ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
utorok 24.10.2017 | meniny má Kvetoslava  
Keď je voľnoPrázdniny, víkendy, dovolenky

Borci z Bory Mall - Víkend na kolesách

 PR   16.03.2017   0

Tip na marcový víkend: Zahrajte sa s Borcami na automobilových pretekárov

Ak aj vy patríte k milovníkom rally pretekov, čaká na vás parádna motoristická párty plná adrenalínu, súťaží a zábavy.

Ak aj vy patríte k milovníkom rally pretekov, čaká na vás parádna motoristická párty plná adrenalínu, súťaží a zábavy.

Stačí sa pridať k Borcom z Bory Mall, ktorí sa počas Víkendu na kolesách 18.3.–19.3. od 10.00-18.00 h zahrajú na automobilových pretekárov.

Malí i veľkí rally nadšenci zažijú motoristickú show, na ktorej im budú robiť spoločnosť profesionálni jazdci do vrchu zo Slovak National Hill Climb Teamu.

Program Víkendu na kolesách je pestrý

Ochutnávkou, ktorá vás naláka na ďalšie výdatné sústa, bude výstava pretekárskych áut do vrchu.

Nadupané modely áut v plnej paráde si budete môcť vychutnať a potešiť sa ich drsnou eleganciou v priestoroch centra už od 14.3.-19.3.

Motoristickú atmosféru výstavy umocní premietanie exkluzívnych záberov a obdivuhodných výkonov z rally súťaží.

Jazda na retro aute Lada VFTS

V sobotu 18.3. od 16.00-18.00 h odvážnych spolujazdcov povozí na pretekárskom retro aute Lada VFTS niekoľkonásobný majster Slovenska Jozef Béreš ml.

Rally dráha bude pripravená na parkovisku v zadnej časti centra, kde si pohodlne a v bezpečí môžete pozrieť aj výkony svojich súperov.

Ak nenaberiete dostatok odvahy na jazdu, môžete sa stretnúť s pretekármi Slovak National Hill Climb Teamu na autogramiáde, kde získate ich podpisové kartičky a vypočujete si zaujímavé zážitky zo súťaží a tréningov.

Priamo v „depe“ motoristickej show sa Borci počas celého Víkendu na kolesách zabavia maľovaním pretekárskych autíčok, prípravou pretekárskych vencov pre výhercov a vyrábať sa budú aj štartovacie vlajky, s ktorými môžu odštartovať mnoho napínavých pretekov so svojimi kamarátmi.

Pre tých, ktorí si trúfajú na súťaž v rýchlosti, postrehu a sústredení bude pripravená digitálna autodráha.

Svoju zručnosť si budú môcť Borci otestovať pri ovládaní RC autíčok na náročných rally dráhach.

Jedinečným zážitkom bude jazda v Racing simulátore, ktorý nenechá nič na náhodu a otestuje talent budúcich pretekárov.

Na to, aby si Borci mohli vychutnať skutočnú jazdu, si budú musieť ešte chvíľu počkať. Zatiaľ však môžu zbierať cenné skúsenosti aj počas zábavného Víkendu na kolesách! v Bory Mall, bližšie, než si myslíte.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.

Najčítanejšie

Recept týždňa

Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Ktoré vyšetrenie v tehotenstve môže tehotná odmietnuť?
23.10.2017   1
Mám čerstvých 37 rokov a zdravú 5-ročnú dcéru. Moja nová gynekologička ma doslova tlačí a núti na amniocentézu len kvôli veku. Keď som povedala, že sú aj možné riziká a som proti, doslova začala psychický nátlak, že ubližujem bábätku, ešte kým sa nenarodilo.
Tehotná na pracovnom pohovore
20.10.2017   0
Tehotenstvo nie je dôvod, aby vás vyradili z evidencie uchádzačov o zamestnanie. Ako absolvovať pohovor, keď ste tehotná? Musíte to budúcemu zamestnávateľovi oznámiť? Môže od vás vyžadovať potvrdenie o tom, že nie ste tehotná?
Gestóza tehotných
18.10.2017   1
Niektoré gestózy sú pre budúcu mamičku veľmi nebezpečné a treba si na ne dávať veľký pozor. Za nebezpečné gestózy pre matku a dieťa považujeme odborne nazývanú preeklampsiu a eklampsiu. Pacientky s eklampsiou by mali byť čo najrýchlejšie prijaté na jednotku intenzívnej starostlivosti.
babetko
Prvé príkrmy – prvá doba gastronomická v troch krokoch
24.10.2017   0
Na prikrmovanie je dieťa pripravené po niekoľkých mesiacoch života. Nie je to vždy 6.ty mesiac. Keďže sa začne stretávať s novými chuťami, dôležitý je správny postup.
Ako sa hrať s novorodencom
23.10.2017   0
Dospelá spoločnosť je pre vaše dieťa tou najlepšou zábavou – najlepšou hračkou pre dieťa ste vy samotní. Ešte k tomu niekoľko tipov, ako na to.
Pečená hruška (od 6 mesiacov)
21.10.2017   0
Aby ste predišli problémom s nafukovaním bruška, nepodávajte dieťaťu surové ovocie až do 8. mesiaca (okrem banánov a avokáda). Skúste to napríklad pečením.
detské choroby
Viete, čo znamená mechanicky tíšiť kašeľ?
23.10.2017   0
Niekedy majú rodičia problém rozlíšiť, ktorý kašeľ je „suchý“ a ktorý naopak „mokrý, vlhký“. Ak už aj tento rozlišovací rébus zvládneme, siahame o rôznych sirupoch či kvapkách. A pojem „mechanicky tlmiť“ – nie, neznamená to dať dieťaťu ruku na ústa :)
Ako zvládnuť nočné mory u detí
22.10.2017   0
Ak sa dieťatko zobudí s plačom a krikom, má nočnú moru, my mu musíme pomôcť sa upokojiť. Ako to môžeme urobiť?
8 vecí, ktoré deťom poškodzujú imunitný systém
18.10.2017   0
Posledné výskumy potvrdili úzke prepojenie medzi psychikou, nervovým systémom a imunitou.
zvery
Tetraodon
23.10.2017   0
To, že v akváriu prebieha šikanovanie si všimneme na základe rozstrapkaných plutiev rýb a často v prípade Tetraodona aj nápadná stmavnutie celého tela, prípadne iba brušnej časti. Týmto dáva ryba najavo, že niečo nie je v poriadku.
Blchy sa k vám môžu dostať spokojne aj od susedov
19.10.2017   0
Blchy prenášajú rôznorodé choroby a dokážu zamoriť celý byt či dom. Rozhodne neplatí tvrdenie, že mačacie a psie blchy na človeka neprejdú!
Zimovanie hadov
18.10.2017   0
Po poslednom kŕmení počkáme 2 týždne. Potom začíname pomaly hadovi znižovať dobu osvetlenia a teplotu. Toto by malo trvať ďalšie 2 týždne, aby sa had poriadne vyprázdnil. Pokiaľ by sme to urýchľovali môžeme hadovi ublížiť, hnijúce zvyšky potravy v tele hada počas hibernácie nie sú nič povzbudzujúce pre jeho organizmus.