ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
Pred/ŠkolákIT deti

Študenti chcú mať v mobile aj svoju banku. ČSOB SmartBanking je riešenie

 PR   16.11.2015   0

Stále síce platí, že študenti majú hlboko do vrecka, ale dnes treba dodať, že na jeho dne je smartfón. A v ňom celý študentský život - kamaráti, poznámky, sociálne siete, hudba, fotky a výnimkou nie je ani bankový účet.

 

Študenti sú smart!

Mladí ľudia majú prirodzene blízko k moderným technológiám a prispôsobujú im celý svoj život. Mnoho rodičov si občas povzdychne, že ich ratolesti žijú viac vo virtuálnej realite ako v pevnej skutočnosti. Pri troche triezveho pohľadu na vec však väčšinou prídu na to, že to nie je nič tragické a deti len prirodzene reagujú na najnovšie technologické trendy, ktoré významne uľahčujú život aj dospelým. Napríklad, ak sa snažia naučiť svojich potomkov prezieravo nakladať s peniazmi a nestať sa obeťou nespočetných lákadiel konzumnej spoločnosti. 

Pri takom uvažovaní určite ocenia špeciálne bankové produkty pre deti a mládež, ktoré im pomáhajú zvládnuť praktické lekcie finančnej gramotnosti, sú lacné a prispôsobené ich potrebám. A medzi ne bezpochyby patrí aj dostupnosť bankového účtu v mobile, ktorý má dnes už prakticky každý mladý človek vo vrecku a podľa jednej britskej štúdie sa naň pozrie viac ako 150-krát za deň.

FUN a ČSOB SmartBanking - ideálna kombinácia pre mladých

Preto študentský účet FUN v ČSOB v kombinácii s mobilnou bankovou aplikáciou ČSOB SmartBanking je ideálnou voľbou. Študent tak má neustály prehľad o stave svojho účtu v smartfóne, čo mu umožňuje lepšie regulovať svoje výdavky. V okamihu vidí, kedy mu prišli peniaze od rodičov či z brigády, čo mu môže uľahčiť rozhodovanie, či si povyrazí večer s kamarátmi a zostane mu ešte na nové skriptá. Každý si asi pamätá, že to môže byť občas ťažká dilema a ak by ho predsa len pevná vôľa v tej chvíli sklamala, stále ho môže zachrániť bezúročné povolené prečerpanie FUN účtu do výšky sto eur. To je tak akurát, aby vyriešil náhlu finančnú tieseň, ktorá k študentskému životu neodmysliteľne patrí a zároveň sa neprimerane nezadĺžil, čo by zrejme museli riešiť nie práve nadšení rodičia.

Samozrejmosťou sú pohodlné platby v mobile, ktoré môže urobiť aj rýchlym nasnímaním QR kódu z faktúry, letáku, alebo plagátu oznamujúceho koncert obľúbenej kapely, čím si hneď kúpi lístky. A rovnako pohodlne môže uhradiť aj poštovú poukážku za internát a menzu cez naskenovanie jej čiarového kódu. Je to nielen rýchle, ale hlavne bezpečné, pretože sa tak vylučuje možnosť chybného vypísania platobných údajov, čo ročne zablokuje tísíce platieb. 

