Pred/ŠkolákŠkolák

Pripravte dieťa do školy s výrobcom MAYER

 pr   12.07.2019   0

Vybrať stoličku a stôl do detskej izby zo širokého sortimentu MAYER je teraz jednoduchšie. Vybrali sme pre Vás 3 zostavy, ktoré se líšia nielen obstarávacou cenou.

Stôl Junior a stolička Actikid A2

Cenovo najdostupnejšia zostava značkového nábytku MAYER  je vhodná pre zariadenie detskej izby pre deti  vo veku 4-18 rokov.

Môžete si vybrať farebné prevedenie stolov (kostry aj dosky) a čalúnenie stoličiek. Vhodné i do menších priestorov - šírka stolovej dosky len 90 cm. V základnej cene je vyklápacia pracovná plocha a veľký výsuvný organizér.

Uvádzacia cena stoličky a stolu vrátane DPH od 424 EUR.

 

Stôl Uniq a stolička myChamp

Stôl Uniq s praktickou pevnou odkladacou plochou dosky v tvare U je novinkou výrobu MAYER pre rok 2019 a rovnako stolička myChamp je najnovším vývojovým modelom stoličky, ktorá spĺňa aj tie najprísnejšie požiadavky na zdravšie sedenie.

Zostava je určená pre deti vo veku 4-8 rokov s tým, že stolička je vybavená nielen nastaviteľnými rúčkami, ale tiež integrovanou podnožkou, ktorú môžu najmä malé deti (až do času, kým dočiahnu na podlahu) využívať ako oporu nôh. Dieťaťu by totiž pri sedení nemali nohy visieť. 

Nakoľko v základnej cene stolu je i sada farebných krytiek, je možné ľubovoľne zmeniť šedý farebný akcent.

Ľahko sa dá vybrať i čalúnenie stoličky. V základnej cene je vyklápacia pracovná plocha a veľký výsuvný organizér.

Uvádzacia cena stoličky a stolu vrátane DPH od 738 EUR.

 

Stôl Expert a stolička Freaky Sport

Stôl Expert je vybavený odkladacou plochou dosky v tvare L s možnosťou dokúpenia poličky s nastaviteľným držiakom kníh. Všetky dosky sú vyrobené z prvotriednej brezovej preglejky, ktorej hrana je pohľadová, zatiaľ čo plochy sú upravené praktickým bielym lamínom. 

V základnej cene je nielen možnosť naklápania pracovnej plochy a veľký výsuvný organizér pre písacie potreby, ale i možnosť jednoduchého nastavenia výšky pracovnej plochy bočnou otočnou páčkou.

Zostava je určená pre malé deti i dospelých študentov, pretože parametre stolu aj stoličky vyhovujú tiež sedeniu dospelej osoby.

Uvádzacia cena stoličky a stolu vrátane DPH od 899 EUR.

Múdry nákup

Investícia do rastúceho nábytku sa vyplatí, pokiaľ je kvalitne vyrobený a jeho doba používania bude skutočne dlhá. Pri kvalitných výrobkoch MAYER môžeme počítať s dobou používania až 10 rokov.

Konkrétnu stoličku a stôl si môžete podrobne pozrieť na stránkach výrobcu www.mayer.cz/kids a potom jednoducho objednať u internetových predajcov alebo osobne i s deťmi navštíviť autorizovanú predajňu s fyzickými vzorkami a sedenie a kvalitu materiálov si vyskúšať. Mapa prodejců ZDE.

 

Uvedené ceny platia do 31.12.2019.

 

 

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.

Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
tehotenstvo
Rodila som v Trenčíne. Čo by mohla zlepšiť jedna z najlepších pôrodníc na Slovensku?
30.05.2023   0
Moje rozhodnutie ísť rodiť do pôrodnice v Trenčíne ovplyvnil náš projekt Sprievodca pôrodnicami, v ktorom nemocnica každoročne získavala prvé priečky medzi odborníkmi.
5 vecí, ktoré je treba zmeniť na šestonedelí nielen v trenčianskej pôrodnici
29.05.2023   2
O celkovom dojme z pôrodnice neraz rozhodujú maličkosti. Ľudské drobnosti. Slušnosť. Ochota. Empatia.
Rodinné prídavky, materské a rodičovské príspevky, daňový bonus 2023 (prehľad pre rodičov)
26.05.2023   5
Rodičia majú nárok na rôzne peňažné dávky, príspevky, prídavky, daňový bonus... Tu nájdete prehľad peňažných dávok pre rodiča. Viete, že poistné na dôchodkové poistenie a zdravotné poistenie môže za rodiča platiť štát?
babetko
Ako by bábätko prebaľovala Mária Montessori
30.05.2023   0
Čo myslíte: používala by Montessori jednorazové plienky alebo by rodičov od nich odhovárala?
Kam mám to dieťa položiť?
27.05.2023   12
Kam ho mám uložiť, keď nespí? Kde mám to dieťa mať? Na zemi? V kolíske? Čo vlastne ono bude robiť, keď nebude spať?
Kedy sa deti začínajú smiať?
25.05.2023   0
Reflexne sa dieťa usmieva už v maternici. Cielene sa na vás usmeje niekedy medzi 6. a 12. týždňom života. Na tento úsmev čaká veľa mamín :-)
detské choroby
Infekčná mononukleóza
26.05.2023   0
S týmto vírusovým ochorením sa najatejšie stretávame na jar a na jeseň. Aké sú jeho prejavy, priebeh ochorenia, možné komplikácie, liečba a odporúčané diéty sa dozviete v tomto článku.
Bipolárna porucha v detstve a adolescencii
20.05.2023   1
U detí je mánia skôr obdobím extrémnej podráždenosti a deštruktívneho konania, než extrémneho šťastia. Depresia je u týchto detí sprevádzaná mnohými fyzickými problémami, častou absenciou v škole, zlými výsledkami.
Bolesť končatín
10.05.2023   1
Bolia ma nožičky... Vymýšľa si? Má atritídu? Nemôže to byť nádor? Rastie? Otázky a odpovede – pátrajme po príčine bolestí:
auto
Chcete sa zoznámiť? Vypýtajte si Renault Austral na celé 2 dni.
26.05.2023   0
Zoznamka 365.Renault poskytuje možnosť výpožičky na 2 dni alebo 300 km.
Čo je aquaplaning a čo robiť keď sa do neho dostanete?
17.05.2023   0
Nejde o bežný šmyk na mokrej vozovke, ale o úplnú stratu priľnavosti pneumatiky. Aquaplaning príchádza bez predchádzajúcich varovných signálov.
6 stresových situácií, ktoré musíme zvládať s deťmi v aute
14.04.2023   1
S deťmi v aute musíte mať pri šoférovaní dvojitú porciu koncentrácie, pretože aj pri najmenšej nepozornosti riskujete bezpečnosť a zdravie vás všetkých. Odopína si stále pásy? Vypadol mu dudlík? ...Takto to zvládnete: