ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
DomaDoma

Dokážete ísť po mužovi na toaletu?

 Vanda Beňačková/ pr   20.01.2017   0

Neviem, ako ten váš, ale môj si vždy nájde vo svojom rozbehanom stresuplnom živote dostatok času na fyziologickú prestávku, ktorú prežíva sám, zavretý na toalete.

Pred časom, keď ešte nehladkal obsedantne telefón, tam mával knihu, alebo Domino fórum (ano, história).

Aj tieto podporné predmety garantovali časovo významný úsek, ale tiež následnú pachovú stopu, ktorá k tak dlhému procesu úľavovania gastrointestinálneho traktu prislúchala.

Foto: Ingimage.com

Jednoducho - naozaj som po ňom do onej miestnosti nevedela vstúpiť ani počas zimného zápalu nosových dutín a takmer 100% straty čuchu. 

Až kým  som nenarazila na ....

POO-POURRI - Toaletná revolúcia! Pár strekov pred a žiadny zápach po.

O čo ide?

Poo-Pourri je u nás úplne nový toaletný sprej. Nie však pre vaše telo - ale pre váš záchod. Znie to neuveriteľne, ale je to tak. Naozaj. Aj záchod už má svoj parfém.

Ako to funguje?

Pár strekov do misy, pred vykonaním potreby, vytvorí olejovú vrstvu esenciálnych olejov. Tá ich v toalete uzavrie a zabráni šíreniu všetkých nepríjemných zápachov.

Poo-Pourri nie je chemický sprej, ktorý len maskuje pachy, ale prírodný toaletný deodorant. Produkt neobsahuje žiadne tvrdé chemikálie, je bezpečný pre životné prostredie a Vaše zdravie.

Vďaka elegantnému a diskrétnemu dizajnu sa stane hlavným doplnkom Vašej toalety.

Ako Poo-Pourri funguje? Pred potrebou nastriekajte Poo-Pourri priamo to toaletnej do misy.

Na hladine sa vytvorí vrstva esenciálnych olejov, ktorá zabráni šíreniu všetkých zápachov. Takto za sebou zanecháte vôňu relaxačnej levandule a vanilky, alebo sviežeho citróna, či citrónovej trávy.

Poo-Pourri neprekrýva zápach, ale zabraňuje jeho vzniku priamo pri zdroji.

Na "velkú" bez obáv

Už žiadne obavy na párty, v práci, v škole, na rodinnej oslave, či u svojho priateľa. S Poo-Pourri máte istotu, že po Vás zostane len vôňa citrusov a rozkvitnutej lúky.

Vo svete sa Poo-Pourri predalo už viac ako 4 milióny balení. Na Amazone má produkt cez 1000 recenzií s celkovým hodnotením 4,8 z 5 hviezdičiek.

Nové balenie Poo-Pourri s objemom 2oz/59ml za 10,10 € vydrží až sto návštev Vašej toalety.

Aktuálna cena osviežovaču  PooPourri  v e-shope  www.FAnn.sk  je od 8.90 €/41 ml, 10.10 €/59ml a 17,80€/118ml.

Nuž, pokiaľ teda máte doma len jednu toaletu a chcete ju mať voňavú - naučte manžela používať tento sprej. Predtým sa však presvedčte, či pochopil používanie.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 3.7 z 5. Celkom 3 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Pôrod v Krompachoch bol neuveriteľný zážitok
21.03.2019   0
Prvotný šok pre mňa bol, keď sa ma nesmierne milá sestra spýtala, či už mám pripravený pôrodný plán, aby si ho so mnou primárka mohla prejsť, keď prídem na návštevu do pôrodnice. Všetci vieme, že na Slovensku sú pôrodné plány vnímané ako spísané výmysly premotivovaných biomatiek, ktoré sa silou – mocou snažia kafrať skúseným pôrodníkom do roboty. S malou dušičkou sme si pred pôrodom urobili rodinný výlet do Krompách. Vyhľadali sme ordináciu pani primárky, sadli sme si spolu k stolu a prechádzali moje papiere.
V Ružinovskej nemocnici bol skvelý personál, chýbala mi však podpora v dojčení
19.03.2019   2
V Ružinovskej nemocnici v Bratislave som rodila v máji minulého roku. Bolo to dobré, ale bolo by ešte čo vylepšovať. Hlavne v informovanosti sestier, čo sa dojčenia týka. Majú informácie staré 20 rokov. Ostatné veci boli fajn, ale pre tento problém by som sem rodiť druhý raz nešla.
Skoncujte s klišé dokonalej matky, ktorá musí byť nutne naplnená šťastím
18.03.2019   6
Depresia post-partum sa týka mnohých mamičiek a predovšetkým prvorodičiek. Takáto depresia sa dá rozdeliť do viacerých kategórií:
babetko
Pohodový ocko verzus ukričaná a nervózna mama
25.03.2019   0
Sťažovala sa mi kamoška. Vraj jej muž odmieta prebaľovať, kúpať a krémikovať zaparený zadok. Keď má synovi uvariť tekvicový prívarok, dá mu miesto neho Pribináčik. Odmieta ho šatkovať, vraj je to trápne. A keďže kočík kamoška z presvedčenia nekúpila, každodenné prechádzky ostali na ňu. U nás doma je to podobné. Muž sa síce varenia a plienok nezľakol, ale...
Troska v ogrcanom pyžame, ktorá si nestihla ráno umyť zuby. Vitajte na materskej
22.03.2019   0
Narodí sa vám dieťa a príde moment, keď si namiesto reklamy na materstvo budete pripadať ako troska v ogrckanom pyžame. Zavretá medzi štyrmi stenami. Len vy a dieťa.
Výrazy, ktoré by mali poznať najmenšie deti a uľahčia nám každodenný život
21.03.2019   0
Keď rozprávame s dieťaťom, pomenúvame veci a deje okolo neho, na základe ktorých si vytvára isté schémy, ako funguje svet.
detské choroby
Tuberkulóza
22.03.2019   1
Tuberkulóza, jej príznaky, prevencia, liečba.
Hnačka
12.03.2019   9
Hnačka je časté vylučovanie abnormálne riedkej alebo vodnatej stolice. Kým u dojčiat ide o závažný stav, u starších detí zvyčajne nebýva dôvodom na znepokojenie.
Akútna bronchitída – Akútny zápal priedušiek
08.03.2019   2
Vyskytuje sa v každom období detského veku. Maximum prípadov je v jesenných a zimných mesiacoch. Začína sa "nádchou."
zvery
Žiť zdravšie? Pomôže vám šteniatko alebo mačiatko!
19.03.2019   0
Zvierací člen rodiny sa za starostlivosť môže odmeniť aj pevným zdravím, dobrou náladou či lepším zamestnaním. Že v tom všetkom nemôže mať labky? Štúdie amerických, austrálskych a britských vedcov tvrdia, že áno.
Preč s alergiou alebo zvieratá v domácnosti
05.03.2019   0
Deťom, ktoré boli alergické na mačky a psy lekári odporúčali chovať škrečkov alebo iných hlodavcov.
Fretka nie je zvieratko pre každého
26.02.2019   2
Len máloktoré dieťa vie, že na konci vodítka, to malé, chlpaté a veselé zvieratko, je fretka. Väčšinou si aj od mnohých dospelých vypočujem, že venčím potkana, vydru, malého psa, krtka, mačku alebo iné zvieratko.