ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
DomaDoma

Kam sa pri praní strácajú ponožky?

 pr   17.03.2017   0

Kto by nepoznal starý známy „ponožkový problém“? Prvýkrát v histórií existuje spôsob, ako ho vyriešiť!

 


Hoci sa snažíme poctivo zbierať bielizeň po celom byte, občas sa stane, že poslednú ponožku nájdeme až po tom, čo sa jej dvojička už krúti v práčke. Takejto ponožke neostáva nič iné, len počkať, kým príde na rad ďalšia pracia várka.

Teda pokiaľ nemáte práčku so špeciálnymi dvierkami AddWash, ktoré môžete otvoriť počas prania a zabudnuté kusy oblečenia (a to aj tie väčšie) do nej kedykoľvek prihodiť. 

 

S práčkou Samsung AddWash, ktorá takýmito dvierkami disponuje, prichádzajú aj ďalšie výhody. Tenká blúzka vašej dcérky už nebude musieť byť v práčke po celý čas, ale jednoducho ju do práčky vložíte len na záverečný cyklus. Takisto môžete pridať aviváž až vtedy, keď to vy sama uznáte za vhodné.


Ak však svoje oblečenie z jemných materiálov periete už od začiatku, máte zaručené, že s ním bude zachádzané opatrne a predsa účinne. Postará sa o to technológia EcoBubble. Tá odstráni škvrny aj pri veľmi nízkych teplotách, nakoľko z pracieho prášku, vzduchu a vody vytvorí aktívnu penu, ktorá sa dostane do tkaniny extrémne rýchlo. A ak máte deti, ktoré obľubujú zábavu v podobe obhadzovania sa blatom, stačí zapnúť funkciu Bubble Soak, ktorej neodolajú ani tie najodolnejšie fľaky. 

AddWash myslia aj na uponáhľané mamičky, ktoré občas potrebujú, aby kostým na besiedku ich ratolestí bol opratý nielen kvalitne, ale aj rýchlo. Práve pre ne Samsung do práčok zakomponoval aj program SuperSpeed, ktorý  vyperie až 5 kg bielizne za menej ako hodinu.

V živote sa stretávame s mnohými chybami, ktoré vyriešiť nevieme. Avšak Samsung AddWash nám môžu výrazne pomôcť vyriešiť problém, s ktorým sa stretávame už od príchodu prvých automatických práčok. Uľahčime si teda život v oblasti, ktorá nám to umožňuje!

www.samsung.sk

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Pôrod v Krompachoch bol neuveriteľný zážitok
21.03.2019   0
Prvotný šok pre mňa bol, keď sa ma nesmierne milá sestra spýtala, či už mám pripravený pôrodný plán, aby si ho so mnou primárka mohla prejsť, keď prídem na návštevu do pôrodnice. Všetci vieme, že na Slovensku sú pôrodné plány vnímané ako spísané výmysly premotivovaných biomatiek, ktoré sa silou – mocou snažia kafrať skúseným pôrodníkom do roboty. S malou dušičkou sme si pred pôrodom urobili rodinný výlet do Krompách. Vyhľadali sme ordináciu pani primárky, sadli sme si spolu k stolu a prechádzali moje papiere.
V Ružinovskej nemocnici bol skvelý personál, chýbala mi však podpora v dojčení
19.03.2019   2
V Ružinovskej nemocnici v Bratislave som rodila v máji minulého roku. Bolo to dobré, ale bolo by ešte čo vylepšovať. Hlavne v informovanosti sestier, čo sa dojčenia týka. Majú informácie staré 20 rokov. Ostatné veci boli fajn, ale pre tento problém by som sem rodiť druhý raz nešla.
Skoncujte s klišé dokonalej matky, ktorá musí byť nutne naplnená šťastím
18.03.2019   6
Depresia post-partum sa týka mnohých mamičiek a predovšetkým prvorodičiek. Takáto depresia sa dá rozdeliť do viacerých kategórií:
babetko
Pohodový ocko verzus ukričaná a nervózna mama
25.03.2019   0
Sťažovala sa mi kamoška. Vraj jej muž odmieta prebaľovať, kúpať a krémikovať zaparený zadok. Keď má synovi uvariť tekvicový prívarok, dá mu miesto neho Pribináčik. Odmieta ho šatkovať, vraj je to trápne. A keďže kočík kamoška z presvedčenia nekúpila, každodenné prechádzky ostali na ňu. U nás doma je to podobné. Muž sa síce varenia a plienok nezľakol, ale...
Troska v ogrcanom pyžame, ktorá si nestihla ráno umyť zuby. Vitajte na materskej
22.03.2019   0
Narodí sa vám dieťa a príde moment, keď si namiesto reklamy na materstvo budete pripadať ako troska v ogrckanom pyžame. Zavretá medzi štyrmi stenami. Len vy a dieťa.
Výrazy, ktoré by mali poznať najmenšie deti a uľahčia nám každodenný život
21.03.2019   0
Keď rozprávame s dieťaťom, pomenúvame veci a deje okolo neho, na základe ktorých si vytvára isté schémy, ako funguje svet.
detské choroby
Tuberkulóza
22.03.2019   1
Tuberkulóza, jej príznaky, prevencia, liečba.
Hnačka
12.03.2019   9
Hnačka je časté vylučovanie abnormálne riedkej alebo vodnatej stolice. Kým u dojčiat ide o závažný stav, u starších detí zvyčajne nebýva dôvodom na znepokojenie.
Akútna bronchitída – Akútny zápal priedušiek
08.03.2019   2
Vyskytuje sa v každom období detského veku. Maximum prípadov je v jesenných a zimných mesiacoch. Začína sa "nádchou."
zvery
Žiť zdravšie? Pomôže vám šteniatko alebo mačiatko!
19.03.2019   0
Zvierací člen rodiny sa za starostlivosť môže odmeniť aj pevným zdravím, dobrou náladou či lepším zamestnaním. Že v tom všetkom nemôže mať labky? Štúdie amerických, austrálskych a britských vedcov tvrdia, že áno.
Preč s alergiou alebo zvieratá v domácnosti
05.03.2019   0
Deťom, ktoré boli alergické na mačky a psy lekári odporúčali chovať škrečkov alebo iných hlodavcov.
Fretka nie je zvieratko pre každého
26.02.2019   2
Len máloktoré dieťa vie, že na konci vodítka, to malé, chlpaté a veselé zvieratko, je fretka. Väčšinou si aj od mnohých dospelých vypočujem, že venčím potkana, vydru, malého psa, krtka, mačku alebo iné zvieratko.