Keď je voľnoHotely pre rodiny

V Hajdúszoboszló Vás čaká wellness a liečba

 PR   09.12.2015   0

Aj v zimných mesiacoch je vynikajúca voľba pobyt v Hajdúszoboszló, lebo aj toto ročné obdobie poskytuje nezabudnuteľné zážitky návštevníkom mesta. Môžu vyskúšať liečivú silu vody v kúpeľoch a počas liečebných procedúr a taktiež  prostredníctvom wellnessu načerpať novú duševnú a telesnú silu.

 

Odpočinok a liečba v Hajdúszoboszló

Horúcim zlatom Hajdúszoboszló je vysokokvalitná liečivá voda s unikátnym zložením, ktorá medzi inými je účinná pri liečbe kĺbových a nervových zápalov, bolestiach svalov a taktiež pri liečbe po športových úrazoch.

Hydroterapeutická liečebná kúra v Hajdúszoboszló pozostáva z procedúr pri ktorých sa pri každej využívajú blahodarné a liečivé účinky liečivej vody podľa individuálnej potreby. Liečebné účinky dokazujú odborné výsledky a dlhoročné skúsenosti a pozitívne účinky liečby podporujú taktiež aj priaznivé klimatické podmienky a pokojná malomestská atmosféra.

Jedinečnou službou je aj to, že vo väčšine hotelov v Hajdúszoboszló je možnosť kúpeľa v blahodarnej liečivej vode a taktiež je možné využívať vynikajúce liečebné procedúry pod odborným lekárskym dozorom.

Vedeli ste, že na liečebné procedúry môžete využiť v 13 hoteloch v Hajdúszoboszló?

 

Zimný odpočinok a zotavenie

Zimné obdobie je ideálne aj na duševný a telesný odpočinok prostredníctvom kvalitných wellnessových služieb. Väčšina hotelov ponúka svojim hosťom široký výber masáží, viac druhov sauny a taktiež špeciálne wellnessové programy. Popri príjemnom odpočinku je dôležitou prioritou aj ochrana zdravia, ktorú podporujú aj výberom zdravých jedál alebo špeciálnymi diétami.

Najväčší kúpeľný komplex v Európe

Hlavnou atrakciou Hajdúszoboszló je najväčší kúpeľný komplex v Európe, kde v krytom vitálnom svete Aqua Palace sú najvýznačnejšie kvalitné wellnesové služby. Kúpanie v rôznych bazénoch v trojposchodovej budove skvelo dopĺňajú fitnesové a wellnesové služby, z ktorých si môžu hostia vybrať podľa svojich individuálnych záujmov. Služby Aqua-Palace ponúkajú možnosť relaxácie a odpočinku pre tri generácie svojich hostí.

Vedeli ste, že v krytom vitálnom svete Aqua-Palace počas celého roka popri kúpaní môžete využívať širokú možnosť športových programov a wellnesových procedúr?

Viac informácií nájdete na hajduszoboszlo.hu

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Kuváda - keď je tehotný aj muž
24.02.2021   0
Tehotná žena priťahuje pozornosť okolia a je zahrňovaná ochranou a starostlivosťou. Muž po jej boku však môže tiež prežívať nevoľnosť i bolesti.
Hormonálne ródeo v tele ženy po pôrode
20.02.2021   0
Telo a myseľ ženy musia po pôrode podstúpiť doslova prevrat. Fyziologické a psychologické zmeny ju tak ovplyvňujú niekedy aj celý ďalší rok.
Pôrody včera
19.02.2021   0
Nedávno som sa dostala k neuveriteľným informáciám o pôrodoch kedysi aj dnes v tradičných národoch... a som rada, že som rada.
babetko
3 tipy, ako naučiť dieťa strihať nožnicami
25.02.2021   0
Ak máte doma malé deti, zrejme vám je jasné, že dieťa nevie odstrihnúť kus papiera hneď, ako mu strčíte do ruky sebalepšie nožnice. Zručnosť strihania sa vyvíja v istej postupnosti. Aby ju raz deti ovládli, netreba sa báť nechať ich s nožnicami sa hrať.
Bio matky len zbytočne "príliš riešia". Alebo ?
25.02.2021   0
Sú bio potraviny skutočne len módny trend, výstrelok, úchylka, manier bohatých ľudí ? A máme sa pozerať na výživu detí inak?
Stratení v preklade: povieme deťom A, počujú B
23.02.2021   0
Selektívna hluchota je od istého veku veľmi rozšírený vírus medzi našimi deťmi. Poviete A, počujú B.
detské choroby
Cvičenia na ploché nohy pre deti: 15 hravých tipov
23.02.2021   0
Vhodnou terapiou sú jednoduché cvičenia na spevnenie klenby. Určite sa medzi nimi nájdu aj také, pri ktorých sa deti zabavia.
Bolesť končatín
17.02.2021   0
Nervózne prestupujem z nohy na nohu, zatiaľ čo môj štvorročný syn sa asi desať metrov za mnou vlečie slimačím tempom a tvári sa nešťastne: „Ale keď mňa bolia nožičky...“ Niekedy bolia nožičky účelovo, niekedy bolia večer po celodennom lietaní. Niekedy sa dieťa v noci zobudí a plače kvôli bolestiam. Vymýšľa si? Má atritídu? Nemôže to byť nádor? Rastie?
Viete, aké dôsledky môže mať odmietnutie hospitalizácie dieťaťa?
16.02.2021   1
Ak rodič odmietne liečbu či hospitalizáciu dieťaťa, prechádza naňho zodpovednosť za zdravotný stav dieťaťa, ako i všetky právne dôsledky pri ďalších komplikáciách.
zvery
Najčastejšie chyby pri výcviku psa, ktoré robíme takmer všetci
22.02.2021   0
Ak raz budete na psa kričať „K nohe,“ druhýkrát „Poď sem“, či „Kde sa túlaš!“ nebude vám rozumieť.
Vodná korytnačka v zime
16.02.2021   0
Zabudnite na malé plastové bazéniky s plastovou palmičkou, ktoré neudržia teplotu a po niekoľkých mesiacoch neudržia ani samotnú korytnačku. Zabudnite aj na stolné lampičky, ktorými chcete nahradiť správne svetlo.