DomaDoma

Máte v spálni dostatok miesta? Kúpte si modernú čalúnenú posteľ!

 pr   30.05.2017   3

Ste majiteľom pomerne veľkej spálne? No výborne! Pokiaľ do nej hľadáte novú posteľ, pokojne si kúpte veľkú modernú čalúnenou posteľ. Čalúnenie je dnes trendy, a preto si môžete byť istý, že nešliapnete vedľa.

Aké sú dôvody pre obstaranie čalúnenej postele do spálne? 

 

Čalúnené postele - synonymum pohodlia

Ak hľadáte dokonalú posteľ do spálne a kladiete veľký dôraz na pohodlie, tak stavte na čalúnené postele, ktoré sú synonymom pohodlia. Čalúnený nábytok oslavuje comeback - je veľmi moderný, nemá ostré hrany, a tak nikde netlačí. Ak si zaobstaráte k čalúnenej posteli aj pohodlnú matrac, nič pohodlnejšieho už u vás doma nenájdete. Neveríte?

Kovové či drevené postele neponúkajú také pohodlie ako čalúnené. Prečo? Jednoducho preto, že jednou z hlavných predností čalúnených postelí je ich mäkučké čelo, o ktoré sa môžete pohodlne oprieť napríklad pri čítaní knižky. U iných postelí sa zvládnete pohodlne uvelebiť len vďaka množstvu poštárikov.

ČALÚNENÁ POSTEĽ LIONEL

 

Manželské čalúnené postele – luxus a elegancia v jednom

Ste majiteľom pomerne veľké spálne? No výborne! Pokiaľ do nej hľadáte novú posteľ, pokojne si kúpte veľkú modernú čalúnenou posteľ. Čalúnenie je dnes trendy, a preto si môžete byť istí, že nešliapnete vedľa.

Aké sú dôvody pre obstaranie čalúnené postele do spálne?

Je moderná, pohodlná, priestranná, dobre udržiavateľná, trendy, možno si do nej zaobstarať matrac podľa svojich predstáv a vo vašej priestrannej spálni sa bude vynímať. Zmyselné čalúnené manželské postele za dostupné ceny vám poskytnú komfort päťhviezdičkového luxusu. Spať sa vám v nich bude ako v bavlnke. 

ČALÚNENÁ POSTEĽ AVALON

 

Vďaka čalúnenej posteli bude vaša spálňa pôsobiť útulným a zároveň luxusným dojmom. Pokiaľ sa rozhodnete pre posteľ potiahnutú ekokožou, môžete si byť istí, že bude vyzerať elegantne a jej údržba bude veľmi jednoduchá.

Okrem klasických čalúnených postelí sú obľúbené aj čalúnené postele s úložným priestorom, či čiastočne čalúnené postele.

ČALÚNENÁ POSTEĽ AXEL

 

Prečo je čalúnenie opäť trendy?

Po tom, čo vynašli čalúnenie sa ľuďom sedelo a spalo podstatne lepšie. Niet divu, že potom už čalúnenie nábytkársky priemysel neopustilo.

Dnes sa však dostáva na výslnie viac než predtým. Môžu za to jednoznačne nové trendy, ktoré čalúnenie robí oveľa krajšie na pohľad a pohodlnejšie pre užívanie. Čalúnenie si dnes už nemožno predstaviť pod starými čalúnenými váľandami na chate, naopak pribralo na eleganciu a luxusu a jeho údržba nie je tak hrozná, ako sa na prvý pohľad môže zdať.

Dôležité je časté vysávanie prachu z čalúnenia, prípadne jeho ošetrenie antistatickým prípravkom. Nie je na škodu ani jeho občasné omývanie vlhkou handričkou.

Nasťahujete si do spálne zmyselnú čalúnenú posteľ Avalon, elegantná čalúnenú posteľ Forrest alebo čarovnú čalúnenú posteľ Axel. Inšpirovať sa môžete na Spalne.eu

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku
Katoska napísané 20.12.2017 12:24

Veľa ľudí ma averziu voči čalúneným posteliam ale aj ich výroba už pokročila a dnes vyzerajú úplne inak ako pred dvadsiatimi rokmi. Netreba mať predsudky, kým sa s nimi nezoznámite v nejakom obchode s nábytkom bližšie

