Keď je voľnoPrázdniny, víkendy, dovolenky

All inclusive a všetko, na čo ste s deťmi zvyknutí pri mori. Tento rok doma v Piešťanoch.

 Eva Pavlíková   06.07.2020   0

Zvláštny pandemický rok prináša mnoho komplikácií, ale pre tých, čo nestratili dych, i veľa výziev. V Piešťanoch by tiež mohli sedieť na schodiskách prázdnych drahých hotelov a plakať za zahraničnou klientelou, ktorá tento rok nechodí. 

Možno si aj poplakali, ale zahodili mokré vreckovky a vyrukovali s plánom.

Family upgrade. Vsadili na rodiny.

V priebehu pár týždňov sa zmenil Spa Hotel na hotel pre rodiny s deťmi.

V okolnostiach bežného roka by sme si s deťmi Splendid Ensana Health Spa Hotel na prázdninovú dovolenku asi nevybrali. Ale teraz? S touto výbavou?

 

Chceli ste piesok? Tu je. 

Piesková pláž vybudovaná pri vonkajšom bazéne doťukla pocit naozajstnej letnej dovolenky pri vode.

Beach Volley si rada zahrám aj ja, staršie decká sa vrhnú na pingpong alebo minifutbal a to najmenšie si zatiaľ ochočili animátorky v klube. Na čo sa trepať do Turecka? :)

All inclusive - Ale že naozaj all

Dovolenkou je pre mňa čas, kedy nevarím, neriešim, neupratujem. Preto to s tým all inclusive vymysleli dobre.

Plná penzia (akože naozaj plná, vrátane alko/nealko nápojov) a počas celého dňa takisto v plážovom bare, koláčiky, melóniky, šalátiky, zmrzlinky, kávičky či kakavká …. Nie. Nestavajme sa ešte na váhu. Až doma.

 

Veď sme v kúpeľoch, tak teda Spa a Well

Bazén vonku/vnútri, mega fitko a procedúry podľa chuti. Ja som na indickú masáž, môj muž na thajskú, vyskúšajte. Alebo ďalších 60 balneoterapií bez bahna alebo s. Veď sme v Piešťanoch. 

Deti? Zatiaľ detský kútik, detský klub, mini diskotéky, kreatívne dielničky a iné srandičky….

 

V hoteli Splendid majú odo mňa  “páčik” :)

Skúste. All inclusive pobyty pre rodiny robia do 27. septembra. A možno je to posledná príležitosť vyskúšať to. Čo ak bude budúci rok už “normálny” ? 

PS: Na zľavových portáloch som natrafila na fakt dobré ceny. Pogooglite.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
O AUTOROVI

Eva Pavlíková

Do tejto stránky som sa prerodila. Postupne - pôrodmi mojich štyroch detí. A tak sa na svet pozerám očami rodiča. Čo na mysli, to na klávesnici.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
Hľadáte:
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Amniotómia, alebo... v čepčeku sa narodil!
07.08.2020   3
Encyklopédia zdravotnej sestry hovorí, že je to prepichnutie amniónu (zárodočnej blany). Mamičkovsky tomu hovoríme pretrhnutie plodových obalov alebo pustenie vody počas pôrodu. Nemýľte si to prosím s iným zákrokom – amniocentézou.
Prvé pohyby bábätka v brušku
05.08.2020   6
Bábo v brušku a jeho prvé pohyby ženy opisujú ako hladkanie, mávnutie motýlích krídel, bublinky, jemné klopanie, pohyby čriev, trepotanie, škvŕkanie v bruchu, mrvenie...
Čo je hlienová zátka, kedy sa uvoľní a kedy ísť do pôrodnice?
03.08.2020   5
Odtok hlienovej zátky je jedným z prvých signálov, že čas pôrodu sa blíži a v zásade ešte netreba ísť do pôrodnice. Ak sa však objaví jasnočervená krv, (ako pri silnej menštruácii) je načase urýchlene sa presunúť do pôrodnice.
babetko
Cvičenie s riekankou pre 4 – 5-ročné deti
07.08.2020   0
Zdravotné cviky deťom poskytujú uvoľnenie všetkých svalov, ale aj posilňovanie a cestu k správnemu držaniu tela. Veľkým pomocníkom pri cvičení sú pesničky alebo riekanky. S deťmi vo veku 4 – 5 rokov si môžeme zacvičiť aj na tieto:
Nepáči sa ti jedlo? Budeš hladný!
06.08.2020   0
Babička šermuje lyžičkou popod nos vnúčika. Dieťatko vysýpa z mostíka kamienky a ona ho kŕmi jablkovou výživou cez pletivo, cez mriežkovanú zábranu preliezky, hrdá na svoju kŕmiacu taktiku.
Sunárek vyrástol. Rebrenduje na SUNAR
05.08.2020   0
Zmena sa dotkla len obalu a značky, zloženie a chuť produktov zostávajú rovnaké.
detské choroby
Protikvasinková diéta
03.08.2020   3
Ponúkame vám užitočné informácie o tom, čo jesť a čomu sa radšej vyhnúť, ak sa kvasinky stanú nepríjemnou súčasťou vášho života.
Cítia malé bábätká bolesť?
31.07.2020   0
Náš predpoklad je jasný, že deti bolesť cítia. Ako je to však u celkom malých bábätiek? U nich sa často predpokladá/predpokladalo, že bolesť nevnímajú tak, ako väčšie deti, resp. tak, ako dospelí. Ešte stále je novorodenecká bolesť často neliečená.
Alergia na slnko?
29.07.2020   0
Jednou z nepríjemných reakcií kože na slnečné žiarenie môže byť okrem spálenia pokožky aj slnečná alergia. Najviac ohrozenou skupinou sú deti, pretože ich koža nie je dostatočne odolná voči škodlivému žiareniu.
zvery
Prečo psy jedia trávu
03.08.2020   0
Väčšine psov tráva chutí. Podľa prieskumov je tráva rastlinkou, ktorú psy jedia najčastejšie. Ale prečo je to tak? Má nejaké neznáme vitamíny? Čo na nej psy vidia?
Cestovanie so psom
28.07.2020   2
Je prirodzené, že si myslíte, že sa váš psík necíti v klietke dobre. Neprenášajte ale tieto svoje pocity na vášho psa. Prepravka im nevadí a niektorí sa dokonca v nej cítia bezpečnejšie.
Povel "Ku mne" alebo tipy na privolanie psa
08.07.2020   2
„Ku mne“ je jeden z najdôležitejších povelov, ktoré potrebujete psa naučiť. Dá sa to u každého psa? Ako na to? Dokedy treba trénovať?