Pred/ŠkolákPredškolák

Rastúci nábytok sa stane praktickým i estetickým prvkom detskej izby

 PR   27.08.2018   2

Každý rodič chce pre svoje dieťa len to najlepšie. Či už ide o vzdelanie, rodinné zázemie alebo zdravie, ktoré je samozrejme prvoradé. A práve na zdravie môžete myslieť už vtedy, keď svojej ratolesti zariaďujete izbičku. 

 

Zariadenie detskej izby sa nesie v duchu určitých pravidiel. Nie len že tu musí byť útulne, aby sa deti v izbe cítili príjemne, ale zároveň by tu mali vládnuť pestré farby a treba myslieť aj na kvalitný nábytok. Ten je zárukou nie len úctyhodnej výdrže a odolnosti, ale i kvalitného zdravia vašich ratolestí. 

Základom je stôl a stolička

Ak niečo v detskej izbe nesmie chýbať, potom je to stôl a stolička. Keď sa povie spojenie stola a stoličky, väčšina rodičov začne krútiť hlavou nad tým, že toto vybavenie využijú až školou povinné deti. Nie je to ale úplne pravda. I menšie deti si môžu zvykať na zásady zdravého a správneho sedenia, ku ktorým im môže dopomôcť vhodne zvolená stolička. Na stole si potom môžu napríklad kresliť, modelovať alebo hrať sa s hračkami. 

Ako vybrať správne?

To je dobrá otázka, ktorá napadne každého rodiča, ktorému záleží na spokojnosti jeho dieťaťa. Pokiaľ vám môžeme odporučiť, určite sa vydajte cestou rastúceho nábytku od českého výrobcu MAYER CZ, ktorý sa zameriava na rastúce stoličky a stoly nie len pre deti. Na trhu sa pohybuje už niekoľko rokov, má za sebou nie len roky skúseností, ale aj spokojných zákazníkov, ktorí na jeho produkty nedajú dopustiť.

 

Prednosťou výrobcu MAYER CZ  je vysoká kvalita za prijateľnú cenu dlhodobo overená trhom. Záruka 5 rokov sa vzťahuje i na čalúnené diely. Výrobca ponúka skutočne široký sortiment rastúcich stolov a stoličiek určených pre deti od 4-8 rokov, ale i študentov na strednej škole.

 

Krásny design a množstvo praktických funkcií

Možno vás zajíma, v čom produkty značky MAYER CZ tak vynikajú. Ich výnimočnosť sa skrýva nielen v starostlivo premyslenom dizajne, ktorý dokáže okamžite nadchnúť ako malých, tak i veľkých, ale aj v množstve praktických funkcií, ktoré z nich tvoria dokonalých spoločníkov nie len pre učenie. 

Rastúce stoly Profi3 disponujú na prianie poličkami, ktoré sú uchytené priamo na nesklopných doskách stolov, a to vždy s tzv. čítacím nadstavcom, ktorý je nastaviteľný, zasúvací a veľmi praktický. Nechýba ani veľká zásuvka s radou priehradiek, háčiky pre školskú tašku na oboch stranách stolu, či grafická stupnica pre jednoduché nastavenie správnej výšky stolu. Vhodný je aj pojazdný kontajner na uloženie školských potrieb, ktorý sa dá využiť aj na krátkodobé prisadnutie si rodičov a jeho čalúnenie sa dá zladiť s čalúnením stoličky. 

Získajte zľavu pri kúpe stoličky a stola súčasne

 

 

Môžete si vybrať spolu zo 4. cenovo zvýhodnených setov, kompletná ponuka ZDE

Meňte farby stolových doplnkov

Vybrané rastúce stoly MAYER sú vybavené farebnými umelohmotnými doplnkami spolu v 5. odtieňoch, pre jednoduchú výmenu pri inovácii detskej izby do iných farieb. Farby sú buď neutrálna šedá, alebo výrazné, a to ružová, zelená, modrá alebo červená (stoly Profi3 32P3 TW a 32W3 TW).

Bezpečie je samozrejmosťou

Rastúce stoličky a stoly myslia aj na bezpečnosť vašich detí. Vďaka špeciálnemu ochrannému dielu nehrozí, že by si dieťa pri naklápaní dosky stolu privrelo prstíky. Zaoblené hrany predchádzajú ďalším bolestivým úrazom a báť sa nemusíte ani medzier, ktoré sú podľa noriem. Ak si chcete výrobky pozrieť či vyskúšať osobne, určite vás poteší veľká sieť kamenných predajní so skúsenými poradcami, ktorí sú pripravení vám poradiť či odporučiť. 

