DomaEko

Zapojte sa do boja proti klimatickým zmenám nákupom v predajniach dm počas Giving Friday

 pr   14.11.2019   0

Sviatok všetkých nakupujúcich sa blíži, no klimatickú zmenu to nezastaví. Aj preto sa spoločnosť dm drogerie markt rozhodla reagovať a spojiť tieto dve, na prvý pohľad nespojiteľné akcie. Stačí prísť do ktorejkoľvek predajne dm a k nákupu vám priložia dobrý pocit. Ako na to?

V piatok 29. 11. sa vďaka vášmu nákupu v dm drogerie markt zapojíte do boja proti klimatickým zmenám.

 

Všetci vieme, aká je ochrana klímy dôležitá, a preto sa spoločnosť dm drogerie markt rozhodla nakupovanie počas Giving Friday spojiť so záchranou klímy. Vďaka ich iniciatíve dm {spoločne} venujú 5 % z celkového denného obratu z dňa 29. 11. na dobročinné projekty, a tým pomôžu mestám a organizáciám, ktoré svojím úsilím prispievajú k záchrane našej planéty.

Aj tento rok dm drogerie markt vybrala výnimočné projekty a vďaka nim sa spoločne pustí do projektu „Klíma nás spája“. V poradí už piaty ročník bude zameraný na projekty súvisiace s ochranou životného prostredia. V spolupráci s Centrom environmentálnej a etickej výchovy Živica bolo vybratých 25 miest, obcí alebo mestských častí, ktorým pomôžu so vzdelávaním a financovaním adaptačných opatrení na zmenu klímy. Ide napríklad o vybudovanie dažďovej záhrady, vegetačných stien či výsadbu remízok. Aby sa priblížili našim zákazníkom, iniciatívu zastrešujú jednotlivé dm filiálky.

Pridajte sa aj vy a pomôžme spoločne zmeniť Slovensko a jeho pohľad na klimatickú zmenu. Nemusíte robiť nič navyše, len prísť, pretože aj jeden nákup dokáže ovplyvniť konečný výsledok. Vyzbieranú sumu nájdete na stránke www.dm-spolocne.sk.

Urobte si čas na nákup počas Giving Friday a prispejte na záchranu klímy.

#givingisthenewblack

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
tehotenstvo
Kuváda - keď je tehotný aj muž
24.02.2021   0
Tehotná žena priťahuje pozornosť okolia a je zahrňovaná ochranou a starostlivosťou. Muž po jej boku však môže tiež prežívať nevoľnosť i bolesti.
Hormonálne ródeo v tele ženy po pôrode
20.02.2021   0
Telo a myseľ ženy musia po pôrode podstúpiť doslova prevrat. Fyziologické a psychologické zmeny ju tak ovplyvňujú niekedy aj celý ďalší rok.
Pôrody včera
19.02.2021   0
Nedávno som sa dostala k neuveriteľným informáciám o pôrodoch kedysi aj dnes v tradičných národoch... a som rada, že som rada.
babetko
3 tipy, ako naučiť dieťa strihať nožnicami
25.02.2021   0
Ak máte doma malé deti, zrejme vám je jasné, že dieťa nevie odstrihnúť kus papiera hneď, ako mu strčíte do ruky sebalepšie nožnice. Zručnosť strihania sa vyvíja v istej postupnosti. Aby ju raz deti ovládli, netreba sa báť nechať ich s nožnicami sa hrať.
Bio matky len zbytočne "príliš riešia". Alebo ?
25.02.2021   0
Sú bio potraviny skutočne len módny trend, výstrelok, úchylka, manier bohatých ľudí ? A máme sa pozerať na výživu detí inak?
Stratení v preklade: povieme deťom A, počujú B
23.02.2021   0
Selektívna hluchota je od istého veku veľmi rozšírený vírus medzi našimi deťmi. Poviete A, počujú B.
detské choroby
Cvičenia na ploché nohy pre deti: 15 hravých tipov
23.02.2021   0
Vhodnou terapiou sú jednoduché cvičenia na spevnenie klenby. Určite sa medzi nimi nájdu aj také, pri ktorých sa deti zabavia.
Bolesť končatín
17.02.2021   0
Nervózne prestupujem z nohy na nohu, zatiaľ čo môj štvorročný syn sa asi desať metrov za mnou vlečie slimačím tempom a tvári sa nešťastne: „Ale keď mňa bolia nožičky...“ Niekedy bolia nožičky účelovo, niekedy bolia večer po celodennom lietaní. Niekedy sa dieťa v noci zobudí a plače kvôli bolestiam. Vymýšľa si? Má atritídu? Nemôže to byť nádor? Rastie?
Viete, aké dôsledky môže mať odmietnutie hospitalizácie dieťaťa?
16.02.2021   1
Ak rodič odmietne liečbu či hospitalizáciu dieťaťa, prechádza naňho zodpovednosť za zdravotný stav dieťaťa, ako i všetky právne dôsledky pri ďalších komplikáciách.
zvery
Najčastejšie chyby pri výcviku psa, ktoré robíme takmer všetci
22.02.2021   0
Ak raz budete na psa kričať „K nohe,“ druhýkrát „Poď sem“, či „Kde sa túlaš!“ nebude vám rozumieť.
Vodná korytnačka v zime
16.02.2021   0
Zabudnite na malé plastové bazéniky s plastovou palmičkou, ktoré neudržia teplotu a po niekoľkých mesiacoch neudržia ani samotnú korytnačku. Zabudnite aj na stolné lampičky, ktorými chcete nahradiť správne svetlo.