Keď je voľnoHotely pre rodiny

Nová tvár Hotela Partizán**** - miesto krásy a relaxu

 pr   09.05.2016   0

V rekreačnej oblasti Tále – Nízke Tatry už vyše 20 rokov vedie rodina Kičová  Hotel Partizán**** , ktorý je známy snahou prekvapiť vždy niečím novým.

Jar 2016 je pre hotel opäť v znamení niekoľkých zaujímavých noviniek – Hotel Partizán**** sa stal miestom krásy a relaxu.

 

Hotel v lese, les vo  wellness

V súčasnosti je hotel obľúbeným miestom pre trávenie aktívnych rodinných dovoleniek , romantických pobytov či realizovanie firemných akcií. Vyhľadávaným sa stal aj vďaka Nature Wellness Center s rozlohou 2255 m2, ktoré zaujme nielen rozlohou,  ale najmä zaujímavým dizajnovým spracovaním v duchu „Hotel v lese, les v hoteli“. Bezpochyby patrí medzi najkrajšie wellness centrá na Slovensku.

Na jar 2016 bude mesiacom, kedy pribudnú  nové priestory Spa & Balneo & Fitness na ploche takmer 500 m2. Koncepcia opäť vychádza z lesa, ktorým je hotel obklopený. Hostia sa po vstupe do wellness centra razom ocitnú v príjemnej uvítacej časti. Vychutnajú si účinky bylinkových čajov, zatiaľ čo im profesionáli v oblasti zdravia a wellness odporučia balík procedúr šitý priamo na mieru. Je potrebné zdôrazniť, že nepôjde len o bežné masáže či procedúry. V každom detaile sa ukrývajú sily prírody, ktoré povzbudia aj uzdravia.

 

Masážne oleje z výťažkami z levandule, 9 kvetov či hroznových jadier budú zárukou nádherných voňavých okamihov. Novinkou budú konopné oleje, ktoré dokonale premasťujú suchú pokožku a sú veľmi vhodné pre pacientov s kožnými problémami. Masáž im okrem uvoľnenia prinesie i upokojujúci účinok pre podráždenú pokožku.

Obľúbené sú jalovcové zábaly s rakytníkom, ktoré uľavia pri reumatických ochoreniach.

Vital & Fitness

Ak máte problém s nadváhou či celulitídou, nezúfajte. Spa & Balneo & Fitness časť je tu práve pre Vás. Zdravý pohyb v prírode a aj v novom fitness centre s prvkami lesa v interiéri, Vás budú povzbudzovať, aby ste podali ešte lepší športový výkon! Odmenou budú telové procedúry so silami z Mŕtveho mora.

 

Po aktívnom dni každému dobre padne ponoriť sa do vane plnej horúcej vody a relaxovať. V Hoteli Partizán**** povýšili obyčajný kúpeľ na liečivú hydroterapiu. Obohatené budú nielen o svetelnú terapiu ale aj účinky horských bylín prospešných pre zdravie. Výsledkom je hydromasáž v tematických miestnostiach s využívaním zdravotných účinkov brezy, levandule a iných byliniek. 

Beauty & relax

Krása pokožky je výsledkom každodennej starostlivosti a zdravia. Pokiaľ sa Vám často stáva, že zanedbáte správne odlíčenie či večernú starostlivosť, profesionálne kozmetičky Vám rady pomôžu. Hotel  Partizán**** je prvý hotel na Slovensku, ktorý sa profesionálne stará o Vašu pleť! Máte možnosť vyskúšať celebritné prístrojové ošetrenia HYDRAFACIAL MD. Táto neinvazívna technológia Vás zbaví vrások, nedostatkov pleti, dokonale hydratuje, oživuje a rozjasňuje.

Zastavte starnutie! Ďalšou exkluzívnou novinkou je KOLAGENÁRIUM. Jedinečná fototerapia zaručí, že čierne škvrny zmiznú, póry sa stiahnu, Vaša pokožka sa stane jemnejšou, pružnejšou  a zbavíte sa opuchlín a rán. Zlepší sa príjem vlhkosti a tiež schopnosť vlhkosť v pokožke udržať.  Je určená ženám a mužom, ktorí chcú pravidelne udržiavať svoje telo krásne, mladé a fit.

