DomaEko

Zapojte sa do boja proti klimatickým zmenám nákupom v predajniach dm počas Giving Friday

 pr   14.11.2019   0

Sviatok všetkých nakupujúcich sa blíži, no klimatickú zmenu to nezastaví. Aj preto sa spoločnosť dm drogerie markt rozhodla reagovať a spojiť tieto dve, na prvý pohľad nespojiteľné akcie. Stačí prísť do ktorejkoľvek predajne dm a k nákupu vám priložia dobrý pocit. Ako na to?

V piatok 29. 11. sa vďaka vášmu nákupu v dm drogerie markt zapojíte do boja proti klimatickým zmenám.

 

Všetci vieme, aká je ochrana klímy dôležitá, a preto sa spoločnosť dm drogerie markt rozhodla nakupovanie počas Giving Friday spojiť so záchranou klímy. Vďaka ich iniciatíve dm {spoločne} venujú 5 % z celkového denného obratu z dňa 29. 11. na dobročinné projekty, a tým pomôžu mestám a organizáciám, ktoré svojím úsilím prispievajú k záchrane našej planéty.

Aj tento rok dm drogerie markt vybrala výnimočné projekty a vďaka nim sa spoločne pustí do projektu „Klíma nás spája“. V poradí už piaty ročník bude zameraný na projekty súvisiace s ochranou životného prostredia. V spolupráci s Centrom environmentálnej a etickej výchovy Živica bolo vybratých 25 miest, obcí alebo mestských častí, ktorým pomôžu so vzdelávaním a financovaním adaptačných opatrení na zmenu klímy. Ide napríklad o vybudovanie dažďovej záhrady, vegetačných stien či výsadbu remízok. Aby sa priblížili našim zákazníkom, iniciatívu zastrešujú jednotlivé dm filiálky.

Pridajte sa aj vy a pomôžme spoločne zmeniť Slovensko a jeho pohľad na klimatickú zmenu. Nemusíte robiť nič navyše, len prísť, pretože aj jeden nákup dokáže ovplyvniť konečný výsledok. Vyzbieranú sumu nájdete na stránke www.dm-spolocne.sk.

Urobte si čas na nákup počas Giving Friday a prispejte na záchranu klímy.

#givingisthenewblack

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Zaujíma vás niečo iné k téme Zákony a rodič?
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
tehotenstvo
Tehotná v lete - návod na prežitie
08.07.2020   0
Aj keď je leto asi najkrajší čas na tehotenstvo, prináša so sebou aj nepríjemnosti ako riziko prehriata, nadmerné potenie, opuchy, odreniny kože. Na čo by ste si v tehotenstve v lete mali dať pozor a ako si ho uľahčiť?
Keď sa dieťa narodí v zahraničí
03.07.2020   39
...na zápis o narodení bude príslušná špeciálna matrika, tzv. osobitná matrika, ktorú vedie Ministerstvo vnútra SR. Na základe oznámenia sa do osobitnej matriky zapisujú údaje o narodení štátnych občanov SR, ktoré nastali mimo územia SR.
Aké sú šance na otehotnenie v jednotlivých fázach cyklu?
29.06.2020   5
Menštruačný cyklus má svoje fázy, počas ktorých pravdepodobnosť úspešného počatia kolíše od nuly po teoretických 100 %.
babetko
5 rád pre úbohých rodičov, kontajnerov detských emócií
09.07.2020   9
Nikto sa nevenuje úbohým rodičom, ako majú ventilovať ten vreskot a vôbec skutočnosť, že ich úloha je byť hromozvodom svojmu malému dieťaťu, ktoré sa ešte učí narábať so svojimi emóciami. Ale čo my, čo máme robiť my? Pomooooooc!
Čo môžeme dieťaťu povedať namiesto "Neplač!"
06.07.2020   0
Keď sa dieťa utápa v slzách, vyvoláva to v nás veľa emócií. Hlavne chceme, aby boli všetky slzy preč ako mávnutím čarovného prútika, hneď a zaraz. Ale slzy nie sú zlé.
Cestovanie detí do zahraničia: pas pre dieťa, súhlas rodičov s vycestovaním
03.07.2020   7
Každé dieťa, aj bábätko, musí mať pri ceste do zahraničia vlastný cestovný pas. Ako ho vybaviť, čo budete potrebovať? Kedy je potrebný súhlas rodiča dieťaťa s vycestovaním do zahraničia?
detské choroby
Protikvasinková diéta
07.07.2020   3
Ponúkame vám užitočné informácie o tom, čo jesť a čomu sa radšej vyhnúť, ak sa kvasinky stanú nepríjemnou súčasťou vášho života.
Viete, čo znamenajú hodnoty CRP?
04.07.2020   5
Na to, že v prípade potreby nášmu dieťaťu pediater zmeria CRP, sme si už asi zvykli. Radi sa vyhneme antibiotickej liečbe, ak to naozaj nie je nevyhnutné. Čo však znamenajú namerané hodnoty?
Prvá pomoc - Úžeh, Tepelný úpal, Prehriatie
01.07.2020   0
Aký je rozdiel medzi tepelným a slnečným úpalom? Ako správne postupovať pri starostlivosti o prehriate dieťa? Kedy ísť na pohotovosť?
zvery
Povel "Ku mne" alebo tipy na privolanie psa
08.07.2020   0
„Ku mne“ je jeden z najdôležitejších povelov, ktoré potrebujete psa naučiť. Dá sa to u každého psa? Ako na to? Dokedy treba trénovať?
Mačka a dieťa, možné problémy
03.07.2020   1
Podľa posledných výskumov sa ukazuje, že spolužitie dieťaťa a dvoch alebo viacerých zvierat výrazne znižuje riziko vzniku alergie. Jedno zviera nemá na to výrazný vplyv, dve a viac áno.
Poďme chovať kozy, kozičky, kozliatka
25.06.2020   0
Sťahovanie nás mestských ľudí z mesta na dedinu prináša na vidiek potenciál nápadov a tvorivú inšpiráciu. Dá sa v záhrade chovať aj koza? Je to náročné? Ako a prečo kozie produkty...