Keď je voľnoHotely pre rodiny

Nová tvár Hotela Partizán**** - miesto krásy a relaxu

 pr   09.05.2016   0

V rekreačnej oblasti Tále – Nízke Tatry už vyše 20 rokov vedie rodina Kičová  Hotel Partizán**** , ktorý je známy snahou prekvapiť vždy niečím novým.

Jar 2016 je pre hotel opäť v znamení niekoľkých zaujímavých noviniek – Hotel Partizán**** sa stal miestom krásy a relaxu.

 

Hotel v lese, les vo  wellness

V súčasnosti je hotel obľúbeným miestom pre trávenie aktívnych rodinných dovoleniek , romantických pobytov či realizovanie firemných akcií. Vyhľadávaným sa stal aj vďaka Nature Wellness Center s rozlohou 2255 m2, ktoré zaujme nielen rozlohou,  ale najmä zaujímavým dizajnovým spracovaním v duchu „Hotel v lese, les v hoteli“. Bezpochyby patrí medzi najkrajšie wellness centrá na Slovensku.

Na jar 2016 bude mesiacom, kedy pribudnú  nové priestory Spa & Balneo & Fitness na ploche takmer 500 m2. Koncepcia opäť vychádza z lesa, ktorým je hotel obklopený. Hostia sa po vstupe do wellness centra razom ocitnú v príjemnej uvítacej časti. Vychutnajú si účinky bylinkových čajov, zatiaľ čo im profesionáli v oblasti zdravia a wellness odporučia balík procedúr šitý priamo na mieru. Je potrebné zdôrazniť, že nepôjde len o bežné masáže či procedúry. V každom detaile sa ukrývajú sily prírody, ktoré povzbudia aj uzdravia.

 

Masážne oleje z výťažkami z levandule, 9 kvetov či hroznových jadier budú zárukou nádherných voňavých okamihov. Novinkou budú konopné oleje, ktoré dokonale premasťujú suchú pokožku a sú veľmi vhodné pre pacientov s kožnými problémami. Masáž im okrem uvoľnenia prinesie i upokojujúci účinok pre podráždenú pokožku.

Obľúbené sú jalovcové zábaly s rakytníkom, ktoré uľavia pri reumatických ochoreniach.

Vital & Fitness

Ak máte problém s nadváhou či celulitídou, nezúfajte. Spa & Balneo & Fitness časť je tu práve pre Vás. Zdravý pohyb v prírode a aj v novom fitness centre s prvkami lesa v interiéri, Vás budú povzbudzovať, aby ste podali ešte lepší športový výkon! Odmenou budú telové procedúry so silami z Mŕtveho mora.

 

Po aktívnom dni každému dobre padne ponoriť sa do vane plnej horúcej vody a relaxovať. V Hoteli Partizán**** povýšili obyčajný kúpeľ na liečivú hydroterapiu. Obohatené budú nielen o svetelnú terapiu ale aj účinky horských bylín prospešných pre zdravie. Výsledkom je hydromasáž v tematických miestnostiach s využívaním zdravotných účinkov brezy, levandule a iných byliniek. 

Beauty & relax

Krása pokožky je výsledkom každodennej starostlivosti a zdravia. Pokiaľ sa Vám často stáva, že zanedbáte správne odlíčenie či večernú starostlivosť, profesionálne kozmetičky Vám rady pomôžu. Hotel  Partizán**** je prvý hotel na Slovensku, ktorý sa profesionálne stará o Vašu pleť! Máte možnosť vyskúšať celebritné prístrojové ošetrenia HYDRAFACIAL MD. Táto neinvazívna technológia Vás zbaví vrások, nedostatkov pleti, dokonale hydratuje, oživuje a rozjasňuje.

Zastavte starnutie! Ďalšou exkluzívnou novinkou je KOLAGENÁRIUM. Jedinečná fototerapia zaručí, že čierne škvrny zmiznú, póry sa stiahnu, Vaša pokožka sa stane jemnejšou, pružnejšou  a zbavíte sa opuchlín a rán. Zlepší sa príjem vlhkosti a tiež schopnosť vlhkosť v pokožke udržať.  Je určená ženám a mužom, ktorí chcú pravidelne udržiavať svoje telo krásne, mladé a fit.