 

Samozrejmosťou sú kozmetické masáže, manikúra či pedikúra v priestoroch s nádherným výhľadom do okolitej prírody.

Po dni strávenom v starostlivých rukách wellness profesionálov Hotela Partizán**** odídete krajší, plní energie a chuti do ďalších dní. Na pamiatku si môžete odniesť malý darček v podobe produktov  z hotelovej Ajax farmy.

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Kuváda - keď je tehotný aj muž
24.02.2021   0
Tehotná žena priťahuje pozornosť okolia a je zahrňovaná ochranou a starostlivosťou. Muž po jej boku však môže tiež prežívať nevoľnosť i bolesti.
Hormonálne ródeo v tele ženy po pôrode
20.02.2021   0
Telo a myseľ ženy musia po pôrode podstúpiť doslova prevrat. Fyziologické a psychologické zmeny ju tak ovplyvňujú niekedy aj celý ďalší rok.
Pôrody včera
19.02.2021   0
Nedávno som sa dostala k neuveriteľným informáciám o pôrodoch kedysi aj dnes v tradičných národoch... a som rada, že som rada.
babetko
3 tipy, ako naučiť dieťa strihať nožnicami
25.02.2021   0
Ak máte doma malé deti, zrejme vám je jasné, že dieťa nevie odstrihnúť kus papiera hneď, ako mu strčíte do ruky sebalepšie nožnice. Zručnosť strihania sa vyvíja v istej postupnosti. Aby ju raz deti ovládli, netreba sa báť nechať ich s nožnicami sa hrať.
Bio matky len zbytočne "príliš riešia". Alebo ?
25.02.2021   0
Sú bio potraviny skutočne len módny trend, výstrelok, úchylka, manier bohatých ľudí ? A máme sa pozerať na výživu detí inak?
Stratení v preklade: povieme deťom A, počujú B
23.02.2021   0
Selektívna hluchota je od istého veku veľmi rozšírený vírus medzi našimi deťmi. Poviete A, počujú B.
detské choroby
Cvičenia na ploché nohy pre deti: 15 hravých tipov
23.02.2021   0
Vhodnou terapiou sú jednoduché cvičenia na spevnenie klenby. Určite sa medzi nimi nájdu aj také, pri ktorých sa deti zabavia.
Bolesť končatín
17.02.2021   0
Nervózne prestupujem z nohy na nohu, zatiaľ čo môj štvorročný syn sa asi desať metrov za mnou vlečie slimačím tempom a tvári sa nešťastne: „Ale keď mňa bolia nožičky...“ Niekedy bolia nožičky účelovo, niekedy bolia večer po celodennom lietaní. Niekedy sa dieťa v noci zobudí a plače kvôli bolestiam. Vymýšľa si? Má atritídu? Nemôže to byť nádor? Rastie?
Viete, aké dôsledky môže mať odmietnutie hospitalizácie dieťaťa?
16.02.2021   1
Ak rodič odmietne liečbu či hospitalizáciu dieťaťa, prechádza naňho zodpovednosť za zdravotný stav dieťaťa, ako i všetky právne dôsledky pri ďalších komplikáciách.
zvery
Najčastejšie chyby pri výcviku psa, ktoré robíme takmer všetci
22.02.2021   0
Ak raz budete na psa kričať „K nohe,“ druhýkrát „Poď sem“, či „Kde sa túlaš!“ nebude vám rozumieť.
Vodná korytnačka v zime
16.02.2021   0
Zabudnite na malé plastové bazéniky s plastovou palmičkou, ktoré neudržia teplotu a po niekoľkých mesiacoch neudržia ani samotnú korytnačku. Zabudnite aj na stolné lampičky, ktorými chcete nahradiť správne svetlo.