DomaDoma

Dokážete ísť po mužovi na toaletu?

 Vanda Beňačková/ pr   20.01.2017   0

Neviem, ako ten váš, ale môj si vždy nájde vo svojom rozbehanom stresuplnom živote dostatok času na fyziologickú prestávku, ktorú prežíva sám, zavretý na toalete.

Pred časom, keď ešte nehladkal obsedantne telefón, tam mával knihu, alebo Domino fórum (ano, história).

Aj tieto podporné predmety garantovali časovo významný úsek, ale tiež následnú pachovú stopu, ktorá k tak dlhému procesu úľavovania gastrointestinálneho traktu prislúchala.

Foto: Ingimage.com

Jednoducho - naozaj som po ňom do onej miestnosti nevedela vstúpiť ani počas zimného zápalu nosových dutín a takmer 100% straty čuchu. 

Až kým  som nenarazila na ....

POO-POURRI - Toaletná revolúcia! Pár strekov pred a žiadny zápach po.

O čo ide?

Poo-Pourri je u nás úplne nový toaletný sprej. Nie však pre vaše telo - ale pre váš záchod. Znie to neuveriteľne, ale je to tak. Naozaj. Aj záchod už má svoj parfém.

Ako to funguje?

Pár strekov do misy, pred vykonaním potreby, vytvorí olejovú vrstvu esenciálnych olejov. Tá ich v toalete uzavrie a zabráni šíreniu všetkých nepríjemných zápachov.

Poo-Pourri nie je chemický sprej, ktorý len maskuje pachy, ale prírodný toaletný deodorant. Produkt neobsahuje žiadne tvrdé chemikálie, je bezpečný pre životné prostredie a Vaše zdravie.

Vďaka elegantnému a diskrétnemu dizajnu sa stane hlavným doplnkom Vašej toalety.

Ako Poo-Pourri funguje? Pred potrebou nastriekajte Poo-Pourri priamo to toaletnej do misy.

Na hladine sa vytvorí vrstva esenciálnych olejov, ktorá zabráni šíreniu všetkých zápachov. Takto za sebou zanecháte vôňu relaxačnej levandule a vanilky, alebo sviežeho citróna, či citrónovej trávy.

Poo-Pourri neprekrýva zápach, ale zabraňuje jeho vzniku priamo pri zdroji.

Na "velkú" bez obáv

Už žiadne obavy na párty, v práci, v škole, na rodinnej oslave, či u svojho priateľa. S Poo-Pourri máte istotu, že po Vás zostane len vôňa citrusov a rozkvitnutej lúky.

Vo svete sa Poo-Pourri predalo už viac ako 4 milióny balení. Na Amazone má produkt cez 1000 recenzií s celkovým hodnotením 4,8 z 5 hviezdičiek.

Nové balenie Poo-Pourri s objemom 2oz/59ml za 10,10 € vydrží až sto návštev Vašej toalety.

Aktuálna cena osviežovaču  PooPourri  v e-shope  www.FAnn.sk  je od 8.90 €/41 ml, 10.10 €/59ml a 17,80€/118ml.

Nuž, pokiaľ teda máte doma len jednu toaletu a chcete ju mať voňavú - naučte manžela používať tento sprej. Predtým sa však presvedčte, či pochopil používanie.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 3.7 z 5. Celkom 3 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Kvôli strachu z pôrodu som skončila u terapeuta
14.05.2019   0
Teraz viem, že prežitá skúsenosť z pôrodu je vlastne trauma, veď sa bojovalo o život môjho dieťaťa. Preto sa cítim bezmocná a mám obavy, že ak sa niečo stane, nebudem vedieť pomôcť svojmu dieťaťu.
SZČO a materská
12.05.2019   0
Má SZČO nárok na materské? Musí prerušiť alebo zrušiť živnosť, keď poberá materské? Aké sú podmienky nároku na materské? Ako sa vypočíta materské SZČO? Mám nárok na materské, ak mám podlžnosti na poistnom?
Zrušili poplatky pri pôrode. K štátnym nemocniciam sa pridal aj Žilinský kraj
08.05.2019   0
Od polovici mája ušetria rodičia desiatky eur v Čadci, Liptovskom Mikuláši, Kubíne a Trstenej.
babetko
Pre svokrovcov nie sú moje deti dosť dobré
17.05.2019   1
„Tie Zuzankine dievčence sú také šikovné. Predstav si, na karneval si sami vyrobili masky. Miška má samé jednotky. A popri tom každý deň stíha nejaký krúžok.“ Zuzkine deti sú naozaj čo do kvality tie najlepšie pod slnkom. Môj svokor oceňuje iné veci. „Jaj, tie poslúchajú! NA SLOVO! Len pozrieš a už vyskočia. A ako pomáhajú, že?“
Nedojčím, a všetci okolo mňa to riešia
13.05.2019   0
Máločo žene prekáža tak, ako keď sa jej prsia stanú stredobodom rozhovorov celej rodiny. Každý, od pratety z Michaloviec až po bezdetnú sesternicu Janku, ktorú vídam len na facebooku, rieši po mojom pôrode jedinú otázku: Prečo nedojčím?
Vyhrajte detský tábor STROJ ČASU od Dôvery (kolo 02)
13.05.2019   0
Detský tábor s olympijským víťazom Matejom Tóthom v auguste na Orave. Máme prvého výhercu, budúci pondelok losujeme ďalšieho z vás.
detské choroby
Astma
14.05.2019   4
Astma postihuje 10% detí. Aké sú príčiny tejto choroby? Ako sa prejavuje? Ako ju liečiť? Dá sa astme predchádzať?
Mrľa detská
03.05.2019   0
Mrle žijú v čreve človeka, o ktoré sa prichytávajú ústnym otvorom a živia sa bunkami čreva a rôznymi baktériami. Deťom spôsobujú nemalé problémy.
7 rád, ako ochrániť dieťa pred kliešťami
27.04.2019   0
Po šatách vám môžu kliešte loziť aj niekoľko hodín. Kliešte sú slepé, obete si vyhľadávajú podľa dychu alebo podľa niektorých látok v pote.
zvery
Ako správne osloviť, či volať ovcu
09.05.2019   0
No jednoduché to nie je. Samica ovce domácej sa nazýva bahnica. Samec je baran a ich mláďatko sa volá jahňa. Čo je potom baránok?
Upratovači v akváriu
05.05.2019   0
Riasy, nečistoty, nánosy a zbytky potravy. Postačí niekoľko dní až týždňov a z vášho klenotu je vec blízko podobná žumpe. S podobným stavom nám dokážu pomôcť ryby, ktorých hovorovo voláme „upratovači“.
O čom mačky snívajú
27.04.2019   0
O čom zvyknú mačky a mačiatka snívať? Sú ich sny úplne iné ako tie naše? Mávajú aj zlé sny? Vraj existujú aj námesačné mačky. Je to možné?