DomaDoma

Rozkladacia pohovka - pohodlné sedenie a kvalitné spanie v jednom

 Ivana Šureková   22.09.2014   6

Hľadáte pohovku, na ktorej by sa dobre sedelo a zároveň by bola pohodlná aj na spanie napríklad pre návštevy? Posteľ a pohovka v jednom je nielen v slovenských domácnostiach veľkým hitom.

Rozkladaciu pohovku využijete v byte i rodinnom dome 

Rozkladacia pohovka slúži cez deň na sedenie a v noci ju môžete rozložiť ako lôžko. Je to veľmi praktický druh nábytku, ktorý v prípade potreby rýchlo premeníte na posteľ pre návštevy. Ráno ju potom opäť v okamihu zložíte do podoby dizajnovej pohovky tak, aby nezaberala veľa miesta.

Tiež majú vaše deti občas na návšteve kamarátov zo školy? A nielen vaše deti, ale dokonca aj vy?

Ak áno, tak práve vaša rodina iste ocení rozkladaciu pohovku v obývacej izbe, detskej izbe alebo pracovni. 

Zariaďte svoj byt či dom tak, aby v ňom bolo miesto na spanie aj pre vašich priateľov. Pokiaľ nemáte miesto na izbu pre návštevy, rozkladacou pohovkou vyriešte túto situáciu efektívne a jednoducho.

V kika si vyberie každý

Výber rozkladacích sedačiek v obchodných domoch kika na Slovensku je veľmi pestrý. 

Najobľúbenejšie sú menšie rozmery pohoviek napríklad tzv. dvojsed. V ponuke obchodných domov kika nájdete samozrejme okrem dvojmiestnych pohoviek aj ďalšie veľkostné varianty.

Aktuálne sú medzi pohovkami obľúbené predovšetkým hranatejšie tvary a neutrálne farby, medzi populárne stále patrí čierny a biely variant a kontrastná červená. Komu sa páčia sýtejšie tóny, taktiež s výberom nebude mať problém. Mnoho ľudí však dáva prednosť aj látke, ktorá je na dotyk teplá, často štruktúrovaná s množstvom vzorov a farieb, a v neposlednom rade je pomerne nenáročná na údržbu. 

Inšpirujte sa napríklad rozkladacou pohovkou "Alf", ktorá okrem rozkladacieho lôžka ponúka aj praktický úložný priestor.

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku
Lukky napísané 05.01.2016 14:50

So ženou sme si kvalitnú sedačku našli až v predajni Phase, kde nám ju vedeli vyrobiť presne podľa našich predstáv a ešte nám aj výborne poradili smile Ak by ste chceli pozrieť, čo sa dá u nich vybrať, rozkladačky nájdete na webe sedackyphase.sk/category/rozkladacie-sedacky/

MajkaPtacin napísané 05.08.2016 17:27

Phase majú tiež veľmi pekné sedačky. Od nich sme mali už jednu, naposledy keď sme menili sme si kúpili od www.nasedacky.sk. Skúste pozrieť na webe, sú naozaj veľmi pekné

Miro napísané 05.08.2016 18:21

my akurat ideme tiez menit po 10tich rokoch skoro Big Grins..aa prosim vas ako je to u tychto predajcov so zárukou? mam pocit ze tieto nove sedacky uz 10 rokov nevydrzia Big Grins

popynka939 napísané 09.08.2017 21:13

Nemáme síce takúto rozkladaciu, ale dá sa aj na našej úplne pohodlne spať, aj ked príde návšteva náhodou smile

Elika4 napísané 21.08.2017 21:22

dobry den smiem sa spytat aku mate sedacku? Prave nejaku aj pre pripadne prespanie navstevy zhaname, dakujem moc

popynka939 napísané 25.08.2017 17:55

Viečo je to takýto typ sconto.sk/produkty/sedacia-suprava-casilda-big.html a je úplne super, ja by som už menšiu nechcela super sa na nej oddychuje, dúfam že táto nam vydrží ešte veeelmi dlho smile

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Kvôli strachu z pôrodu som skončila u terapeuta
14.05.2019   0
Teraz viem, že prežitá skúsenosť z pôrodu je vlastne trauma, veď sa bojovalo o život môjho dieťaťa. Preto sa cítim bezmocná a mám obavy, že ak sa niečo stane, nebudem vedieť pomôcť svojmu dieťaťu.
SZČO a materská
12.05.2019   0
Má SZČO nárok na materské? Musí prerušiť alebo zrušiť živnosť, keď poberá materské? Aké sú podmienky nároku na materské? Ako sa vypočíta materské SZČO? Mám nárok na materské, ak mám podlžnosti na poistnom?
Zrušili poplatky pri pôrode. K štátnym nemocniciam sa pridal aj Žilinský kraj
08.05.2019   0
Od polovici mája ušetria rodičia desiatky eur v Čadci, Liptovskom Mikuláši, Kubíne a Trstenej.
babetko
Vyhrajte detský tábor STROJ ČASU od Dôvery (03 kolo)
20.05.2019   0
Vyhrajte detský tábor na august v Námestove. Losujeme každý týždeň nového výhercu.
Mamy nepadajú učené z neba
19.05.2019   1
Asi pred rokom som v návale hnevu povedala synovi, že keď ma neľúbi a nechce so mnou žiť, nech si pobalí kufor a ide tam, kde mu bude lepšie. Akcia – reakcia, ešte len spustil spŕšku sprostostí. A ja, čo som mala byť nad vecou, som mu namiesto toho do kufra začala hádzať veci.
Pre svokrovcov nie sú moje deti dosť dobré
17.05.2019   1
„Tie Zuzankine dievčence sú také šikovné. Predstav si, na karneval si sami vyrobili masky. Miška má samé jednotky. A popri tom každý deň stíha nejaký krúžok.“ Zuzkine deti sú naozaj čo do kvality tie najlepšie pod slnkom. Môj svokor oceňuje iné veci. „Jaj, tie poslúchajú! NA SLOVO! Len pozrieš a už vyskočia. A ako pomáhajú, že?“
detské choroby
Astma
14.05.2019   4
Astma postihuje 10% detí. Aké sú príčiny tejto choroby? Ako sa prejavuje? Ako ju liečiť? Dá sa astme predchádzať?
Mrľa detská
03.05.2019   0
Mrle žijú v čreve človeka, o ktoré sa prichytávajú ústnym otvorom a živia sa bunkami čreva a rôznymi baktériami. Deťom spôsobujú nemalé problémy.
7 rád, ako ochrániť dieťa pred kliešťami
27.04.2019   0
Po šatách vám môžu kliešte loziť aj niekoľko hodín. Kliešte sú slepé, obete si vyhľadávajú podľa dychu alebo podľa niektorých látok v pote.
zvery
Ako správne osloviť, či volať ovcu
09.05.2019   0
No jednoduché to nie je. Samica ovce domácej sa nazýva bahnica. Samec je baran a ich mláďatko sa volá jahňa. Čo je potom baránok?
Upratovači v akváriu
05.05.2019   0
Riasy, nečistoty, nánosy a zbytky potravy. Postačí niekoľko dní až týždňov a z vášho klenotu je vec blízko podobná žumpe. S podobným stavom nám dokážu pomôcť ryby, ktorých hovorovo voláme „upratovači“.
O čom mačky snívajú
27.04.2019   0
O čom zvyknú mačky a mačiatka snívať? Sú ich sny úplne iné ako tie naše? Mávajú aj zlé sny? Vraj existujú aj námesačné mačky. Je to možné?