Keď je voľnoS Rodinkou v Rakúsku

HALLOWEEN VO FAMILYPARKU: Filippov zakliaty čarovný svet

 pr   19.10.2020   0

Presne na Halloween sa do Familyparku zlietajú čarodejnice a kúzelníci z celého sveta, aby sa tu venovali svojmu temnému umeniu.

Od 23. októbra do 1. novembra sa návštevníci parku môžu tešiť na strašidelne krásnu výzdobu a veľa prekvapení.

foto: (C) Hafenscherg

 

Tekvice, kam oko dovidí

Familypark zdobí viac ako 750 kg tekvíc – dobre sa pozerajte a skúste ich porátať! Najväčšiu rakúsku tekvicu určite neprehliadnete, váži až 735 kg! Alex Neumayer, ktorý dostal už veľa ocenení za svoje rezbárske umenie, sa pokúsi vytvoriť z nej najväčšieho tekvicového strašiaka v Rakúsku.

Ak sa vám páči Alexovo umenie, zastavte sa v obchode s tekvicami: majstrovi rezbárovi sa tu môžete prizerať pri práci a jeho diela si aj kúpiť.

foto: (C) Hafenscherg

 

Stovky svetiel v rôznych farbách ponárajú park pri západe slnka do čarovnej atmosféry. Čakajú na vás výnimočné zážitky pri jazde na osvetlených horských dráhach Blesk bohov a Potkaní mlyn, Traktore, Lietajúcich rybách a všetkých ďalších 25 jazdných atrakciách. Pôsobivé halloweenske prostredie dotvárajú zážitkové zóny a fotostánky. Do zotmenia sú otvorené dokonca aj preliezky!

foto: (C) Hafenscherg

 

Strašidelný dom

O adrenalín, vzrušenie a husiu kožu sa postarajú zlí čarodejníci, ktorí čakajú na vašu návštevu v Strašidelnom dome Haunted House. Pozor – vhodné iba pre odvážnych návštevníkov od 14 rokov!

foto: (C) Familypark

 

Cena vstupenky: 27 euro (bezplatný vstup pre deti do 3 rokov)

Halloween vo Familyparku: 23.10. – 1.11., denne od 11:00 hod

Haunted House: denne od 16:00 hod, cena vstupenky: 3,- eurá

(C) Familypark

 

Online predaj: z dôvodu Covid-19 je možné park momentálne navštíviť iba po kúpe lístka online, resp. na základe online rezervácie vstupu.
Aktuálne bezpečnostné opatrenia v súvislosti s koronavírusom uverejňujeme na webovej stránke.

www.familypark.at/halloween

 

 

 

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
tehotenstvo
5 najväčších strachov v tehotenstve
26.11.2020   0
K pohode najmä prvorodičiek neprispieva pretlak informácií - veľa sa hovorí o pôrodoch v médiách, diskutuje sa o úrovni nášho pôrodníctva, názory a skúsenosti rodičiek možno nájsť aj na internetových fórach a väčšina z nich nie je zrovna priaznivá, skôr k strachu a obavám tehotných pridávajú.
25. november - Katarína
25.11.2020   2
Vianoce sú ideálne obdobie, kedy otehotnieť
23.11.2020   0
Ak túžite po bábätku, skorá zima, ideálne obdobie na počatie dieťatka, je práve pred vami. S touto teóriou prišiel nový výskum z Indianskej univerzity. Najúspešnejšie sú decembrové počatia, z ktorých sa narodí najviac detí.
babetko
20 básničiek pre Mikuláša
26.11.2020   3
Poďte sa s nami naučiť básničku pre Mikuláša. Aspoň jednu alebo hoci aj všetkých 20!
Deti, ktoré sú vonku aj v mínusových teplotách, sú odolnejšie
25.11.2020   0
Prevenciou proti prechladnutiam a sezónnym chrípkam je pobyt vonku za každého počasia, a to aj pri mínusových teplotách.
Kávovar Krups Evidence One - podozrivo jednoduchý
24.11.2020   0
Čítame návody a mačkáme tlačítka na OLED displeji. Vyzerá to až podozrivo jednoducho (+ video)
detské choroby
Ploché nohy a hravé cvičenie
17.11.2020   0
My, čo máme deti s plochými nohami vieme, že ak chceme aby mali naše deti zdravé nôžky – prázdniny neprázdniny – cvičiť sa musí každý deň aspoň desať minút. Aspoň trošku rozhýbať tie chodidielka.
Alergia na mak je zriedkavá, vie však veľmi skomplikovať život
13.11.2020   0
Súčasťou maku je ópium - látka, ktorá sa využíva v medicíne a objavuje sa vo viacerých liekoch. Tým najznámejším je marfium, ktorým sa lieči intenzívna bolesť ťažko chorých pacientov. Ópium je však aj súčasťou najpredávanejšieho lieku na svete - kodeínu, ktorý sa používa pri kašli a žalúdočných problémoch.
Má vaše dieťa teplotu? Robte si teplotný graf.
06.11.2020   0
Je pomerne užitočné sledovať v čase, ako sa vyvíja krivka rastu a poklesu teploty, po podaní liekov, či bez podania liekov.
zvery
Tehotná žena a zvierací miláčikovia
26.11.2020   0
Tehotenstvo je fáza života, počas ktorej sa žena musí naučiť zodpovednosti nielen za seba, ale aj za nový život, ktorý privedie na svet. Aké riziká so sebou prináša vzťah s domácim zvieratkom? Čo je pravda o toxoplazmóze a čo sú mýty?
Prepočítajte si psí vek na ľudské roky
19.11.2020   2
Približne od roku 1950 sa traduje ako ekvivalent jedného psieho roku pri porovnaní s ľudským vekom 7 rokov. Aj keď tento vzorec platí už prekvapujúco dlhý čas, skutočnosť nie je tak úplne jednoduchá a existuje nový model výpočtu.
Akého papagája do rodinky ?
11.11.2020   0
Rozmýšľate? Tak je dobré vedieť niečo o tom, ktoré skupiny papagájov sú vhodné do akých rodinných podmienok. Pre malé deti? Väčších školákov? Alebo len pre dospelákov? Nie každý papagáj je vhodný do každej rodiny. A naopak, nie každý človek je vhodný majiteľ papagája.