Lyžiarske strediskáPodľa abecedy

Oravice

  01.10.2015   5

Oravice (Orava) - okres Tvrdošín - Žilinský kraj

Zjazdovky

V stredisku Ski Oravice Vám ponúka kombináciu lyžovania a relaxu v bazénoch s termálnou vodou.

Ponúka sedem udržiavaných a zasnežovaných zjazdoviek všetkých náročností, z toho dve určené pre deti. V stredisku je rýchla štvorsedačková lanovka s vyhrievanými sedadlami a štyri vleky. 

Prevádzková doba

Vleky: denne 09.00 - 16.00 hod.

 

Ponuka pre deti

Kids-park – detská škola - má vlek a trasu pre začiatočníkov, deti aj dospelých. Park je ohradený a zabezpečený. V stredisku funguje detská lyžiarská škola.

Reštaurácie

Bufet Bobrovec priamo na svahu ponúka sortiment studených a teplých nápojov, ktoré zahrejú priamo na svahu. Spolu s rýchlym občerstvením, bufet ponúka príjemné posedenia s občerstvením a jedinečným pohľadom na Západné Tatry – Roháče a celé lyžiarske stredisko. 

K dispozícii je tiež Reštaurácia Thermal a Ski.

Po lyžovačke

Kúpať sa dá priamo v Oraviciach, vzdialenejší je Aquapark TatralandiaBešeňováDolný Kubín a  Kúpele Lúčky.

Dominantou je Oravský Hrad, ktorý je prístupný aj v zime. Môžete vyskúšať Oravskú lesnú železnicu, alebo ostatné expozície Oravského múzea.  Rovnako sa oplatí navštíviť aj Múzeum Oravskej dediny, ktoré ma v sezóne tématické programy.

Kontakt

www.meanderski.com 

Fotogaléria

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku
Daria napísané 28.01.2014 08:22

Naozaj dobrá lyžovačka v Oraviciach na Meandri, aj pre malých a pre veľkých, samozrejme s relaxom a welnesom po lyžovaní.

SofiDB napísané 12.01.2014 10:45

Absolutna spokojnost. Pre rekreacnych lyziarov, lyziarov, ktori uz maju co to odjazdene, ale istota im stale ciastocne chyba.

 

Restauracia priamo v stredusku je dobre vybavena, jedlo chutne, aj ked cokolada raz bola husta a raz nie smile.

 

Najviac ma ale dostal rozhodne wellness rovno podsvahom, lenosina ako ma byt, rozhodne odporucam!

Monika Azaltovicova napísané 09.12.2013 11:20

Perfektne miesto na lyzovacku. Mne sa paci ze je blizko termalne kupalisko s morskymi vlnami, bazenmi, dobre jedlo, prijemne prostredie, relax, oddych ORAVICE Super dovolenka Surprised

Veronika napísané 09.12.2013 10:11

Mne sa tam veľmi páčila kombinácia lyžovačky a potom relaxu v termálnych kupeľoch. Odporúčam. smile

Iva napísané 08.01.2013 08:34

V Oraviciach sme boli prvýkrát pred dvoma rokmi. Majú tu úžasnú vec - dopravný pás pre deti, ktoré sa učia lyžovať. Žiadne kŕčovité držanie kotvy, padanie z vleku, presilené rúčky... špunt sa postaví na pás, hore plynulo prejde na sneh a lyžuje pomedzi penovkové figúrky smile Len mi trochu chýbala taká "stredná" zjazdovka pre priemerných lyžiarov a takýchto detských čerstvo naučených zwinker

Večer do aquaparku a deti sa určite v noci nezobudia!

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Rebríček 2019: Mamy oznámkovali najlepšie pôrodnice
20.07.2019   0
Na portáli www.sprievodca-porodnicami.sk hodnotilo slovenské pôrodnice od vlaňajšieho augusta do konca mája tohto roku 2 839 matiek.
Sprievodca pôrodnicami 2019
18.07.2019   0
V pôrodniciach chýbajú obyčajné sprchy a toalety
17.07.2019   0
Poznámka mamy, že netiekla v pôrodnici teplá voda, je jedna z čerešničiek.
babetko
Čo o deťoch prezrádza spôsob hry?
22.07.2019   0
Hra tvorí najvýznamnejšiu súčasť rozvoja dieťaťa. Umožňuje mu učiť sa, skúšať, objavovať, ale aj oddychovať či opakovať. Dieťa, ktoré sa môže dosýta a nerušene hrať, nechýbajú mu podnety a najmä v prvých rokoch nápomocná ruka rodiča, je šťastné dieťa. Práve prostredníctvom hry sa najrýchlejšie prejaví potenciál, vlohy a záujmy, ktoré môžete v rannom veku podchytiť a objaviť budúce povolenie alebo milovaný koníček.
Bonding náš každodenný
17.07.2019   0
Ako vyzerá podpora bondingu v našich pôrodniciach? Prečo sú medzi jednotlivými nemocnicami rozdiely v jeho podpore? Dá sa dieťatko priložiť mamičke hneď po narodení aj v prípade cisárskeho rezu?
Čo potrebujeme, aby sme zdolali koliku?
16.07.2019   0
Pravidelná bolesť nafúknutého bruška postihuje asi 25 percent novorodencov od 3. až 6. týždňa života do 3. až 4. mesiaca.
detské choroby
Magnetická rezonancia pre deti inak
05.07.2019   0
Deti sa často návštevy lekárov obávajú. Ako spríjemniť tento zážitok vymysleli v USA, keď z obyčajných prístrojov spravili dobrodružstvo.
Majú piť deti bylinkové čaje?
01.07.2019   0
V lekárňach nájdete na výber veľa čajov, určených pre deti od 4., 6., 8. ...mesiaca. Pre mňa je vždy otázkou, kde a ako boli byliny pestované. Vyhýbajte sa granulovaným čajom, hoci sa tvária ako bylinkové.
Deti a klimatizácia. 7 x AKO bezpečne
26.06.2019   0
Je bezpečné používať klimatizáciu pri malom bábätku? Odborníci tvrdia, že áno, ako dodržíte niekoľko opatrení. Niektorí lekári súhlasia s názorom, že je bezpečnejšie používať klimatizáciu aj u novorodenca, než ho ponechať v horúcom, vlhkom prostredí, bez prúdenia vzduchu.
zvery
Chcem vlastného koňa. Koľko stojí kôň?
15.07.2019   11
Je to až také nedostupné? Koľko stojí kôň? Kde bude bývať? Čo potrebuje?
Canisterapia - inšpirácia ako pracovať so psom
06.07.2019   0
Rozhovor so Zuzanou Blažekovou, majiteľkou bernského salašníckeho psa - canisterapeuta, o tom ako sa dostali ku Canisterapii a ako pomáhajú druhým. Inšpirácia ako zamestnať psa a prospievať nielen v rodine ale i v spoločnosti.
Kŕmenie psa surovou stravou - BARFovanie
18.06.2019   7
BARFovanie je kŕmenie surovým mäsom, kosťami a surovou zeleninou. No neznamená to, že každý deň hodím psovi kilo surového krvavého mäsa. Tak ako vlky, aj pes potrebuje byliny, korienky, či zeleninu, aby doplnil pre svoj organizmus potrebné látky.