DomaDoma

Dotyk exotiky vo vašom interiéri

 PR   19.02.2015   0

Nábytok a bytové doplnky sú denne potrebné pre prácu alebo domácu pohodu a relax. Zároveň tiež napovedajú o charaktere a povahe každého človeka. Nábytok si tak iste zaslúži veľkú pozornosť pri jeho výbere. Samozrejme, medzi najdôležitejšie kritériá patrí kvalita, pohodlie a v neposlednom rade aj vzhľad.

Obchodné domy kika prichádzajú s exkluzívnou novinkou, ktorá spĺňa všetky tieto parametre – kvalitný nábytok z agátu. Tento exotický strom pochádzajúci z tropických lesov sa vyznačuje vysoko kvalitným a tvrdým drevom.

Bandon

 

Olivovo hnedé až šedohnedé odtiene s tmavšími pruhmi dodávajú nábytku krásny teplý vzhľad. Drevo je navyše vysoko odolné, pevné a vyznačuje sa dlhou životnosťou.

Sviežosť a moderný dizajn v interiéri

Nová kolekcia nábytku Quatrro Mobili spĺňa najnáročnejšie požiadavky. Vyberať je možné z mnohých variabilných programov, ktoré sa hodia do moderných bytov, ale aj do tradičnejšie poňatých interiérov.

Pokiaľ preferujete pravú domácu pohodu, vhodná je moderná línia nábytku Bosco. Dá sa skvelo kombinovať so svetlými sedacími súpravami. Pokiaľ interiér doplníte vhodnými dekoráciami a maľbou v pastelových farbách, vznikne pravá dokonalosť so vzdušným dizajnom.

Bosco

 

V prípade, že uprednostníte dominantnejší vzhľad u niektorých druhov nábytku, je ideálne prepojenie s radou Bandon, ktorá mu dodáva nadčasové biele detaily – napríklad komody či príborníky do kuchyne. Rovnako tak aj stoličky do jedálne. Tie vo svetlom prevedení oživia a presvietia každý moderný byt. 

Bandon

 

Dotyk prírody a dokonalosť remeselného spracovania

Pokiaľ máte radšej masívnejší nábytok, zvoľte zostavu Toscana, ktorá zaujme na prvý pohľad. Vďaka svojej robustnosti a výraznej štruktúre dreva sa hodí skôr do väčších priestorov. Stoličky, komody i sedacia súprava z tejto kolekcie sú z tmavého dreva orecha, ktorý vynikne najmä vo svetlých priestoroch v kontraste so svetlou podlahou.

Toscana

 

Dávate prednosť viac prírodným materiálom? Potom si určite vyberiete v zostave Mariposo. Tento jednoduchý nábytok v sebe spojuje prvky moderného dizajnu a neotrepanej elegancie. Nádherne vyzerá napríklad s tmavými jedálnymi stoličkami, ktoré originalitu nábytku ešte viac zvýraznia.

Mariposo

 

Navštívte obchodný dom kika v Bratislave, Banskej Bystrici, Poprade a Košiciach. V rámci celého programu Quattro Mobili sú v ponuke vždy obývačka a jedáleň. V kika nájdete mnoho variant a prevedení.

Dotyk exotiky prinesie do vašeho domova tú pravú pohodu a pohodlie.

Viac info na www.kika.sk

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 4.7 z 5. Celkom 3 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Recept týždňa
EUROVOĽBY
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Je to dieťa moje? Potvrdiť otcovstvo môžu aj anonymné DNA testy
21.05.2019   0
Možnosť otestovať otcovstvo nemusíte len prostredníctvom odborníkov. Samotné anonymné testovanie umožňuje objednávku testu až domov. Štandardne sa používa tyčinka, ktorou sa urobí výter z ústnej dutiny. Každý test obsahuje dve vzorky, ktoré sa odošlú späť do spoločnosti, ktorá o niekoľko dní vyhodnotí testovanie. Výsledky odošle podľa vyžiadania na adresu žiadateľa, alebo na mailovú adresu.
Kvôli strachu z pôrodu som skončila u terapeuta
14.05.2019   0
Teraz viem, že prežitá skúsenosť z pôrodu je vlastne trauma, veď sa bojovalo o život môjho dieťaťa. Preto sa cítim bezmocná a mám obavy, že ak sa niečo stane, nebudem vedieť pomôcť svojmu dieťaťu.
SZČO a materská
12.05.2019   0
Má SZČO nárok na materské? Musí prerušiť alebo zrušiť živnosť, keď poberá materské? Aké sú podmienky nároku na materské? Ako sa vypočíta materské SZČO? Mám nárok na materské, ak mám podlžnosti na poistnom?
babetko
Montessori prístup: deti upratujú hračky samé od seba
21.05.2019   0
Montessori učitelia uplatňujú metódy, ktoré vedia osloviť už najmenšie deti k tomu, aby boli poriadkumilovné.
Vyhrajte detský tábor STROJ ČASU od Dôvery (03 kolo)
20.05.2019   0
Vyhrajte detský tábor na august v Námestove. Losujeme každý týždeň nového výhercu.
Mamy nepadajú učené z neba
19.05.2019   2
Asi pred rokom som v návale hnevu povedala synovi, že keď ma neľúbi a nechce so mnou žiť, nech si pobalí kufor a ide tam, kde mu bude lepšie. Akcia – reakcia, ešte len spustil spŕšku sprostostí. A ja, čo som mala byť nad vecou, som mu namiesto toho do kufra začala hádzať veci.
detské choroby
Histamínová intolerancia
20.05.2019   0
Histamínová intolerancia má rôzne príznaky, aj veľa takých, ktoré by sme automaticky liečili ako nádchu, migrénu, prípadne ako alergickú kožnú reakciu. Pokiaľ sa jedná o HIT, vyžaduje si nízkohistamínovú diétu.
Astma
14.05.2019   4
Astma postihuje 10% detí. Aké sú príčiny tejto choroby? Ako sa prejavuje? Ako ju liečiť? Dá sa astme predchádzať?
Mrľa detská
03.05.2019   0
Mrle žijú v čreve človeka, o ktoré sa prichytávajú ústnym otvorom a živia sa bunkami čreva a rôznymi baktériami. Deťom spôsobujú nemalé problémy.
zvery
Ako správne osloviť, či volať ovcu
09.05.2019   0
No jednoduché to nie je. Samica ovce domácej sa nazýva bahnica. Samec je baran a ich mláďatko sa volá jahňa. Čo je potom baránok?
Upratovači v akváriu
05.05.2019   0
Riasy, nečistoty, nánosy a zbytky potravy. Postačí niekoľko dní až týždňov a z vášho klenotu je vec blízko podobná žumpe. S podobným stavom nám dokážu pomôcť ryby, ktorých hovorovo voláme „upratovači“.
O čom mačky snívajú
27.04.2019   0
O čom zvyknú mačky a mačiatka snívať? Sú ich sny úplne iné ako tie naše? Mávajú aj zlé sny? Vraj existujú aj námesačné mačky. Je to možné?