Pred/ŠkolákIT deti

Študenti chcú mať v mobile aj svoju banku. ČSOB SmartBanking je riešenie

 PR   16.11.2015   0

Stále síce platí, že študenti majú hlboko do vrecka, ale dnes treba dodať, že na jeho dne je smartfón. A v ňom celý študentský život - kamaráti, poznámky, sociálne siete, hudba, fotky a výnimkou nie je ani bankový účet.

 

Študenti sú smart!

Mladí ľudia majú prirodzene blízko k moderným technológiám a prispôsobujú im celý svoj život. Mnoho rodičov si občas povzdychne, že ich ratolesti žijú viac vo virtuálnej realite ako v pevnej skutočnosti. Pri troche triezveho pohľadu na vec však väčšinou prídu na to, že to nie je nič tragické a deti len prirodzene reagujú na najnovšie technologické trendy, ktoré významne uľahčujú život aj dospelým. Napríklad, ak sa snažia naučiť svojich potomkov prezieravo nakladať s peniazmi a nestať sa obeťou nespočetných lákadiel konzumnej spoločnosti. 

Pri takom uvažovaní určite ocenia špeciálne bankové produkty pre deti a mládež, ktoré im pomáhajú zvládnuť praktické lekcie finančnej gramotnosti, sú lacné a prispôsobené ich potrebám. A medzi ne bezpochyby patrí aj dostupnosť bankového účtu v mobile, ktorý má dnes už prakticky každý mladý človek vo vrecku a podľa jednej britskej štúdie sa naň pozrie viac ako 150-krát za deň.

FUN a ČSOB SmartBanking - ideálna kombinácia pre mladých

Preto študentský účet FUN v ČSOB v kombinácii s mobilnou bankovou aplikáciou ČSOB SmartBanking je ideálnou voľbou. Študent tak má neustály prehľad o stave svojho účtu v smartfóne, čo mu umožňuje lepšie regulovať svoje výdavky. V okamihu vidí, kedy mu prišli peniaze od rodičov či z brigády, čo mu môže uľahčiť rozhodovanie, či si povyrazí večer s kamarátmi a zostane mu ešte na nové skriptá. Každý si asi pamätá, že to môže byť občas ťažká dilema a ak by ho predsa len pevná vôľa v tej chvíli sklamala, stále ho môže zachrániť bezúročné povolené prečerpanie FUN účtu do výšky sto eur. To je tak akurát, aby vyriešil náhlu finančnú tieseň, ktorá k študentskému životu neodmysliteľne patrí a zároveň sa neprimerane nezadĺžil, čo by zrejme museli riešiť nie práve nadšení rodičia.

Samozrejmosťou sú pohodlné platby v mobile, ktoré môže urobiť aj rýchlym nasnímaním QR kódu z faktúry, letáku, alebo plagátu oznamujúceho koncert obľúbenej kapely, čím si hneď kúpi lístky. A rovnako pohodlne môže uhradiť aj poštovú poukážku za internát a menzu cez naskenovanie jej čiarového kódu. Je to nielen rýchle, ale hlavne bezpečné, pretože sa tak vylučuje možnosť chybného vypísania platobných údajov, čo ročne zablokuje tísíce platieb. 

FUN účet ponúka aj možnosť pohodlného dobíjania kreditu mobilných operátorov a bezplatné výbery z 250 bankomatov ČSOB. Dostupný je pre študentov od 15 do 28 rokov.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Recept týždňa
EUROVOĽBY
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Je to dieťa moje? Potvrdiť otcovstvo môžu aj anonymné DNA testy
21.05.2019   0
Možnosť otestovať otcovstvo nemusíte len prostredníctvom odborníkov. Samotné anonymné testovanie umožňuje objednávku testu až domov. Štandardne sa používa tyčinka, ktorou sa urobí výter z ústnej dutiny. Každý test obsahuje dve vzorky, ktoré sa odošlú späť do spoločnosti, ktorá o niekoľko dní vyhodnotí testovanie. Výsledky odošle podľa vyžiadania na adresu žiadateľa, alebo na mailovú adresu.
Kvôli strachu z pôrodu som skončila u terapeuta
14.05.2019   0
Teraz viem, že prežitá skúsenosť z pôrodu je vlastne trauma, veď sa bojovalo o život môjho dieťaťa. Preto sa cítim bezmocná a mám obavy, že ak sa niečo stane, nebudem vedieť pomôcť svojmu dieťaťu.
SZČO a materská
12.05.2019   0
Má SZČO nárok na materské? Musí prerušiť alebo zrušiť živnosť, keď poberá materské? Aké sú podmienky nároku na materské? Ako sa vypočíta materské SZČO? Mám nárok na materské, ak mám podlžnosti na poistnom?
babetko
Montessori prístup: deti upratujú hračky samé od seba
21.05.2019   0
Montessori učitelia uplatňujú metódy, ktoré vedia osloviť už najmenšie deti k tomu, aby boli poriadkumilovné.
Vyhrajte detský tábor STROJ ČASU od Dôvery (03 kolo)
20.05.2019   0
Vyhrajte detský tábor na august v Námestove. Losujeme každý týždeň nového výhercu.
Mamy nepadajú učené z neba
19.05.2019   2
Asi pred rokom som v návale hnevu povedala synovi, že keď ma neľúbi a nechce so mnou žiť, nech si pobalí kufor a ide tam, kde mu bude lepšie. Akcia – reakcia, ešte len spustil spŕšku sprostostí. A ja, čo som mala byť nad vecou, som mu namiesto toho do kufra začala hádzať veci.
detské choroby
Histamínová intolerancia
20.05.2019   0
Histamínová intolerancia má rôzne príznaky, aj veľa takých, ktoré by sme automaticky liečili ako nádchu, migrénu, prípadne ako alergickú kožnú reakciu. Pokiaľ sa jedná o HIT, vyžaduje si nízkohistamínovú diétu.
Astma
14.05.2019   4
Astma postihuje 10% detí. Aké sú príčiny tejto choroby? Ako sa prejavuje? Ako ju liečiť? Dá sa astme predchádzať?
Mrľa detská
03.05.2019   0
Mrle žijú v čreve človeka, o ktoré sa prichytávajú ústnym otvorom a živia sa bunkami čreva a rôznymi baktériami. Deťom spôsobujú nemalé problémy.
zvery
Ako správne osloviť, či volať ovcu
09.05.2019   0
No jednoduché to nie je. Samica ovce domácej sa nazýva bahnica. Samec je baran a ich mláďatko sa volá jahňa. Čo je potom baránok?
Upratovači v akváriu
05.05.2019   0
Riasy, nečistoty, nánosy a zbytky potravy. Postačí niekoľko dní až týždňov a z vášho klenotu je vec blízko podobná žumpe. S podobným stavom nám dokážu pomôcť ryby, ktorých hovorovo voláme „upratovači“.
O čom mačky snívajú
27.04.2019   0
O čom zvyknú mačky a mačiatka snívať? Sú ich sny úplne iné ako tie naše? Mávajú aj zlé sny? Vraj existujú aj námesačné mačky. Je to možné?