ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
Pred/ŠkolákIT deti

Hodinky s mobilom pre malé deti

 Saša/redakcia   09.11.2016   1

Multifunkčné hodinky fungujú aj ako mobil a GPS lokátor dieťaťa. Bezpečné volania, žiadne hry na mobile a pritom máte dieťa doslova "na linke". Nové hodinky KidsWatch.

Foto: SWAN mobile

Pamätáte si seriál Knight rider, auto Kitt a hodinky, ktorými sa Michael dorozumieval s Kittom? Čosi podobné je dostupné aj pre vaše deti.

Po novom už nemusia mať pri sebe mobilný telefón, na ktorom budú hrať hry, alebo ho môžu stratiť. Hodinky KidsWatch totiž slúžia, okrem zistenia času, aj na zavolanie, či kontrolu, kde sa dieťa nachádza.

Mom, Dad, SOS, ON/OFF

Spoločnosť SWAN o pár dní spúšťa predaj multifunkčných hodiniek VONINO. Hodinky majú jednoduché obsluhovanie - iba štyri tlačítka. Dieťa môže zavolať matke, alebo otcovi, prípadne vyslať núdzový hovor cez SOS tlačidlo. 

Na spodku displeja hodiniek je mikrofón, na vrchu je reproduktor. Akýmkoľvek stlačením tlačítka sa hovor zodvihne a dieťa môže komunikovať.

Vďaka spárovanej aplikácii VONINO budú mať rodičia prehľad, kde sa ich dieťa nachádza a nebudú sa tak báť o jeho bezpečie.

Hodinky totižto majú v sebe zabudovaný GPS lokátor, čiže rodič môže sledovať aktuálnu polohu svojho dieťaťa.

Rovnako tak môže skontrolovať históriu pohybu, ktorá mu prezradí, kde sa dieťa nachádzalo alebo kadiaľ chodilo.

Ak dieťa opustí nastavenú bezpečnú zónu, zariadenie automaticky upozorní rodiča. 

Foto: rodinka.sk

 

Hodinky pre dieťa, aplikácia pre rodičov

Mobilná aplikácia je pre užívateľov iOs a Android na stiahnutie dostupná v slovenčine. Prostredníctvom aplikácie je možné hodinky lokalizovať, ako aj spravovať čísla, na ktoré dieťa môže volať.

Zákazníci dostanú pri kúpe hodiniek zdarma aj SIM kartu Moja 4ka, so 4 eurovým kreditom. Kredit by mal, pri bežnom používaní, vydržať až 12 mesiacov.

Hodinky sa dobíjajú podobne ako mobilný telefón, na USB nabíjačke a na jedno nabitie vydržia fungovať približne dva dni. 

Cena hodiniek je 2,99 € mesačne pri aktivácii akejkoľvek služby Swan mobile s 24-mesačnou viazanosťou. Zákazníci môžu za hodinky zaplatiť aj jednorazovo cenu 69,99 €.

Tí, ktorí patria ku klientom iných operátorov, si môžu hodinky zakúpiť za cenu 99,99 €.

Hodinky je možné zakúpiť v pobočkách SWANu.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 2 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku
stastnablcha napísané 15.11.2016 19:12

mame obdobne hodinky .. teda inu znacku, ale s telefonom a GPS.. neviem si ic vynachvalit..

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Pôrod v Krompachoch bol neuveriteľný zážitok
21.03.2019   0
Prvotný šok pre mňa bol, keď sa ma nesmierne milá sestra spýtala, či už mám pripravený pôrodný plán, aby si ho so mnou primárka mohla prejsť, keď prídem na návštevu do pôrodnice. Všetci vieme, že na Slovensku sú pôrodné plány vnímané ako spísané výmysly premotivovaných biomatiek, ktoré sa silou – mocou snažia kafrať skúseným pôrodníkom do roboty. S malou dušičkou sme si pred pôrodom urobili rodinný výlet do Krompách. Vyhľadali sme ordináciu pani primárky, sadli sme si spolu k stolu a prechádzali moje papiere.
V Ružinovskej nemocnici bol skvelý personál, chýbala mi však podpora v dojčení
19.03.2019   2
V Ružinovskej nemocnici v Bratislave som rodila v máji minulého roku. Bolo to dobré, ale bolo by ešte čo vylepšovať. Hlavne v informovanosti sestier, čo sa dojčenia týka. Majú informácie staré 20 rokov. Ostatné veci boli fajn, ale pre tento problém by som sem rodiť druhý raz nešla.
Skoncujte s klišé dokonalej matky, ktorá musí byť nutne naplnená šťastím
18.03.2019   6
Depresia post-partum sa týka mnohých mamičiek a predovšetkým prvorodičiek. Takáto depresia sa dá rozdeliť do viacerých kategórií:
babetko
Pohodový ocko verzus ukričaná a nervózna mama
25.03.2019   0
Sťažovala sa mi kamoška. Vraj jej muž odmieta prebaľovať, kúpať a krémikovať zaparený zadok. Keď má synovi uvariť tekvicový prívarok, dá mu miesto neho Pribináčik. Odmieta ho šatkovať, vraj je to trápne. A keďže kočík kamoška z presvedčenia nekúpila, každodenné prechádzky ostali na ňu. U nás doma je to podobné. Muž sa síce varenia a plienok nezľakol, ale...
Troska v ogrcanom pyžame, ktorá si nestihla ráno umyť zuby. Vitajte na materskej
22.03.2019   0
Narodí sa vám dieťa a príde moment, keď si namiesto reklamy na materstvo budete pripadať ako troska v ogrckanom pyžame. Zavretá medzi štyrmi stenami. Len vy a dieťa.
Výrazy, ktoré by mali poznať najmenšie deti a uľahčia nám každodenný život
21.03.2019   0
Keď rozprávame s dieťaťom, pomenúvame veci a deje okolo neho, na základe ktorých si vytvára isté schémy, ako funguje svet.
detské choroby
Tuberkulóza
22.03.2019   1
Tuberkulóza, jej príznaky, prevencia, liečba.
Hnačka
12.03.2019   9
Hnačka je časté vylučovanie abnormálne riedkej alebo vodnatej stolice. Kým u dojčiat ide o závažný stav, u starších detí zvyčajne nebýva dôvodom na znepokojenie.
Akútna bronchitída – Akútny zápal priedušiek
08.03.2019   2
Vyskytuje sa v každom období detského veku. Maximum prípadov je v jesenných a zimných mesiacoch. Začína sa "nádchou."
zvery
Žiť zdravšie? Pomôže vám šteniatko alebo mačiatko!
19.03.2019   0
Zvierací člen rodiny sa za starostlivosť môže odmeniť aj pevným zdravím, dobrou náladou či lepším zamestnaním. Že v tom všetkom nemôže mať labky? Štúdie amerických, austrálskych a britských vedcov tvrdia, že áno.
Preč s alergiou alebo zvieratá v domácnosti
05.03.2019   0
Deťom, ktoré boli alergické na mačky a psy lekári odporúčali chovať škrečkov alebo iných hlodavcov.
Fretka nie je zvieratko pre každého
26.02.2019   2
Len máloktoré dieťa vie, že na konci vodítka, to malé, chlpaté a veselé zvieratko, je fretka. Väčšinou si aj od mnohých dospelých vypočujem, že venčím potkana, vydru, malého psa, krtka, mačku alebo iné zvieratko.