ŠportŠport

Registrácia na dm ženský beh už beží. Budete tam aj vy?

 PR   12.07.2018   0

Výborná atmosféra, spoločnosť stoviek inšpiratívnych žien, skvelý pocit z aktivity pre svoje telo, zaujímavý sprievodný program... Toto všetko vás čaká, ak sa aj vy stanete súčasťou siedmeho ročníka dm ženského behu.

My, ženy, vieme, že pre príjemný vzhľad a dobrý pocit zo svojho tela je dôležité mať nielen vhodnú kozmetiku, ale aj aktívny životný štýl. Práve dm ženský beh, ktorý sa uskutoční 22. septembra od Eurovey v Bratislave, je pripravený naservírovať vám správnu porciu pohybu a, samozrejme, aj dobrej nálady.

 

Ako to vyzeralo minulý rok?

Podujatie má za sebou šesť úspešných ročníkov, ktoré neustále zvyšujú svoju úroveň a lákajú viac účastníčok. Atmosféru toho predchádzajúceho ilustruje hneď niekoľko zaujímavých faktov:

  • Behu sa zúčastnila partia 1 670 odhodlaných bežkýň, z ktorých 1 082 zabehlo 4-kilometrovú trať a 588 zvládlo ešte dlhšiu, 10-kilometrovú trať.
  • Spoločne zdolali až 10 208 km, čo je štvrtina obvodu zemegule.
  • Najstaršia účastníčka behu mala 79 rokov a zabehla až 10-kilometrovú trať.
  • Na štarte motivovala bežkyne pieseň Eye of the Tiger, ktorú si vybrali cez otvorené hlasovanie.

O obľúbenosti behu hovorí aj zvyšujúci sa záujem účastníčok. Podľa Janky Poláčkovej, prokuristky dm drogerie markt, „... až 42-percentný nárast účastníčok svedčí o tom, že rozhodnutie založiť tradíciu ženského behu na Slovensku bolo správne, a som nesmierne rada, že sme ju založili práve my. Tešíme sa, že najmä ženy na Slovensku v posledných rokoch začínajú viac a viac času tráviť behaním, pretože beh vás pohltí, rozžiari, ozdraví a stane sa vašou celoživotnou láskou.“

 

Latka je teda nastavená vysoko a pripravovaný siedmy ročník nebude v ničom zaostávať oproti tomu predchádzajúcemu.

Tohtoročný dm ženský beh sa uskutoční 22. septembra 2018 a prihlásiť sa môžete už teraz. Opäť máte na výber trať s dĺžkou 10 km alebo menej náročnú verziu s dĺžkou 4 km. Pokiaľ ste mamina, zaregistrovať sa dokonca môžete aj s vašou dcérou do samostatnej bežeckej kategórie. Minimálna veková hranica pri trati 4 km je 12 rokov a pri trati 10 km je to 16 rokov.

Okrem toho, že účasťou na dm ženskom behu urobíte niečo pre svoje telo, pomôžete aj iným: výťažok zo štartovného je venovaný na dm šport zónu vždy v inej časti Bratislavy. Sociálny projekt je financovaný spoločnosťou Be Cool, s. r. o., v spolupráci s generálnym partnerom podujatia spoločnosťou dm drogerie markt.

Príďte si spolu s nami spraviť krajší deň športovou aktivitou, ktorou urobíte radosť svojmu telu aj iným.

Takže, vidíme sa na štarte? ;)

Registrácia »»»

 

 

