ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
DomaDoma

Máte v spálni dostatok miesta? Kúpte si modernú čalúnenú posteľ!

 pr   30.05.2017   3

Ste majiteľom pomerne veľkej spálne? No výborne! Pokiaľ do nej hľadáte novú posteľ, pokojne si kúpte veľkú modernú čalúnenou posteľ. Čalúnenie je dnes trendy, a preto si môžete byť istý, že nešliapnete vedľa.

Aké sú dôvody pre obstaranie čalúnenej postele do spálne? 

 

Čalúnené postele - synonymum pohodlia

Ak hľadáte dokonalú posteľ do spálne a kladiete veľký dôraz na pohodlie, tak stavte na čalúnené postele, ktoré sú synonymom pohodlia. Čalúnený nábytok oslavuje comeback - je veľmi moderný, nemá ostré hrany, a tak nikde netlačí. Ak si zaobstaráte k čalúnenej posteli aj pohodlnú matrac, nič pohodlnejšieho už u vás doma nenájdete. Neveríte?

Kovové či drevené postele neponúkajú také pohodlie ako čalúnené. Prečo? Jednoducho preto, že jednou z hlavných predností čalúnených postelí je ich mäkučké čelo, o ktoré sa môžete pohodlne oprieť napríklad pri čítaní knižky. U iných postelí sa zvládnete pohodlne uvelebiť len vďaka množstvu poštárikov.

ČALÚNENÁ POSTEĽ LIONEL

 

Manželské čalúnené postele – luxus a elegancia v jednom

Ste majiteľom pomerne veľké spálne? No výborne! Pokiaľ do nej hľadáte novú posteľ, pokojne si kúpte veľkú modernú čalúnenou posteľ. Čalúnenie je dnes trendy, a preto si môžete byť istí, že nešliapnete vedľa.

Aké sú dôvody pre obstaranie čalúnené postele do spálne?

Je moderná, pohodlná, priestranná, dobre udržiavateľná, trendy, možno si do nej zaobstarať matrac podľa svojich predstáv a vo vašej priestrannej spálni sa bude vynímať. Zmyselné čalúnené manželské postele za dostupné ceny vám poskytnú komfort päťhviezdičkového luxusu. Spať sa vám v nich bude ako v bavlnke. 

ČALÚNENÁ POSTEĽ AVALON

 

Vďaka čalúnenej posteli bude vaša spálňa pôsobiť útulným a zároveň luxusným dojmom. Pokiaľ sa rozhodnete pre posteľ potiahnutú ekokožou, môžete si byť istí, že bude vyzerať elegantne a jej údržba bude veľmi jednoduchá.

Okrem klasických čalúnených postelí sú obľúbené aj čalúnené postele s úložným priestorom, či čiastočne čalúnené postele.

ČALÚNENÁ POSTEĽ AXEL

 

Prečo je čalúnenie opäť trendy?

Po tom, čo vynašli čalúnenie sa ľuďom sedelo a spalo podstatne lepšie. Niet divu, že potom už čalúnenie nábytkársky priemysel neopustilo.

Dnes sa však dostáva na výslnie viac než predtým. Môžu za to jednoznačne nové trendy, ktoré čalúnenie robí oveľa krajšie na pohľad a pohodlnejšie pre užívanie. Čalúnenie si dnes už nemožno predstaviť pod starými čalúnenými váľandami na chate, naopak pribralo na eleganciu a luxusu a jeho údržba nie je tak hrozná, ako sa na prvý pohľad môže zdať.

Dôležité je časté vysávanie prachu z čalúnenia, prípadne jeho ošetrenie antistatickým prípravkom. Nie je na škodu ani jeho občasné omývanie vlhkou handričkou.

Nasťahujete si do spálne zmyselnú čalúnenú posteľ Avalon, elegantná čalúnenú posteľ Forrest alebo čarovnú čalúnenú posteľ Axel. Inšpirovať sa môžete na Spalne.eu

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku
Katoska napísané 20.12.2017 12:24

Veľa ľudí ma averziu voči čalúneným posteliam ale aj ich výroba už pokročila a dnes vyzerajú úplne inak ako pred dvadsiatimi rokmi. Netreba mať predsudky, kým sa s nimi nezoznámite v nejakom obchode s nábytkom bližšie

