019   0
Medzi malé domáce zvieratká zaraďujeme všetky menšie od psa či mačky. Najznámejší domáci mini miláčikovia sú králiky, škrečky, morčatá, či laboratórne myši. Pre svoj spokojný a šťastný život však aj oni potrebujú pravidelnú starostlivosť.
Stratil sa mi pes
06.02.2019   0
Čo robiť, keď sa nám stratí pes? Ako si zachovať chladnú hlavu a nepodľahnúť zbytočne panike? Kto nám pomôže nájsť ho? Ako sa efektívne zapojiť do hľadania?
Flat coated retríver alebo Hladkosrstý retríver, FCR
30.01.2019   0
Poznáte krásneho a inteligentného psa - Flat coated retrievera? Odkiaľ pochádza toto originálne plemeno a aké má vlastnosti? Je vhodné do rodiny s deťmi? Čo má spoločné s inými druhmi retrieverov?