FUN účet ponúka aj možnosť pohodlného dobíjania kreditu mobilných operátorov a bezplatné výbery z 250 bankomatov ČSOB. Dostupný je pre študentov od 15 do 28 rokov.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Skoncujte s klišé dokonalej matky, ktorá musí byť nutne naplnená šťastím
18.03.2019   6
Depresia post-partum sa týka mnohých mamičiek a predovšetkým prvorodičiek. Takáto depresia sa dá rozdeliť do viacerých kategórií:
Galanta má modernú pôrodnicu, na novorodeneckom je to slabšie
15.03.2019   0
Na pôrodnej sále boli naozaj super sestričky, všetky veľmi milé a ochotné. Na novorodeneckom sa však našlo aj zopár nepríjemných. Najviac mi asi prekážalo, keď mi jedna prišla o pol piatej ráno vysvetľovať, ako mám správne dojčiť. Lekár bol tiež v pohode, až na jeden incident. Keď som mala veľmi silné kontrakcie, išiel mi prepichnúť plodovú vodu. Povedal mi, aby som si sadla na kozu, ale v tej chvíli som dostala kontrakciu a musela som si čupnúť.
Vďaka doktorke v Banskej Bystrici mám na pôrod krásne spomienky
13.03.2019   0
Pôrod pre mňa zostal krásnou spomienkou. Všetko bolo skvelé, a to aj vďaka mladej doktorke, mladšej než ja. Tá im umožnila, aby bol synček Samko hneď po narodení pri mne. Hneď ako sa narodil, ešte neumytý a s pupočnou šnúrou, išiel ku mne na brucho.
babetko
Ako som zistila, že moje deti pozerajú priveľa rozprávok
18.03.2019   2
Odborníci to hovoria jasne. Deti do troch rokov by NEMALI pozerať telku. Ani videjká na mobile, ani na tablete. Lebo rozprávky a detské programy ničia už v zárodku ich pozornosť, komunikačné schopnosti, zabíjajú predstavivosť, zvyšujú nervozitu, agresivitu... Zabudla som na niečo? Proste do troch rokov by ich hlavným zabávačom mali byť rodičia.
Zo zdravých potravín môže dieťa takmer všetko
14.03.2019   0
„Ak zapneme filter s kľúčovými frázami „máme radi“, „pre deti“ a „zdravé“, tak z potravín môžeme deťom ponúknuť paradajky, uhorku, olivy, červenú cibuľu, cviklu, mrkvu, cuketu, karfiol, brokolicu, kvaku, batáty, zeler, strukoviny, ale aj obilniny ako bulgur, krúpy, pšeno, amarant, ryžu, vločky, vajíčka, sardinky, tuniaka, pstruha, treščiu pečeň, teľacie a morčacie mäso, mlieko, maslo, panenské oleje, kakao, škoricu, čokoládu či mandle. Z ovocia úplne všetko. Najmä drobné ovocie, ale pokojne aj exotické.“
Obilniny - zdravé recepty pre malých i veľkých
13.03.2019   0
Obilniny patria k základným a najdôležitejším potravinám ľudí. Bežne používaná biela múka a výrobky z nej a tiež biela ryža sú bohužiaľ bezcennými zdrojmi “mŕtvych” kalórií.
detské choroby
Hnačka
12.03.2019   9
Hnačka je časté vylučovanie abnormálne riedkej alebo vodnatej stolice. Kým u dojčiat ide o závažný stav, u starších detí zvyčajne nebýva dôvodom na znepokojenie.
Akútna bronchitída – Akútny zápal priedušiek
08.03.2019   2
Vyskytuje sa v každom období detského veku. Maximum prípadov je v jesenných a zimných mesiacoch. Začína sa "nádchou."
4 vitamínové bomby na posilnenie imunity
05.03.2019   1
Načo bežať k lekárovi. Liečme sa. Tradičné, rokmi overené recepty.
zvery
Preč s alergiou alebo zvieratá v domácnosti
05.03.2019   0
Deťom, ktoré boli alergické na mačky a psy lekári odporúčali chovať škrečkov alebo iných hlodavcov.
Fretka nie je zvieratko pre každého
26.02.2019   2
Len máloktoré dieťa vie, že na konci vodítka, to malé, chlpaté a veselé zvieratko, je fretka. Väčšinou si aj od mnohých dospelých vypočujem, že venčím potkana, vydru, malého psa, krtka, mačku alebo iné zvieratko.
Aj malé zvieratko potrebuje starostlivosť
15.02.2019   0
Medzi malé domáce zvieratká zaraďujeme všetky menšie od psa či mačky. Najznámejší domáci mini miláčikovia sú králiky, škrečky, morčatá, či laboratórne myši. Pre svoj spokojný a šťastný život však aj oni potrebujú pravidelnú starostlivosť.