Keď je voľnoHotely pre rodiny

Liečba a odpočinok na jednom mieste v Hajdúszoboszló

 PR   14.12.2015   0

Je načase, aby ste aj v zimných mesiacoch navštívili Hajdúszobosló a vyskúšali silu liečebných procedúr, relaxačný účinok wellnesových služieb, kombinovaný rôznymi zábavnými programami.

 

Odpočinok

Aj v zimných mesiacoch je potrebné si odpočinúť a odreagovať sa. Pobyt v Hajdúszoboszló ponúka komplexne liečebné a wellnesové služby v rade vynikajúcich ubytovacích zariadení a zábavné programy. Aj v zimnom období je Hajdúszoboszló dokonalým výberom pre celú rodinu, pretože v krytom vitálnom svete sú zabezpečené možnosti na kúpanie, wellness , šport a zábavné služby. V ubytovacích zariadeniach a programoch usporiadaných mestom si môže každý nájsť zábavu podľa svojej chuti...

Tip: Masáž Pindasweda je skutočnou energetickou bombou pre telo a dušu, vyskúšajte ju vo wellnessovej časti Aqua-Palace vitálneho sveta!

Zimné sviatky

V ubytovacích zariadeniach vyzdobené stromčeky, rozmanité programy a vynikajúce služby garantujú vianočnú atmosféru. Tých, ktorí oslavujú Vianoce v Hajdúszoboszló v hoteloch čakajú s gastronomickými špecialitami.

Posledný deň v roku je tu tiež zaujímavým sviatkom, kedy sa kúpeľné mesto lúči s uplynulým rokom tradičnými programami ako „Silvestrovské práskanie bičami“, koncerty a ukážky žonglérov pod voľným nebom. Starý rok uzaviera slávnostný ohňostroj. Miestne hotely chystajú taktiež rozmanité silvestrovské programy, oplatí sa obsadiť si miesto včas.

 

Tip: Ak nemáte nápad, aký darček dať na Vianoce, daruje odpočinok v Hajdúszoboszló, vyberte si miesto na našej webovej stránke!

Liečebný pobyt

Prvé mesiace v roku sú dokonalé na liečebné kúry v Hajdúszoboszló. V kúpeľoch Hajdúszoboszló sú zostavené liečebné kúry pozostávajúce z 18 procedúr na liečbu osteoporózy, chorôb obehového systému, bolesti krížov, chorôb spôsobených stresom. Taktiež je možné vybrať z balíčkov pozostávajúcich zo 7, 14 a 21 dní, ktoré obsahujú väčšinou aj grátis služby ako vstup do bazéna a sauny. Kúpeľ v liečivej vode obsahuje každý balíček, kde unikátne zloženie liečivej vody podporuje liečbu a odpočinok.

Tip: Ak si zakúpite balíček so 4 procedúrami na 4 dni, dostanete do daru vstupenku do kúpeľov na nedeľu.

Viacej info na  https://hajduszoboszlo.hu/sk/.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Kuváda - keď je tehotný aj muž
24.02.2021   0
Tehotná žena priťahuje pozornosť okolia a je zahrňovaná ochranou a starostlivosťou. Muž po jej boku však môže tiež prežívať nevoľnosť i bolesti.
Hormonálne ródeo v tele ženy po pôrode
20.02.2021   0
Telo a myseľ ženy musia po pôrode podstúpiť doslova prevrat. Fyziologické a psychologické zmeny ju tak ovplyvňujú niekedy aj celý ďalší rok.
Pôrody včera
19.02.2021   0
Nedávno som sa dostala k neuveriteľným informáciám o pôrodoch kedysi aj dnes v tradičných národoch... a som rada, že som rada.
babetko
3 tipy, ako naučiť dieťa strihať nožnicami
25.02.2021   0
Ak máte doma malé deti, zrejme vám je jasné, že dieťa nevie odstrihnúť kus papiera hneď, ako mu strčíte do ruky sebalepšie nožnice. Zručnosť strihania sa vyvíja v istej postupnosti. Aby ju raz deti ovládli, netreba sa báť nechať ich s nožnicami sa hrať.
Bio matky len zbytočne "príliš riešia". Alebo ?
25.02.2021   0
Sú bio potraviny skutočne len módny trend, výstrelok, úchylka, manier bohatých ľudí ? A máme sa pozerať na výživu detí inak?
Stratení v preklade: povieme deťom A, počujú B
23.02.2021   0
Selektívna hluchota je od istého veku veľmi rozšírený vírus medzi našimi deťmi. Poviete A, počujú B.
detské choroby
Cvičenia na ploché nohy pre deti: 15 hravých tipov
23.02.2021   0
Vhodnou terapiou sú jednoduché cvičenia na spevnenie klenby. Určite sa medzi nimi nájdu aj také, pri ktorých sa deti zabavia.
Bolesť končatín
17.02.2021   0
Nervózne prestupujem z nohy na nohu, zatiaľ čo môj štvorročný syn sa asi desať metrov za mnou vlečie slimačím tempom a tvári sa nešťastne: „Ale keď mňa bolia nožičky...“ Niekedy bolia nožičky účelovo, niekedy bolia večer po celodennom lietaní. Niekedy sa dieťa v noci zobudí a plače kvôli bolestiam. Vymýšľa si? Má atritídu? Nemôže to byť nádor? Rastie?
Viete, aké dôsledky môže mať odmietnutie hospitalizácie dieťaťa?
16.02.2021   1
Ak rodič odmietne liečbu či hospitalizáciu dieťaťa, prechádza naňho zodpovednosť za zdravotný stav dieťaťa, ako i všetky právne dôsledky pri ďalších komplikáciách.
zvery
Najčastejšie chyby pri výcviku psa, ktoré robíme takmer všetci
22.02.2021   0
Ak raz budete na psa kričať „K nohe,“ druhýkrát „Poď sem“, či „Kde sa túlaš!“ nebude vám rozumieť.
Vodná korytnačka v zime
16.02.2021   0
Zabudnite na malé plastové bazéniky s plastovou palmičkou, ktoré neudržia teplotu a po niekoľkých mesiacoch neudržia ani samotnú korytnačku. Zabudnite aj na stolné lampičky, ktorými chcete nahradiť správne svetlo.