Pred/ŠkolákIT deti

Hodinky s mobilom pre malé deti

 Saša/redakcia   09.11.2016   1

Multifunkčné hodinky fungujú aj ako mobil a GPS lokátor dieťaťa. Bezpečné volania, žiadne hry na mobile a pritom máte dieťa doslova "na linke". Nové hodinky KidsWatch.

Foto: SWAN mobile

Pamätáte si seriál Knight rider, auto Kitt a hodinky, ktorými sa Michael dorozumieval s Kittom? Čosi podobné je dostupné aj pre vaše deti.

Po novom už nemusia mať pri sebe mobilný telefón, na ktorom budú hrať hry, alebo ho môžu stratiť. Hodinky KidsWatch totiž slúžia, okrem zistenia času, aj na zavolanie, či kontrolu, kde sa dieťa nachádza.

Mom, Dad, SOS, ON/OFF

Spoločnosť SWAN o pár dní spúšťa predaj multifunkčných hodiniek VONINO. Hodinky majú jednoduché obsluhovanie - iba štyri tlačítka. Dieťa môže zavolať matke, alebo otcovi, prípadne vyslať núdzový hovor cez SOS tlačidlo. 

Na spodku displeja hodiniek je mikrofón, na vrchu je reproduktor. Akýmkoľvek stlačením tlačítka sa hovor zodvihne a dieťa môže komunikovať.

Vďaka spárovanej aplikácii VONINO budú mať rodičia prehľad, kde sa ich dieťa nachádza a nebudú sa tak báť o jeho bezpečie.

Hodinky totižto majú v sebe zabudovaný GPS lokátor, čiže rodič môže sledovať aktuálnu polohu svojho dieťaťa.

Rovnako tak môže skontrolovať históriu pohybu, ktorá mu prezradí, kde sa dieťa nachádzalo alebo kadiaľ chodilo.

Ak dieťa opustí nastavenú bezpečnú zónu, zariadenie automaticky upozorní rodiča. 

Foto: rodinka.sk

 

Hodinky pre dieťa, aplikácia pre rodičov

Mobilná aplikácia je pre užívateľov iOs a Android na stiahnutie dostupná v slovenčine. Prostredníctvom aplikácie je možné hodinky lokalizovať, ako aj spravovať čísla, na ktoré dieťa môže volať.

Zákazníci dostanú pri kúpe hodiniek zdarma aj SIM kartu Moja 4ka, so 4 eurovým kreditom. Kredit by mal, pri bežnom používaní, vydržať až 12 mesiacov.

Hodinky sa dobíjajú podobne ako mobilný telefón, na USB nabíjačke a na jedno nabitie vydržia fungovať približne dva dni. 

Cena hodiniek je 2,99 € mesačne pri aktivácii akejkoľvek služby Swan mobile s 24-mesačnou viazanosťou. Zákazníci môžu za hodinky zaplatiť aj jednorazovo cenu 69,99 €.

Tí, ktorí patria ku klientom iných operátorov, si môžu hodinky zakúpiť za cenu 99,99 €.

Hodinky je možné zakúpiť v pobočkách SWANu.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 2 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku
stastnablcha napísané 15.11.2016 19:12

mame obdobne hodinky .. teda inu znacku, ale s telefonom a GPS.. neviem si ic vynachvalit..

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Kvôli strachu z pôrodu som skončila u terapeuta
14.05.2019   0
Teraz viem, že prežitá skúsenosť z pôrodu je vlastne trauma, veď sa bojovalo o život môjho dieťaťa. Preto sa cítim bezmocná a mám obavy, že ak sa niečo stane, nebudem vedieť pomôcť svojmu dieťaťu.
SZČO a materská
12.05.2019   0
Má SZČO nárok na materské? Musí prerušiť alebo zrušiť živnosť, keď poberá materské? Aké sú podmienky nároku na materské? Ako sa vypočíta materské SZČO? Mám nárok na materské, ak mám podlžnosti na poistnom?
Zrušili poplatky pri pôrode. K štátnym nemocniciam sa pridal aj Žilinský kraj
08.05.2019   0
Od polovici mája ušetria rodičia desiatky eur v Čadci, Liptovskom Mikuláši, Kubíne a Trstenej.
babetko
Vyhrajte detský tábor STROJ ČASU od Dôvery (03 kolo)
20.05.2019   0
Vyhrajte detský tábor na august v Námestove. Losujeme každý týždeň nového výhercu.
Pre svokrovcov nie sú moje deti dosť dobré
17.05.2019   1
„Tie Zuzankine dievčence sú také šikovné. Predstav si, na karneval si sami vyrobili masky. Miška má samé jednotky. A popri tom každý deň stíha nejaký krúžok.“ Zuzkine deti sú naozaj čo do kvality tie najlepšie pod slnkom. Môj svokor oceňuje iné veci. „Jaj, tie poslúchajú! NA SLOVO! Len pozrieš a už vyskočia. A ako pomáhajú, že?“
Nedojčím, a všetci okolo mňa to riešia
13.05.2019   0
Máločo žene prekáža tak, ako keď sa jej prsia stanú stredobodom rozhovorov celej rodiny. Každý, od pratety z Michaloviec až po bezdetnú sesternicu Janku, ktorú vídam len na facebooku, rieši po mojom pôrode jedinú otázku: Prečo nedojčím?
detské choroby
Astma
14.05.2019   4
Astma postihuje 10% detí. Aké sú príčiny tejto choroby? Ako sa prejavuje? Ako ju liečiť? Dá sa astme predchádzať?
Mrľa detská
03.05.2019   0
Mrle žijú v čreve človeka, o ktoré sa prichytávajú ústnym otvorom a živia sa bunkami čreva a rôznymi baktériami. Deťom spôsobujú nemalé problémy.
7 rád, ako ochrániť dieťa pred kliešťami
27.04.2019   0
Po šatách vám môžu kliešte loziť aj niekoľko hodín. Kliešte sú slepé, obete si vyhľadávajú podľa dychu alebo podľa niektorých látok v pote.
zvery
Ako správne osloviť, či volať ovcu
09.05.2019   0
No jednoduché to nie je. Samica ovce domácej sa nazýva bahnica. Samec je baran a ich mláďatko sa volá jahňa. Čo je potom baránok?
Upratovači v akváriu
05.05.2019   0
Riasy, nečistoty, nánosy a zbytky potravy. Postačí niekoľko dní až týždňov a z vášho klenotu je vec blízko podobná žumpe. S podobným stavom nám dokážu pomôcť ryby, ktorých hovorovo voláme „upratovači“.
O čom mačky snívajú
27.04.2019   0
O čom zvyknú mačky a mačiatka snívať? Sú ich sny úplne iné ako tie naše? Mávajú aj zlé sny? Vraj existujú aj námesačné mačky. Je to možné?