Pred/ŠkolákŠkolák

Pripravte dieťa do školy s výrobcom MAYER

 pr   12.07.2019   0

Vybrať stoličku a stôl do detskej izby zo širokého sortimentu MAYER je teraz jednoduchšie. Vybrali sme pre Vás 3 zostavy, ktoré se líšia nielen obstarávacou cenou.

Stôl Junior a stolička Actikid A2

Cenovo najdostupnejšia zostava značkového nábytku MAYER  je vhodná pre zariadenie detskej izby pre deti  vo veku 4-18 rokov.

Môžete si vybrať farebné prevedenie stolov (kostry aj dosky) a čalúnenie stoličiek. Vhodné i do menších priestorov - šírka stolovej dosky len 90 cm. V základnej cene je vyklápacia pracovná plocha a veľký výsuvný organizér.

Uvádzacia cena stoličky a stolu vrátane DPH od 424 EUR.

 

Stôl Uniq a stolička myChamp

Stôl Uniq s praktickou pevnou odkladacou plochou dosky v tvare U je novinkou výrobu MAYER pre rok 2019 a rovnako stolička myChamp je najnovším vývojovým modelom stoličky, ktorá spĺňa aj tie najprísnejšie požiadavky na zdravšie sedenie.

Zostava je určená pre deti vo veku 4-8 rokov s tým, že stolička je vybavená nielen nastaviteľnými rúčkami, ale tiež integrovanou podnožkou, ktorú môžu najmä malé deti (až do času, kým dočiahnu na podlahu) využívať ako oporu nôh. Dieťaťu by totiž pri sedení nemali nohy visieť. 

Nakoľko v základnej cene stolu je i sada farebných krytiek, je možné ľubovoľne zmeniť šedý farebný akcent.

Ľahko sa dá vybrať i čalúnenie stoličky. V základnej cene je vyklápacia pracovná plocha a veľký výsuvný organizér.

Uvádzacia cena stoličky a stolu vrátane DPH od 738 EUR.

 

Stôl Expert a stolička Freaky Sport

Stôl Expert je vybavený odkladacou plochou dosky v tvare L s možnosťou dokúpenia poličky s nastaviteľným držiakom kníh. Všetky dosky sú vyrobené z prvotriednej brezovej preglejky, ktorej hrana je pohľadová, zatiaľ čo plochy sú upravené praktickým bielym lamínom. 

V základnej cene je nielen možnosť naklápania pracovnej plochy a veľký výsuvný organizér pre písacie potreby, ale i možnosť jednoduchého nastavenia výšky pracovnej plochy bočnou otočnou páčkou.

Zostava je určená pre malé deti i dospelých študentov, pretože parametre stolu aj stoličky vyhovujú tiež sedeniu dospelej osoby.

Uvádzacia cena stoličky a stolu vrátane DPH od 899 EUR.

Múdry nákup

Investícia do rastúceho nábytku sa vyplatí, pokiaľ je kvalitne vyrobený a jeho doba používania bude skutočne dlhá. Pri kvalitných výrobkoch MAYER môžeme počítať s dobou používania až 10 rokov.

Konkrétnu stoličku a stôl si môžete podrobne pozrieť na stránkach výrobcu www.mayer.cz/kids a potom jednoducho objednať u internetových predajcov alebo osobne i s deťmi navštíviť autorizovanú predajňu s fyzickými vzorkami a sedenie a kvalitu materiálov si vyskúšať. Mapa prodejců ZDE.

 

Uvedené ceny platia do 31.12.2019.

 

 

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
tehotenstvo
Rebríček 2019: Mamy oznámkovali najlepšie pôrodnice
20.07.2019   0
Na portáli www.sprievodca-porodnicami.sk hodnotilo slovenské pôrodnice od vlaňajšieho augusta do konca mája tohto roku 2 839 matiek.
Sprievodca pôrodnicami 2019
18.07.2019   0
V pôrodniciach chýbajú obyčajné sprchy a toalety
17.07.2019   0
Poznámka mamy, že netiekla v pôrodnici teplá voda, je jedna z čerešničiek.
babetko
Čo o deťoch prezrádza spôsob hry?
22.07.2019   0
Hra tvorí najvýznamnejšiu súčasť rozvoja dieťaťa. Umožňuje mu učiť sa, skúšať, objavovať, ale aj oddychovať či opakovať. Dieťa, ktoré sa môže dosýta a nerušene hrať, nechýbajú mu podnety a najmä v prvých rokoch nápomocná ruka rodiča, je šťastné dieťa. Práve prostredníctvom hry sa najrýchlejšie prejaví potenciál, vlohy a záujmy, ktoré môžete v rannom veku podchytiť a objaviť budúce povolenie alebo milovaný koníček.
Bonding náš každodenný
17.07.2019   0
Ako vyzerá podpora bondingu v našich pôrodniciach? Prečo sú medzi jednotlivými nemocnicami rozdiely v jeho podpore? Dá sa dieťatko priložiť mamičke hneď po narodení aj v prípade cisárskeho rezu?
Čo potrebujeme, aby sme zdolali koliku?
16.07.2019   0
Pravidelná bolesť nafúknutého bruška postihuje asi 25 percent novorodencov od 3. až 6. týždňa života do 3. až 4. mesiaca.
detské choroby
Magnetická rezonancia pre deti inak
05.07.2019   0
Deti sa často návštevy lekárov obávajú. Ako spríjemniť tento zážitok vymysleli v USA, keď z obyčajných prístrojov spravili dobrodružstvo.
Majú piť deti bylinkové čaje?
01.07.2019   0
V lekárňach nájdete na výber veľa čajov, určených pre deti od 4., 6., 8. ...mesiaca. Pre mňa je vždy otázkou, kde a ako boli byliny pestované. Vyhýbajte sa granulovaným čajom, hoci sa tvária ako bylinkové.
Deti a klimatizácia. 7 x AKO bezpečne
26.06.2019   0
Je bezpečné používať klimatizáciu pri malom bábätku? Odborníci tvrdia, že áno, ako dodržíte niekoľko opatrení. Niektorí lekári súhlasia s názorom, že je bezpečnejšie používať klimatizáciu aj u novorodenca, než ho ponechať v horúcom, vlhkom prostredí, bez prúdenia vzduchu.
zvery
Chcem vlastného koňa. Koľko stojí kôň?
15.07.2019   11
Je to až také nedostupné? Koľko stojí kôň? Kde bude bývať? Čo potrebuje?
Canisterapia - inšpirácia ako pracovať so psom
06.07.2019   0
Rozhovor so Zuzanou Blažekovou, majiteľkou bernského salašníckeho psa - canisterapeuta, o tom ako sa dostali ku Canisterapii a ako pomáhajú druhým. Inšpirácia ako zamestnať psa a prospievať nielen v rodine ale i v spoločnosti.
Kŕmenie psa surovou stravou - BARFovanie
18.06.2019   7
BARFovanie je kŕmenie surovým mäsom, kosťami a surovou zeleninou. No neznamená to, že každý deň hodím psovi kilo surového krvavého mäsa. Tak ako vlky, aj pes potrebuje byliny, korienky, či zeleninu, aby doplnil pre svoj organizmus potrebné látky.