Bea123 napísané 12.12.2017 13:47

Ja som čalúnenú posteĺ chcela práve kvoli pohodlnému čelu. Som taký večný knihomoľ, pred spaním pravidelne aspoň hodinku čítam a oprieť sa o mekké čalúnené čelo je samozrejme pohodlnejšie ako opierať sa o drevo. A vzhľadom k tomu, že naša malé dcérka chodí ráno za nami do postele, aj pre ňu je to bezpečnejšie než posteľ s ostrými hranami

maminaS napísané 15.12.2017 11:13

Ja som dlho uvažovala akú posteľ si kúpime ale pre mňa je drevo jesnou jednotkou. Prírodný materiál a k tomu kvalitné matrace. kúpili sme si ju v sconte a neľutujem. ČAlúnená je možno in ale drevo je len drevo

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Pôrod v Krompachoch bol neuveriteľný zážitok
21.03.2019   0
Prvotný šok pre mňa bol, keď sa ma nesmierne milá sestra spýtala, či už mám pripravený pôrodný plán, aby si ho so mnou primárka mohla prejsť, keď prídem na návštevu do pôrodnice. Všetci vieme, že na Slovensku sú pôrodné plány vnímané ako spísané výmysly premotivovaných biomatiek, ktoré sa silou – mocou snažia kafrať skúseným pôrodníkom do roboty. S malou dušičkou sme si pred pôrodom urobili rodinný výlet do Krompách. Vyhľadali sme ordináciu pani primárky, sadli sme si spolu k stolu a prechádzali moje papiere.
V Ružinovskej nemocnici bol skvelý personál, chýbala mi však podpora v dojčení
19.03.2019   2
V Ružinovskej nemocnici v Bratislave som rodila v máji minulého roku. Bolo to dobré, ale bolo by ešte čo vylepšovať. Hlavne v informovanosti sestier, čo sa dojčenia týka. Majú informácie staré 20 rokov. Ostatné veci boli fajn, ale pre tento problém by som sem rodiť druhý raz nešla.
Skoncujte s klišé dokonalej matky, ktorá musí byť nutne naplnená šťastím
18.03.2019   6
Depresia post-partum sa týka mnohých mamičiek a predovšetkým prvorodičiek. Takáto depresia sa dá rozdeliť do viacerých kategórií:
babetko
Pohodový ocko verzus ukričaná a nervózna mama
25.03.2019   0
Sťažovala sa mi kamoška. Vraj jej muž odmieta prebaľovať, kúpať a krémikovať zaparený zadok. Keď má synovi uvariť tekvicový prívarok, dá mu miesto neho Pribináčik. Odmieta ho šatkovať, vraj je to trápne. A keďže kočík kamoška z presvedčenia nekúpila, každodenné prechádzky ostali na ňu. U nás doma je to podobné. Muž sa síce varenia a plienok nezľakol, ale...
Troska v ogrcanom pyžame, ktorá si nestihla ráno umyť zuby. Vitajte na materskej
22.03.2019   0
Narodí sa vám dieťa a príde moment, keď si namiesto reklamy na materstvo budete pripadať ako troska v ogrckanom pyžame. Zavretá medzi štyrmi stenami. Len vy a dieťa.
Výrazy, ktoré by mali poznať najmenšie deti a uľahčia nám každodenný život
21.03.2019   0
Keď rozprávame s dieťaťom, pomenúvame veci a deje okolo neho, na základe ktorých si vytvára isté schémy, ako funguje svet.
detské choroby
Tuberkulóza
22.03.2019   1
Tuberkulóza, jej príznaky, prevencia, liečba.
Hnačka
12.03.2019   9
Hnačka je časté vylučovanie abnormálne riedkej alebo vodnatej stolice. Kým u dojčiat ide o závažný stav, u starších detí zvyčajne nebýva dôvodom na znepokojenie.
Akútna bronchitída – Akútny zápal priedušiek
08.03.2019   2
Vyskytuje sa v každom období detského veku. Maximum prípadov je v jesenných a zimných mesiacoch. Začína sa "nádchou."
zvery
Žiť zdravšie? Pomôže vám šteniatko alebo mačiatko!
19.03.2019   0
Zvierací člen rodiny sa za starostlivosť môže odmeniť aj pevným zdravím, dobrou náladou či lepším zamestnaním. Že v tom všetkom nemôže mať labky? Štúdie amerických, austrálskych a britských vedcov tvrdia, že áno.
Preč s alergiou alebo zvieratá v domácnosti
05.03.2019   0
Deťom, ktoré boli alergické na mačky a psy lekári odporúčali chovať škrečkov alebo iných hlodavcov.
Fretka nie je zvieratko pre každého
26.02.2019   2
Len máloktoré dieťa vie, že na konci vodítka, to malé, chlpaté a veselé zvieratko, je fretka. Väčšinou si aj od mnohých dospelých vypočujem, že venčím potkana, vydru, malého psa, krtka, mačku alebo iné zvieratko.