ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
nedeľa 22.10.2017 | meniny má Sergej  
DomaDoma

Kam sa pri praní strácajú ponožky?

 pr   17.03.2017   0

Kto by nepoznal starý známy „ponožkový problém“? Prvýkrát v histórií existuje spôsob, ako ho vyriešiť!

 


Hoci sa snažíme poctivo zbierať bielizeň po celom byte, občas sa stane, že poslednú ponožku nájdeme až po tom, čo sa jej dvojička už krúti v práčke. Takejto ponožke neostáva nič iné, len počkať, kým príde na rad ďalšia pracia várka.

Teda pokiaľ nemáte práčku so špeciálnymi dvierkami AddWash, ktoré môžete otvoriť počas prania a zabudnuté kusy oblečenia (a to aj tie väčšie) do nej kedykoľvek prihodiť. 

 

S práčkou Samsung AddWash, ktorá takýmito dvierkami disponuje, prichádzajú aj ďalšie výhody. Tenká blúzka vašej dcérky už nebude musieť byť v práčke po celý čas, ale jednoducho ju do práčky vložíte len na záverečný cyklus. Takisto môžete pridať aviváž až vtedy, keď to vy sama uznáte za vhodné.


Ak však svoje oblečenie z jemných materiálov periete už od začiatku, máte zaručené, že s ním bude zachádzané opatrne a predsa účinne. Postará sa o to technológia EcoBubble. Tá odstráni škvrny aj pri veľmi nízkych teplotách, nakoľko z pracieho prášku, vzduchu a vody vytvorí aktívnu penu, ktorá sa dostane do tkaniny extrémne rýchlo. A ak máte deti, ktoré obľubujú zábavu v podobe obhadzovania sa blatom, stačí zapnúť funkciu Bubble Soak, ktorej neodolajú ani tie najodolnejšie fľaky. 

AddWash myslia aj na uponáhľané mamičky, ktoré občas potrebujú, aby kostým na besiedku ich ratolestí bol opratý nielen kvalitne, ale aj rýchlo. Práve pre ne Samsung do práčok zakomponoval aj program SuperSpeed, ktorý  vyperie až 5 kg bielizne za menej ako hodinu.

V živote sa stretávame s mnohými chybami, ktoré vyriešiť nevieme. Avšak Samsung AddWash nám môžu výrazne pomôcť vyriešiť problém, s ktorým sa stretávame už od príchodu prvých automatických práčok. Uľahčime si teda život v oblasti, ktorá nám to umožňuje!

www.samsung.sk

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.

Najčítanejšie

Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Tehotná na pracovnom pohovore
20.10.2017   0
Tehotenstvo nie je dôvod, aby vás vyradili z evidencie uchádzačov o zamestnanie. Ako absolvovať pohovor, keď ste tehotná? Musíte to budúcemu zamestnávateľovi oznámiť? Môže od vás vyžadovať potvrdenie o tom, že nie ste tehotná?
Gestóza tehotných
18.10.2017   0
Niektoré gestózy sú pre budúcu mamičku veľmi nebezpečné a treba si na ne dávať veľký pozor. Za nebezpečné gestózy pre matku a dieťa považujeme odborne nazývanú preeklampsiu a eklampsiu. Pacientky s eklampsiou by mali byť čo najrýchlejšie prijaté na jednotku intenzívnej starostlivosti.
SZČO a materská
17.10.2017   1
Má SZČO nárok na materské? Musí prerušiť alebo zrušiť živnosť, keď poberá materské? Aké sú podmienky nároku na materské? Ako sa vypočíta materské SZČO? Mám nárok na materské, ak mám podlžnosti na poistnom?
babetko
Pečená hruška (od 6 mesiacov)
21.10.2017   0
Aby ste predišli problémom s nafukovaním bruška, nepodávajte dieťaťu surové ovocie až do 8. mesiaca (okrem banánov a avokáda). Skúste to napríklad pečením.
Prečo dojčiť hneď po pôrode?
20.10.2017   9
Po pôrode sú hormóny mamičky, ale i dieťatka priamo naštartované na to, aby ste začali úspešne dojčiť. Ak vaše dieťatko nemalo možnosť prisať sa na prsník tesne po pôrode a prvé, čo do pusy dostane, je fľaša, môže sa stať, že potom mu bradavka „nebude stačiť“.
Súťaž o milé zásterky a termohrnčeky
20.10.2017   0
Hráte o 3x keramický termohrnček v provensálskom dizajne spolu s gazdinkovskou zásterou.
detské choroby
Imunita na školách
19.10.2017   0
Detské kolektívy sú doslova rajom na šírenie vírusov a infekcií. Preto je veľmi dôležité, aby ste vaše ratolesti zaopatrili ochranným štítom.
8 vecí, ktoré deťom poškodzujú imunitný systém
18.10.2017   0
Posledné výskumy potvrdili úzke prepojenie medzi psychikou, nervovým systémom a imunitou.
Bolesť končatín
15.10.2017   0
Nervózne prestupujem z nohy na nohu, zatiaľ čo môj štvorročný syn sa asi desať metrov za mnou vlečie slimačím tempom a tvári sa nešťastne: „Ale keď mňa bolia nožičky...“ Niekedy bolia nožičky účelovo, niekedy bolia večer po celodennom lietaní. Niekedy sa dieťa v noci zobudí a plače kvôli bolestiam. Vymýšľa si? Má atritídu? Nemôže to byť nádor? Rastie?
zvery
Blchy sa k vám môžu dostať spokojne aj od susedov
19.10.2017   0
Blchy prenášajú rôznorodé choroby a dokážu zamoriť celý byt či dom. Rozhodne neplatí tvrdenie, že mačacie a psie blchy na človeka neprejdú!
Zimovanie hadov
18.10.2017   0
Po poslednom kŕmení počkáme 2 týždne. Potom začíname pomaly hadovi znižovať dobu osvetlenia a teplotu. Toto by malo trvať ďalšie 2 týždne, aby sa had poriadne vyprázdnil. Pokiaľ by sme to urýchľovali môžeme hadovi ublížiť, hnijúce zvyšky potravy v tele hada počas hibernácie nie sú nič povzbudzujúce pre jeho organizmus.
Jazdenie na koni - začíname
12.10.2017   3
Kone sú fascinujúce zvieratá a jazdenie na nich o to viac. Nie je to ani tak náročné ale vyžaduje si to odvahu a správneho trénera. Ako na to? Skúsime vám poradiť. Ako vybrať ranč, trénera a koňa?