Získajte referencie alebo navštívte autorizovanú kamennú predajňu

Ponuky internetových predajcov sú veľmi široké. V každom prípade sa vždy vyplatí získať vopred  buď referenciu od dôveryhodných zdrojov, alebo radšej osobne navštíviť autorizovanú predajňu.  Značkový nábytok sa bežne nakupuje týmto spôsobom, až 80 % zákazníkov si nábytok fyzicky vopred prehliadne, alebo získa referenciu od známych, či na internete. Výrobca MAYER disponuje sieťou takmer 40 predajní svojich predajcov so zaškolenými odborníkmi, ktorí Vám určite poradia.

Tovar je spravidla na sklade a určený k odoslaniu nasledujúci pracovný deň po prijatí objednávky kamkoľvek v ČR a SR.

Mapa autorizovaných kamenných predajní


Celý sortiment stolov a stoličiek

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 3.8 z 5. Celkom 4 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.

Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku
Gabina napísané 30.08.2018 09:10

Ok. Tak pojdem sa popozerat. Prave riesime malej izbicku.

Hanka napísané 29.08.2018 08:35

Rastuci mame, uz s nim rastie nase tretie dieta. Super, ze netreba kazde 2 roky menit stolik... dobry vymysel to je.

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Rodila som v Trenčíne. Čo by mohla zlepšiť jedna z najlepších pôrodníc na Slovensku?
30.05.2023   0
Moje rozhodnutie ísť rodiť do pôrodnice v Trenčíne ovplyvnil náš projekt Sprievodca pôrodnicami, v ktorom nemocnica každoročne získavala prvé priečky medzi odborníkmi.
5 vecí, ktoré je treba zmeniť na šestonedelí nielen v trenčianskej pôrodnici
29.05.2023   2
O celkovom dojme z pôrodnice neraz rozhodujú maličkosti. Ľudské drobnosti. Slušnosť. Ochota. Empatia.
Rodinné prídavky, materské a rodičovské príspevky, daňový bonus 2023 (prehľad pre rodičov)
26.05.2023   5
Rodičia majú nárok na rôzne peňažné dávky, príspevky, prídavky, daňový bonus... Tu nájdete prehľad peňažných dávok pre rodiča. Viete, že poistné na dôchodkové poistenie a zdravotné poistenie môže za rodiča platiť štát?
babetko
Ako by bábätko prebaľovala Mária Montessori
30.05.2023   0
Čo myslíte: používala by Montessori jednorazové plienky alebo by rodičov od nich odhovárala?
Kam mám to dieťa položiť?
27.05.2023   12
Kam ho mám uložiť, keď nespí? Kde mám to dieťa mať? Na zemi? V kolíske? Čo vlastne ono bude robiť, keď nebude spať?
Kedy sa deti začínajú smiať?
25.05.2023   0
Reflexne sa dieťa usmieva už v maternici. Cielene sa na vás usmeje niekedy medzi 6. a 12. týždňom života. Na tento úsmev čaká veľa mamín :-)
detské choroby
Infekčná mononukleóza
26.05.2023   0
S týmto vírusovým ochorením sa najatejšie stretávame na jar a na jeseň. Aké sú jeho prejavy, priebeh ochorenia, možné komplikácie, liečba a odporúčané diéty sa dozviete v tomto článku.
Bipolárna porucha v detstve a adolescencii
20.05.2023   1
U detí je mánia skôr obdobím extrémnej podráždenosti a deštruktívneho konania, než extrémneho šťastia. Depresia je u týchto detí sprevádzaná mnohými fyzickými problémami, častou absenciou v škole, zlými výsledkami.
Bolesť končatín
10.05.2023   1
Bolia ma nožičky... Vymýšľa si? Má atritídu? Nemôže to byť nádor? Rastie? Otázky a odpovede – pátrajme po príčine bolestí:
auto
Chcete sa zoznámiť? Vypýtajte si Renault Austral na celé 2 dni.
26.05.2023   0
Zoznamka 365.Renault poskytuje možnosť výpožičky na 2 dni alebo 300 km.
Čo je aquaplaning a čo robiť keď sa do neho dostanete?
17.05.2023   0
Nejde o bežný šmyk na mokrej vozovke, ale o úplnú stratu priľnavosti pneumatiky. Aquaplaning príchádza bez predchádzajúcich varovných signálov.
6 stresových situácií, ktoré musíme zvládať s deťmi v aute
14.04.2023   1
S deťmi v aute musíte mať pri šoférovaní dvojitú porciu koncentrácie, pretože aj pri najmenšej nepozornosti riskujete bezpečnosť a zdravie vás všetkých. Odopína si stále pásy? Vypadol mu dudlík? ...Takto to zvládnete: