Keď je voľnoHotely pre rodiny

V Hajdúszoboszló Vás čaká wellness a liečba

 PR   09.12.2015   0

Aj v zimných mesiacoch je vynikajúca voľba pobyt v Hajdúszoboszló, lebo aj toto ročné obdobie poskytuje nezabudnuteľné zážitky návštevníkom mesta. Môžu vyskúšať liečivú silu vody v kúpeľoch a počas liečebných procedúr a taktiež  prostredníctvom wellnessu načerpať novú duševnú a telesnú silu.

 

Odpočinok a liečba v Hajdúszoboszló

Horúcim zlatom Hajdúszoboszló je vysokokvalitná liečivá voda s unikátnym zložením, ktorá medzi inými je účinná pri liečbe kĺbových a nervových zápalov, bolestiach svalov a taktiež pri liečbe po športových úrazoch.

Hydroterapeutická liečebná kúra v Hajdúszoboszló pozostáva z procedúr pri ktorých sa pri každej využívajú blahodarné a liečivé účinky liečivej vody podľa individuálnej potreby. Liečebné účinky dokazujú odborné výsledky a dlhoročné skúsenosti a pozitívne účinky liečby podporujú taktiež aj priaznivé klimatické podmienky a pokojná malomestská atmosféra.

Jedinečnou službou je aj to, že vo väčšine hotelov v Hajdúszoboszló je možnosť kúpeľa v blahodarnej liečivej vode a taktiež je možné využívať vynikajúce liečebné procedúry pod odborným lekárskym dozorom.

Vedeli ste, že na liečebné procedúry môžete využiť v 13 hoteloch v Hajdúszoboszló?

 

Zimný odpočinok a zotavenie

Zimné obdobie je ideálne aj na duševný a telesný odpočinok prostredníctvom kvalitných wellnessových služieb. Väčšina hotelov ponúka svojim hosťom široký výber masáží, viac druhov sauny a taktiež špeciálne wellnessové programy. Popri príjemnom odpočinku je dôležitou prioritou aj ochrana zdravia, ktorú podporujú aj výberom zdravých jedál alebo špeciálnymi diétami.

Najväčší kúpeľný komplex v Európe

Hlavnou atrakciou Hajdúszoboszló je najväčší kúpeľný komplex v Európe, kde v krytom vitálnom svete Aqua Palace sú najvýznačnejšie kvalitné wellnesové služby. Kúpanie v rôznych bazénoch v trojposchodovej budove skvelo dopĺňajú fitnesové a wellnesové služby, z ktorých si môžu hostia vybrať podľa svojich individuálnych záujmov. Služby Aqua-Palace ponúkajú možnosť relaxácie a odpočinku pre tri generácie svojich hostí.

Vedeli ste, že v krytom vitálnom svete Aqua-Palace počas celého roka popri kúpaní môžete využívať širokú možnosť športových programov a wellnesových procedúr?

Viac informácií nájdete na hajduszoboszlo.hu

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Tehotná v lete - návod na prežitie
08.07.2020   0
Aj keď je leto asi najkrajší čas na tehotenstvo, prináša so sebou aj nepríjemnosti ako riziko prehriata, nadmerné potenie, opuchy, odreniny kože. Na čo by ste si v tehotenstve v lete mali dať pozor a ako si ho uľahčiť?
Keď sa dieťa narodí v zahraničí
03.07.2020   39
...na zápis o narodení bude príslušná špeciálna matrika, tzv. osobitná matrika, ktorú vedie Ministerstvo vnútra SR. Na základe oznámenia sa do osobitnej matriky zapisujú údaje o narodení štátnych občanov SR, ktoré nastali mimo územia SR.
Aké sú šance na otehotnenie v jednotlivých fázach cyklu?
29.06.2020   5
Menštruačný cyklus má svoje fázy, počas ktorých pravdepodobnosť úspešného počatia kolíše od nuly po teoretických 100 %.
babetko
5 rád pre úbohých rodičov, kontajnerov detských emócií
09.07.2020   9
Nikto sa nevenuje úbohým rodičom, ako majú ventilovať ten vreskot a vôbec skutočnosť, že ich úloha je byť hromozvodom svojmu malému dieťaťu, ktoré sa ešte učí narábať so svojimi emóciami. Ale čo my, čo máme robiť my? Pomooooooc!
Čo môžeme dieťaťu povedať namiesto "Neplač!"
06.07.2020   0
Keď sa dieťa utápa v slzách, vyvoláva to v nás veľa emócií. Hlavne chceme, aby boli všetky slzy preč ako mávnutím čarovného prútika, hneď a zaraz. Ale slzy nie sú zlé.
Cestovanie detí do zahraničia: pas pre dieťa, súhlas rodičov s vycestovaním
03.07.2020   7
Každé dieťa, aj bábätko, musí mať pri ceste do zahraničia vlastný cestovný pas. Ako ho vybaviť, čo budete potrebovať? Kedy je potrebný súhlas rodiča dieťaťa s vycestovaním do zahraničia?
detské choroby
Protikvasinková diéta
07.07.2020   3
Ponúkame vám užitočné informácie o tom, čo jesť a čomu sa radšej vyhnúť, ak sa kvasinky stanú nepríjemnou súčasťou vášho života.
Viete, čo znamenajú hodnoty CRP?
04.07.2020   5
Na to, že v prípade potreby nášmu dieťaťu pediater zmeria CRP, sme si už asi zvykli. Radi sa vyhneme antibiotickej liečbe, ak to naozaj nie je nevyhnutné. Čo však znamenajú namerané hodnoty?
Prvá pomoc - Úžeh, Tepelný úpal, Prehriatie
01.07.2020   0
Aký je rozdiel medzi tepelným a slnečným úpalom? Ako správne postupovať pri starostlivosti o prehriate dieťa? Kedy ísť na pohotovosť?
zvery
Povel "Ku mne" alebo tipy na privolanie psa
08.07.2020   0
„Ku mne“ je jeden z najdôležitejších povelov, ktoré potrebujete psa naučiť. Dá sa to u každého psa? Ako na to? Dokedy treba trénovať?
Mačka a dieťa, možné problémy
03.07.2020   1
Podľa posledných výskumov sa ukazuje, že spolužitie dieťaťa a dvoch alebo viacerých zvierat výrazne znižuje riziko vzniku alergie. Jedno zviera nemá na to výrazný vplyv, dve a viac áno.
Poďme chovať kozy, kozičky, kozliatka
25.06.2020   0
Sťahovanie nás mestských ľudí z mesta na dedinu prináša na vidiek potenciál nápadov a tvorivú inšpiráciu. Dá sa v záhrade chovať aj koza? Je to náročné? Ako a prečo kozie produkty...