DomaDoma

Kam sa pri praní strácajú ponožky?

 pr   17.03.2017   1

Kto by nepoznal starý známy „ponožkový problém“? Prvýkrát v histórií existuje spôsob, ako ho vyriešiť!

 


Hoci sa snažíme poctivo zbierať bielizeň po celom byte, občas sa stane, že poslednú ponožku nájdeme až po tom, čo sa jej dvojička už krúti v práčke. Takejto ponožke neostáva nič iné, len počkať, kým príde na rad ďalšia pracia várka.

Teda pokiaľ nemáte práčku so špeciálnymi dvierkami AddWash, ktoré môžete otvoriť počas prania a zabudnuté kusy oblečenia (a to aj tie väčšie) do nej kedykoľvek prihodiť. 

 

S práčkou Samsung AddWash, ktorá takýmito dvierkami disponuje, prichádzajú aj ďalšie výhody. Tenká blúzka vašej dcérky už nebude musieť byť v práčke po celý čas, ale jednoducho ju do práčky vložíte len na záverečný cyklus. Takisto môžete pridať aviváž až vtedy, keď to vy sama uznáte za vhodné.


Ak však svoje oblečenie z jemných materiálov periete už od začiatku, máte zaručené, že s ním bude zachádzané opatrne a predsa účinne. Postará sa o to technológia EcoBubble. Tá odstráni škvrny aj pri veľmi nízkych teplotách, nakoľko z pracieho prášku, vzduchu a vody vytvorí aktívnu penu, ktorá sa dostane do tkaniny extrémne rýchlo. A ak máte deti, ktoré obľubujú zábavu v podobe obhadzovania sa blatom, stačí zapnúť funkciu Bubble Soak, ktorej neodolajú ani tie najodolnejšie fľaky. 

AddWash myslia aj na uponáhľané mamičky, ktoré občas potrebujú, aby kostým na besiedku ich ratolestí bol opratý nielen kvalitne, ale aj rýchlo. Práve pre ne Samsung do práčok zakomponoval aj program SuperSpeed, ktorý  vyperie až 5 kg bielizne za menej ako hodinu.

V živote sa stretávame s mnohými chybami, ktoré vyriešiť nevieme. Avšak Samsung AddWash nám môžu výrazne pomôcť vyriešiť problém, s ktorým sa stretávame už od príchodu prvých automatických práčok. Uľahčime si teda život v oblasti, ktorá nám to umožňuje!

www.samsung.sk

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku
Erika napísané 28.03.2019 13:39

doma mam pračku Orava na 7kg pradla a nikdy sa mi nič nestratilo

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Kvôli strachu z pôrodu som skončila u terapeuta
14.05.2019   0
Teraz viem, že prežitá skúsenosť z pôrodu je vlastne trauma, veď sa bojovalo o život môjho dieťaťa. Preto sa cítim bezmocná a mám obavy, že ak sa niečo stane, nebudem vedieť pomôcť svojmu dieťaťu.
SZČO a materská
12.05.2019   0
Má SZČO nárok na materské? Musí prerušiť alebo zrušiť živnosť, keď poberá materské? Aké sú podmienky nároku na materské? Ako sa vypočíta materské SZČO? Mám nárok na materské, ak mám podlžnosti na poistnom?
Zrušili poplatky pri pôrode. K štátnym nemocniciam sa pridal aj Žilinský kraj
08.05.2019   0
Od polovici mája ušetria rodičia desiatky eur v Čadci, Liptovskom Mikuláši, Kubíne a Trstenej.
babetko
Pre svokrovcov nie sú moje deti dosť dobré
17.05.2019   1
„Tie Zuzankine dievčence sú také šikovné. Predstav si, na karneval si sami vyrobili masky. Miška má samé jednotky. A popri tom každý deň stíha nejaký krúžok.“ Zuzkine deti sú naozaj čo do kvality tie najlepšie pod slnkom. Môj svokor oceňuje iné veci. „Jaj, tie poslúchajú! NA SLOVO! Len pozrieš a už vyskočia. A ako pomáhajú, že?“
Nedojčím, a všetci okolo mňa to riešia
13.05.2019   0
Máločo žene prekáža tak, ako keď sa jej prsia stanú stredobodom rozhovorov celej rodiny. Každý, od pratety z Michaloviec až po bezdetnú sesternicu Janku, ktorú vídam len na facebooku, rieši po mojom pôrode jedinú otázku: Prečo nedojčím?
Vyhrajte detský tábor STROJ ČASU od Dôvery (kolo 02)
13.05.2019   0
Detský tábor s olympijským víťazom Matejom Tóthom v auguste na Orave. Máme prvého výhercu, budúci pondelok losujeme ďalšieho z vás.
detské choroby
Astma
14.05.2019   4
Astma postihuje 10% detí. Aké sú príčiny tejto choroby? Ako sa prejavuje? Ako ju liečiť? Dá sa astme predchádzať?
Mrľa detská
03.05.2019   0
Mrle žijú v čreve človeka, o ktoré sa prichytávajú ústnym otvorom a živia sa bunkami čreva a rôznymi baktériami. Deťom spôsobujú nemalé problémy.
7 rád, ako ochrániť dieťa pred kliešťami
27.04.2019   0
Po šatách vám môžu kliešte loziť aj niekoľko hodín. Kliešte sú slepé, obete si vyhľadávajú podľa dychu alebo podľa niektorých látok v pote.
zvery
Ako správne osloviť, či volať ovcu
09.05.2019   0
No jednoduché to nie je. Samica ovce domácej sa nazýva bahnica. Samec je baran a ich mláďatko sa volá jahňa. Čo je potom baránok?
Upratovači v akváriu
05.05.2019   0
Riasy, nečistoty, nánosy a zbytky potravy. Postačí niekoľko dní až týždňov a z vášho klenotu je vec blízko podobná žumpe. S podobným stavom nám dokážu pomôcť ryby, ktorých hovorovo voláme „upratovači“.
O čom mačky snívajú
27.04.2019   0
O čom zvyknú mačky a mačiatka snívať? Sú ich sny úplne iné ako tie naše? Mávajú aj zlé sny? Vraj existujú aj námesačné mačky. Je to možné?