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Toto by ste mamičke po pôrode naozaj darovať nemali
22.04.2019   0
Doma ma čakali samé úžasné darčeky ako karimatka, aby som vraj čím skôr začala zhadzovať kilá navyše, krém na bradavky a odsávačka hlienov pre syna. Manžel mi prezradil, že hľadal niečo praktické a užitočné. Tak som sa naštvala a na Vianoce som si z jeho odmeny, čo dostal v práci, kúpila zlatú retiazku a kabelku, a jemu som darovala ponožky a sprej proti poteniu nôh. Ten pohľad, keď si pred celou rodinou vybalil darček, stál za to.
Aký je rozdiel medzi prvým a druhým tehotenstvom?
18.04.2019   0
Hovorí sa, že prvé dieťa je pokusný králik. Blbosť! Prvé dieťa, to je nádej. Očakávania. Veľkolepé sny. Lekár vám na ultrazvuku ukazuje, kde má potomok ručičky a nožičky, ale vy vidíte zahraničnú univerzitu. Kurzy baletu. Voľný čas na koňoch. Nobelovú cenu a ďakovnú reč venovanú matke. Druhé dieťa? V lepšom prípade vám po ordinácii namiesto ocino nepobieha prvorodený. Pri pohľade na ultrazvuk nevidíte ručičky, nožičky ani Oxford, ale hory prádla a plienok. Veríte, že tentokrát sa to s materským mliekom podarí, ale keby nie, prežijete. Nuž, a tých rozdielov medzi prvým a druhým tehotenstvom je oveľa viac.
Pôrodnica v Trenčíne si zaslúži svoju dobrú povesť
16.04.2019   0
Nemôžem povedať, že lekár či sestry by sa z mojich požiadaviek vysmiali. Práve naopak, úplne rešpektovali moju žiadosť, aby mi nedávali lieky a neponúkali epidurál. Vedela som, že vo chvíli, keď bude pôrod prichádzať, by som sa mohla nechať zlákať na uľahčenie, a to som nechcela. Druhou vecou, ktorá bola pre mňa dôležitá, bolo: žiadne holenie, klystír.
babetko
Nenadávajme deťom kvôli deci rozliatej vody
24.04.2019   1
Niekedy v slabej chvíľke stratíme nervy a hučíme ako sirény. Kvôli deci rozliatej vody. „Ty si ale babrák, to nevieš dať pozor, čo máš ruky deravé?“
Spod plienočky – staráme sa o chlapčeka
20.04.2019   1
I vám sa narodil chlapček? A premýšľate nad špecifikami starostlivosti? Ako na to? Stolica, zapareniny, penis, predkožka, mázok, krémiky, semenníky... Strašidelné?
Spod plienočky - staráme sa o dievčatko.
19.04.2019   0
Narodilo sa vám dievčatko? Neobávajte sa, s našimi tipmi určite starostlivosť o svoju dcérku zvládnete. Ako sa teda starať o intímne partie bábätka - dievčatka?
detské choroby
Drogy - čo robiť pri podozrení, že dieťa užíva drogy
22.04.2019   0
Všímajte si indície, nedávajme si klapky na oči. Problém s drogami sa môže týkať aj vašich detí.
Ako podávať deťom lieky
15.04.2019   0
Ako podať dieťaťu kvapky do oka, "hnusnú tabletku" na prehĺtnutie, či čapík do zadočku... Tu nájdete finty, triky, zlepšováky na mnohé liekové trápenia našich najmenších.
Detská imunita dá rodičom zabrať
13.04.2019   0
Za častými horúčkami a nádchami však nemusí byť vždy len vrodená predispozícia. Neraz je na vine životný štýl, v ktorom chýba otužovanie, pohyb a zdravá strava. Mnoho detí je naviac preťažených povinnosťami, už na základných školách zažívajú stres a chýba im viac hier na čerstvom vzduchu.
zvery
Pes a mačka – priatelia
20.04.2019   2
Od dávnych čias sa traduje, že pes a mačka sú najväčší nepriatelia. Túto tézu príležitostne podporia aj zábery z rôznych filmov, reklám či úryvky z rozprávok. Je to ale naozaj tak? Skutočne pes a mačka nemôžu spolu vydržať?
Rozhodli sme sa pre hada...
11.04.2019   0
Ak máte pri pohľade na hada zmiešané pocity, mali by ste ich rešpektovať. Radšej sa týmto zvieraťom nechajte fascinovať cez sklo terária v zoo. ... ak aspoň na chvíľu zvažujete, ponúkame vám zopár informácii, ktoré vás môžu ovplyvniť.
Čo potrebujete pre zajaca?
04.04.2019   5
Ak chceme chovať zajaca doma, tak to najpodstatnejšie pre neho je klietka. Aká má byť ? Čo má byť v klietke? Z čoho zajac pije? A čo záchodík? Na nič som nezabudla?