Bea123 napísané 12.12.2017 13:47

Ja som čalúnenú posteĺ chcela práve kvoli pohodlnému čelu. Som taký večný knihomoľ, pred spaním pravidelne aspoň hodinku čítam a oprieť sa o mekké čalúnené čelo je samozrejme pohodlnejšie ako opierať sa o drevo. A vzhľadom k tomu, že naša malé dcérka chodí ráno za nami do postele, aj pre ňu je to bezpečnejšie než posteľ s ostrými hranami

maminaS napísané 15.12.2017 11:13

Ja som dlho uvažovala akú posteľ si kúpime ale pre mňa je drevo jesnou jednotkou. Prírodný materiál a k tomu kvalitné matrace. kúpili sme si ju v sconte a neľutujem. ČAlúnená je možno in ale drevo je len drevo

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Kvôli strachu z pôrodu som skončila u terapeuta
14.05.2019   0
Teraz viem, že prežitá skúsenosť z pôrodu je vlastne trauma, veď sa bojovalo o život môjho dieťaťa. Preto sa cítim bezmocná a mám obavy, že ak sa niečo stane, nebudem vedieť pomôcť svojmu dieťaťu.
SZČO a materská
12.05.2019   0
Má SZČO nárok na materské? Musí prerušiť alebo zrušiť živnosť, keď poberá materské? Aké sú podmienky nároku na materské? Ako sa vypočíta materské SZČO? Mám nárok na materské, ak mám podlžnosti na poistnom?
Zrušili poplatky pri pôrode. K štátnym nemocniciam sa pridal aj Žilinský kraj
08.05.2019   0
Od polovici mája ušetria rodičia desiatky eur v Čadci, Liptovskom Mikuláši, Kubíne a Trstenej.
babetko
Pre svokrovcov nie sú moje deti dosť dobré
17.05.2019   1
„Tie Zuzankine dievčence sú také šikovné. Predstav si, na karneval si sami vyrobili masky. Miška má samé jednotky. A popri tom každý deň stíha nejaký krúžok.“ Zuzkine deti sú naozaj čo do kvality tie najlepšie pod slnkom. Môj svokor oceňuje iné veci. „Jaj, tie poslúchajú! NA SLOVO! Len pozrieš a už vyskočia. A ako pomáhajú, že?“
Nedojčím, a všetci okolo mňa to riešia
13.05.2019   0
Máločo žene prekáža tak, ako keď sa jej prsia stanú stredobodom rozhovorov celej rodiny. Každý, od pratety z Michaloviec až po bezdetnú sesternicu Janku, ktorú vídam len na facebooku, rieši po mojom pôrode jedinú otázku: Prečo nedojčím?
Vyhrajte detský tábor STROJ ČASU od Dôvery (kolo 02)
13.05.2019   0
Detský tábor s olympijským víťazom Matejom Tóthom v auguste na Orave. Máme prvého výhercu, budúci pondelok losujeme ďalšieho z vás.
detské choroby
Astma
14.05.2019   4
Astma postihuje 10% detí. Aké sú príčiny tejto choroby? Ako sa prejavuje? Ako ju liečiť? Dá sa astme predchádzať?
Mrľa detská
03.05.2019   0
Mrle žijú v čreve človeka, o ktoré sa prichytávajú ústnym otvorom a živia sa bunkami čreva a rôznymi baktériami. Deťom spôsobujú nemalé problémy.
7 rád, ako ochrániť dieťa pred kliešťami
27.04.2019   0
Po šatách vám môžu kliešte loziť aj niekoľko hodín. Kliešte sú slepé, obete si vyhľadávajú podľa dychu alebo podľa niektorých látok v pote.
zvery
Ako správne osloviť, či volať ovcu
09.05.2019   0
No jednoduché to nie je. Samica ovce domácej sa nazýva bahnica. Samec je baran a ich mláďatko sa volá jahňa. Čo je potom baránok?
Upratovači v akváriu
05.05.2019   0
Riasy, nečistoty, nánosy a zbytky potravy. Postačí niekoľko dní až týždňov a z vášho klenotu je vec blízko podobná žumpe. S podobným stavom nám dokážu pomôcť ryby, ktorých hovorovo voláme „upratovači“.
O čom mačky snívajú
27.04.2019   0
O čom zvyknú mačky a mačiatka snívať? Sú ich sny úplne iné ako tie naše? Mávajú aj zlé sny? Vraj existujú aj námesačné mačky. Je to možné?