Keď je voľnoHotely pre rodiny

Wellnes Hotel Patince. Zážitok z oddychu

 PR   12.08.2014   0

Wellness Hotel Patince**** už roky patrí k najobľúbenejším dovolenkovým miestam na Slovensku. Svojou zaujímavou polohou na južnom Slovensku, bohatstvom termálnych prameňov, kvalitnou ponukou služieb a ústretovým personálom oslovuje široké spektrum domácich i zahraničných zákazníkov.

Pohoda a relax v hlavnej úlohe

K spríjemneniu pobytu slúžia priestranné a komfortné dvojlôžkové izby s klimatizáciou, balkónom, minibarom, TV a trezorom. Pre náročnejšiu klientelu sú k dispozícii dvojlôžkové, štvorlôžkové a jeden šesťlôžkový mezonetový apartmán, ktorý je výstavnou skriňou hotelového ubytovania.

Pre rodiny hotel ponúka mezonetové Family izby so štyrmi pevnými lôžkami a balkónom. Samozrejmosťou je možnosť bezplatného wi-fi pripojenia na internet, ktoré je dostupné na všetkých hotelových izbách a v spoločných priestoroch hotela. 

Hotel sa môže pýšiť najväčším vnútorným zážitkovým bazénom s termálnou vodou na Slovensku. Vo vnútornom bazénovom svete hostia nájdu relaxačný zážitkový bazén s množstvom vodných atrakcií, detský bazén s toboganom, vírivku a sedací bazén.

Teploty vôd sú v rozmedzí 29 – 36°C. Počas leta je pre hostí k dispozícii 10 bazénov s termálnou vodou a 4 tobogany.  Saunový svet ponúka hosťom 2 fínske sauny, 1 parnú a 1 bylinkovú saunu, ochladzovací bazén, vírivku a Kneippov kúpeľ.

Gastronómia

Gurmáni si určite budú vedieť vybrať zo širokej ponuky gastronomických špecialít, ktoré pozostávajú z tradičných slovenských, obľúbených regionálnych ale aj medzinárodných jedál. Okrem bohatej ponuky bufetových stolov si hostia môžu pochutnať aj na špecialitách šéfkuchára, ktoré sa pripravujú so zreteľom na sezónnosť surovín.

Počas letnej sezóny je víkendová ponuka gastronomických špecialít obohatená o pravidelné grilovačky, ktoré spríjemňuje cimbalová muzika.

Doplnkové programy

Zo širokej palety doplnkových služieb ponúka hotel svojim hosťom predovšetkým špeciálne relaxačné a jogové cvičenia, ako aj prednášky na tému zdravého životného štýlu.

Pre aktívne športové vyžitie sú pre hostí k dispozícii tenisové kurty, multifunkčné ihrisko, minigolf, petanque a plážový futbal. V hoteli je aj požičovňa bicyklov, ktorými je možné preskúmať okolie, dobre sa prevetrať v blízkosti lužných lesov a vyskúšať dunajskú hrádzu, ktorá vedie po brehu Dunaja.

Okrem cestných bicyklov si hostia môžu požičať aj vodné bicykle, či člnky. Pre milovníkov rybolovu poslúži aj hotelové jazero s bohatým zastúpením sladkovodných rýb.

Nakoľko sa hotel nachádza v tesnej blízkosti Dunaja a prístavu Marína Patince, je možné využiť vyhliadkové plavby po Dunaji, ktoré sa pravidelne uskutočňujú v mesiacoch máj - september. 

Hotel ponúka hosťom aj fakultatívne výlety do okolia a v spolupráci s Podunajskou vínnou cestou aj pravidelné ochutnávky vína u regionálnych vinárov.

Kongres

Dôležitou súčasťou Wellness Hotela Patince**** je moderné kongresové centrum s kapacitou až 300 osôb. Technické vybavenie kongresového centra a variabilita usporiadania kongresových priestorov zodpovedá aj náročným požiadavkám firemnej klientely. 

 


Dokonalý súlad komfortného ubytovania, vynikajúcej gastronómie a ústretového personálu predurčuje Wellness Hotel Patince**** k ideálnemu miestu dovolenky na južnom Slovensku. 

