Keď je voľnoHotely pre rodiny

Liečba a odpočinok na jednom mieste v Hajdúszoboszló

 PR   14.12.2015   0

Je načase, aby ste aj v zimných mesiacoch navštívili Hajdúszobosló a vyskúšali silu liečebných procedúr, relaxačný účinok wellnesových služieb, kombinovaný rôznymi zábavnými programami.

 

Odpočinok

Aj v zimných mesiacoch je potrebné si odpočinúť a odreagovať sa. Pobyt v Hajdúszoboszló ponúka komplexne liečebné a wellnesové služby v rade vynikajúcich ubytovacích zariadení a zábavné programy. Aj v zimnom období je Hajdúszoboszló dokonalým výberom pre celú rodinu, pretože v krytom vitálnom svete sú zabezpečené možnosti na kúpanie, wellness , šport a zábavné služby. V ubytovacích zariadeniach a programoch usporiadaných mestom si môže každý nájsť zábavu podľa svojej chuti...

Tip: Masáž Pindasweda je skutočnou energetickou bombou pre telo a dušu, vyskúšajte ju vo wellnessovej časti Aqua-Palace vitálneho sveta!

Zimné sviatky

V ubytovacích zariadeniach vyzdobené stromčeky, rozmanité programy a vynikajúce služby garantujú vianočnú atmosféru. Tých, ktorí oslavujú Vianoce v Hajdúszoboszló v hoteloch čakajú s gastronomickými špecialitami.

Posledný deň v roku je tu tiež zaujímavým sviatkom, kedy sa kúpeľné mesto lúči s uplynulým rokom tradičnými programami ako „Silvestrovské práskanie bičami“, koncerty a ukážky žonglérov pod voľným nebom. Starý rok uzaviera slávnostný ohňostroj. Miestne hotely chystajú taktiež rozmanité silvestrovské programy, oplatí sa obsadiť si miesto včas.

 

Tip: Ak nemáte nápad, aký darček dať na Vianoce, daruje odpočinok v Hajdúszoboszló, vyberte si miesto na našej webovej stránke!

Liečebný pobyt

Prvé mesiace v roku sú dokonalé na liečebné kúry v Hajdúszoboszló. V kúpeľoch Hajdúszoboszló sú zostavené liečebné kúry pozostávajúce z 18 procedúr na liečbu osteoporózy, chorôb obehového systému, bolesti krížov, chorôb spôsobených stresom. Taktiež je možné vybrať z balíčkov pozostávajúcich zo 7, 14 a 21 dní, ktoré obsahujú väčšinou aj grátis služby ako vstup do bazéna a sauny. Kúpeľ v liečivej vode obsahuje každý balíček, kde unikátne zloženie liečivej vody podporuje liečbu a odpočinok.

Tip: Ak si zakúpite balíček so 4 procedúrami na 4 dni, dostanete do daru vstupenku do kúpeľov na nedeľu.

Viacej info na  http://hajduszoboszlo.hu/sk/.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Tehotná v lete - návod na prežitie
08.07.2020   0
Aj keď je leto asi najkrajší čas na tehotenstvo, prináša so sebou aj nepríjemnosti ako riziko prehriata, nadmerné potenie, opuchy, odreniny kože. Na čo by ste si v tehotenstve v lete mali dať pozor a ako si ho uľahčiť?
Keď sa dieťa narodí v zahraničí
03.07.2020   39
...na zápis o narodení bude príslušná špeciálna matrika, tzv. osobitná matrika, ktorú vedie Ministerstvo vnútra SR. Na základe oznámenia sa do osobitnej matriky zapisujú údaje o narodení štátnych občanov SR, ktoré nastali mimo územia SR.
Aké sú šance na otehotnenie v jednotlivých fázach cyklu?
29.06.2020   5
Menštruačný cyklus má svoje fázy, počas ktorých pravdepodobnosť úspešného počatia kolíše od nuly po teoretických 100 %.
babetko
5 rád pre úbohých rodičov, kontajnerov detských emócií
09.07.2020   9
Nikto sa nevenuje úbohým rodičom, ako majú ventilovať ten vreskot a vôbec skutočnosť, že ich úloha je byť hromozvodom svojmu malému dieťaťu, ktoré sa ešte učí narábať so svojimi emóciami. Ale čo my, čo máme robiť my? Pomooooooc!
Čo môžeme dieťaťu povedať namiesto "Neplač!"
06.07.2020   0
Keď sa dieťa utápa v slzách, vyvoláva to v nás veľa emócií. Hlavne chceme, aby boli všetky slzy preč ako mávnutím čarovného prútika, hneď a zaraz. Ale slzy nie sú zlé.
Cestovanie detí do zahraničia: pas pre dieťa, súhlas rodičov s vycestovaním
03.07.2020   7
Každé dieťa, aj bábätko, musí mať pri ceste do zahraničia vlastný cestovný pas. Ako ho vybaviť, čo budete potrebovať? Kedy je potrebný súhlas rodiča dieťaťa s vycestovaním do zahraničia?
detské choroby
Protikvasinková diéta
07.07.2020   3
Ponúkame vám užitočné informácie o tom, čo jesť a čomu sa radšej vyhnúť, ak sa kvasinky stanú nepríjemnou súčasťou vášho života.
Viete, čo znamenajú hodnoty CRP?
04.07.2020   5
Na to, že v prípade potreby nášmu dieťaťu pediater zmeria CRP, sme si už asi zvykli. Radi sa vyhneme antibiotickej liečbe, ak to naozaj nie je nevyhnutné. Čo však znamenajú namerané hodnoty?
Prvá pomoc - Úžeh, Tepelný úpal, Prehriatie
01.07.2020   0
Aký je rozdiel medzi tepelným a slnečným úpalom? Ako správne postupovať pri starostlivosti o prehriate dieťa? Kedy ísť na pohotovosť?
zvery
Povel "Ku mne" alebo tipy na privolanie psa
08.07.2020   0
„Ku mne“ je jeden z najdôležitejších povelov, ktoré potrebujete psa naučiť. Dá sa to u každého psa? Ako na to? Dokedy treba trénovať?
Mačka a dieťa, možné problémy
03.07.2020   1
Podľa posledných výskumov sa ukazuje, že spolužitie dieťaťa a dvoch alebo viacerých zvierat výrazne znižuje riziko vzniku alergie. Jedno zviera nemá na to výrazný vplyv, dve a viac áno.
Poďme chovať kozy, kozičky, kozliatka
25.06.2020   0
Sťahovanie nás mestských ľudí z mesta na dedinu prináša na vidiek potenciál nápadov a tvorivú inšpiráciu. Dá sa v záhrade chovať aj koza? Je to náročné? Ako a prečo kozie produkty...