 

Samozrejmosťou sú kozmetické masáže, manikúra či pedikúra v priestoroch s nádherným výhľadom do okolitej prírody.

Po dni strávenom v starostlivých rukách wellness profesionálov Hotela Partizán**** odídete krajší, plní energie a chuti do ďalších dní. Na pamiatku si môžete odniesť malý darček v podobe produktov  z hotelovej Ajax farmy.

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Tehotná v lete - návod na prežitie
08.07.2020   0
Aj keď je leto asi najkrajší čas na tehotenstvo, prináša so sebou aj nepríjemnosti ako riziko prehriata, nadmerné potenie, opuchy, odreniny kože. Na čo by ste si v tehotenstve v lete mali dať pozor a ako si ho uľahčiť?
Keď sa dieťa narodí v zahraničí
03.07.2020   39
...na zápis o narodení bude príslušná špeciálna matrika, tzv. osobitná matrika, ktorú vedie Ministerstvo vnútra SR. Na základe oznámenia sa do osobitnej matriky zapisujú údaje o narodení štátnych občanov SR, ktoré nastali mimo územia SR.
Aké sú šance na otehotnenie v jednotlivých fázach cyklu?
29.06.2020   5
Menštruačný cyklus má svoje fázy, počas ktorých pravdepodobnosť úspešného počatia kolíše od nuly po teoretických 100 %.
babetko
5 rád pre úbohých rodičov, kontajnerov detských emócií
09.07.2020   9
Nikto sa nevenuje úbohým rodičom, ako majú ventilovať ten vreskot a vôbec skutočnosť, že ich úloha je byť hromozvodom svojmu malému dieťaťu, ktoré sa ešte učí narábať so svojimi emóciami. Ale čo my, čo máme robiť my? Pomooooooc!
Čo môžeme dieťaťu povedať namiesto "Neplač!"
06.07.2020   0
Keď sa dieťa utápa v slzách, vyvoláva to v nás veľa emócií. Hlavne chceme, aby boli všetky slzy preč ako mávnutím čarovného prútika, hneď a zaraz. Ale slzy nie sú zlé.
Cestovanie detí do zahraničia: pas pre dieťa, súhlas rodičov s vycestovaním
03.07.2020   7
Každé dieťa, aj bábätko, musí mať pri ceste do zahraničia vlastný cestovný pas. Ako ho vybaviť, čo budete potrebovať? Kedy je potrebný súhlas rodiča dieťaťa s vycestovaním do zahraničia?
detské choroby
Protikvasinková diéta
07.07.2020   3
Ponúkame vám užitočné informácie o tom, čo jesť a čomu sa radšej vyhnúť, ak sa kvasinky stanú nepríjemnou súčasťou vášho života.
Viete, čo znamenajú hodnoty CRP?
04.07.2020   5
Na to, že v prípade potreby nášmu dieťaťu pediater zmeria CRP, sme si už asi zvykli. Radi sa vyhneme antibiotickej liečbe, ak to naozaj nie je nevyhnutné. Čo však znamenajú namerané hodnoty?
Prvá pomoc - Úžeh, Tepelný úpal, Prehriatie
01.07.2020   0
Aký je rozdiel medzi tepelným a slnečným úpalom? Ako správne postupovať pri starostlivosti o prehriate dieťa? Kedy ísť na pohotovosť?
zvery
Povel "Ku mne" alebo tipy na privolanie psa
08.07.2020   0
„Ku mne“ je jeden z najdôležitejších povelov, ktoré potrebujete psa naučiť. Dá sa to u každého psa? Ako na to? Dokedy treba trénovať?
Mačka a dieťa, možné problémy
03.07.2020   1
Podľa posledných výskumov sa ukazuje, že spolužitie dieťaťa a dvoch alebo viacerých zvierat výrazne znižuje riziko vzniku alergie. Jedno zviera nemá na to výrazný vplyv, dve a viac áno.
Poďme chovať kozy, kozičky, kozliatka
25.06.2020   0
Sťahovanie nás mestských ľudí z mesta na dedinu prináša na vidiek potenciál nápadov a tvorivú inšpiráciu. Dá sa v záhrade chovať aj koza? Je to náročné? Ako a prečo kozie produkty...