Kontakt:

Wellness Hotel Patince****

Patince 431, 946 39 Patince

www.wellnesspatince.sk

facebook.com/WellnessHotelPatince

Recepcia:

recepcia(at)wellnesspatince.sk

wellnesspatince(at)wellnesspatince.sk

Tel.: +421 35 79 08 500

Mobil: +421 918 886 715

Rezervácie:

rezervacie(at)wellnesspatince.sk

Tel.: +421 35 79 08 510

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Tehotná v lete - návod na prežitie
08.07.2020   0
Aj keď je leto asi najkrajší čas na tehotenstvo, prináša so sebou aj nepríjemnosti ako riziko prehriata, nadmerné potenie, opuchy, odreniny kože. Na čo by ste si v tehotenstve v lete mali dať pozor a ako si ho uľahčiť?
Keď sa dieťa narodí v zahraničí
03.07.2020   39
...na zápis o narodení bude príslušná špeciálna matrika, tzv. osobitná matrika, ktorú vedie Ministerstvo vnútra SR. Na základe oznámenia sa do osobitnej matriky zapisujú údaje o narodení štátnych občanov SR, ktoré nastali mimo územia SR.
Aké sú šance na otehotnenie v jednotlivých fázach cyklu?
29.06.2020   5
Menštruačný cyklus má svoje fázy, počas ktorých pravdepodobnosť úspešného počatia kolíše od nuly po teoretických 100 %.
babetko
5 rád pre úbohých rodičov, kontajnerov detských emócií
09.07.2020   9
Nikto sa nevenuje úbohým rodičom, ako majú ventilovať ten vreskot a vôbec skutočnosť, že ich úloha je byť hromozvodom svojmu malému dieťaťu, ktoré sa ešte učí narábať so svojimi emóciami. Ale čo my, čo máme robiť my? Pomooooooc!
Čo môžeme dieťaťu povedať namiesto "Neplač!"
06.07.2020   0
Keď sa dieťa utápa v slzách, vyvoláva to v nás veľa emócií. Hlavne chceme, aby boli všetky slzy preč ako mávnutím čarovného prútika, hneď a zaraz. Ale slzy nie sú zlé.
Cestovanie detí do zahraničia: pas pre dieťa, súhlas rodičov s vycestovaním
03.07.2020   7
Každé dieťa, aj bábätko, musí mať pri ceste do zahraničia vlastný cestovný pas. Ako ho vybaviť, čo budete potrebovať? Kedy je potrebný súhlas rodiča dieťaťa s vycestovaním do zahraničia?
detské choroby
Protikvasinková diéta
07.07.2020   3
Ponúkame vám užitočné informácie o tom, čo jesť a čomu sa radšej vyhnúť, ak sa kvasinky stanú nepríjemnou súčasťou vášho života.
Viete, čo znamenajú hodnoty CRP?
04.07.2020   5
Na to, že v prípade potreby nášmu dieťaťu pediater zmeria CRP, sme si už asi zvykli. Radi sa vyhneme antibiotickej liečbe, ak to naozaj nie je nevyhnutné. Čo však znamenajú namerané hodnoty?
Prvá pomoc - Úžeh, Tepelný úpal, Prehriatie
01.07.2020   0
Aký je rozdiel medzi tepelným a slnečným úpalom? Ako správne postupovať pri starostlivosti o prehriate dieťa? Kedy ísť na pohotovosť?
zvery
Povel "Ku mne" alebo tipy na privolanie psa
08.07.2020   0
„Ku mne“ je jeden z najdôležitejších povelov, ktoré potrebujete psa naučiť. Dá sa to u každého psa? Ako na to? Dokedy treba trénovať?
Mačka a dieťa, možné problémy
03.07.2020   1
Podľa posledných výskumov sa ukazuje, že spolužitie dieťaťa a dvoch alebo viacerých zvierat výrazne znižuje riziko vzniku alergie. Jedno zviera nemá na to výrazný vplyv, dve a viac áno.
Poďme chovať kozy, kozičky, kozliatka
25.06.2020   0
Sťahovanie nás mestských ľudí z mesta na dedinu prináša na vidiek potenciál nápadov a tvorivú inšpiráciu. Dá sa v záhrade chovať aj koza? Je to náročné? Ako a prečo kozie produkty...