DomaDoma

Chceli by ste mať dvojičky? Kristína Farkašová prezradí, aké to je!

 pr   18.04.2016   0

Mať v domácnosti o jedného člena viac, ako ste pôvodne predpokladali, môže vyvolať paniku. Herečka a moderátorka Kristína Farkašová to však vidí inak.

Pýtali sme sa jej, čo znamená vychovávať dve ratolesti naraz.

 

Čo by si odkázala budúcej mamičke, ktorá práve zistila, že čaká dvojičky?

Mnoho ľudí hystericky straší, že výchova dvojičiek sa nedá zvládnuť. Takže by som takej budúcej dvojmame popriala, aby jej takéto strašidelnosti príšerného typu hovorilo čo najviac ľudí. A ja sa budem potom tešiť spolu s ňou, keď po pôrode zistí, že to nie je ani zďaleka pravda.

Zdedili tvoje deti zmysel pre módu po tebe?

Dievčatá veľmi rady nosia šaty, ktoré som im obliekala, už keď mali rok. A chcú ich nosiť stále. Vtedy ich mali po zem, teraz ich majú po pupok. K tomu si dajú legíny a na to sukňu, každá úplne inú. Takže zjavne pochopili, že vrstvenie je v móde a dúfam, že to majú po mne. Na mňa totiž pôsobia ako trendsetterky, teda že nosia niečo, čo sa ešte nenosí. Je len otázkou času, kedy si z nich budem brať príklad aj ja.

Zvládaš po dvoch deťoch upratovať celú domácnosť sama?

Raz za týždeň k nám chodí upratať jedna milá pani. Velebím ju každý deň. Sú to pre mňa najlepšie investované peniaze. Okrem nej mám ešte robotický vysávač, umývačku riadu, mrazničku a práčku. To sú moje kamky a som za ne veľmi vďačná, nakoľko už len predstava, že periem v potoku, mi nerobí dobre.

Pomáhajú ti s domácimi prácami aj tvoje dvojičky?

Jasné! (Vykríkla Farkašová v kŕči!) Stále chcú umývať riad, čo je skvelé, len ich musím o to viac prezliekať. Taktiež im musím stále namáčať utierky, s nimi sa hrajú naozaj veľa. Všade máme utierky a denne ich operiem asi desať. Dievčatá nimi totiž umývajú psíka, dlážku, okná, zrkadlá, ústa, jedlo. Teším sa však z toho, že mi pomaly skutočne šetria čas, lebo sa už vedia samy obuť aj obliecť. A ja zatiaľ aj tri práčky vyvešiam.

Čo je pre teba pri praní dôležité?

Vyhovovalo by mi, aby sa práčka dala presne načasovať, aby som nemusela prať trikrát to isté.  Taktiež by bolo fajn, keby mala vylepšené funkcie tak, aby sa oblečenie neničilo, nakoľko je ničené za suchého stavu až až. Periem totiž veľmi často a deti treba prezliekať počas dňa viackrát. Je to o to náročnejšie, že ja mám vrátane bábik, čo sa týka odevov, spolu štyri deti (smiech). Takže keby existovala práčka, ktorá perie naozaj šetrne, tešila by sa z toho, že moje aj ich veci vydržia čo najdlhšie. Oblečenie mojich dcér ale veľmi rada skladám a ukladám. Matky dvojičiek totiž hrajú pri skladaní bielizne pexeso, keďže musíme hľadať dvojice. ☺

 

S ponožkovým pexesom sa stretáva každá z nás. Občas sa však stane, že jedna z nich je už v práčke, zatiaľ čo druhá musí čakať na ďalšiu várku.

Práčka Samsung AddWash vám ako jediná na trhu umožňuje otvoriť špeciálne dvierka, určené na pridanie bielizne, kedykoľvek počas pracieho cyklu! Okrem toho s ňou môžete komunikovať prostredníctvom svojho smartfónu, takže vás bude neustále informovať o priebehu prania, nech ste kdekoľvek. 

 

 

Technológia EcoBubble™ vám vďaka aktívnej pene zaručí vynikajúcu čistiacu schopnosť aj pri nižších teplotách prania, takže vaše oblečenie bude nielen dokonale čisté, ale vypraté extrémne šetrne.

To všetko až s 10-ročnou zárukou na motor!

www.samsung.sk

 

 

 

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 4.5 z 5. Celkom 2 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.
Najčítanejšie
Recept týždňa
TIP
Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Kvôli strachu z pôrodu som skončila u terapeuta
14.05.2019   0
Teraz viem, že prežitá skúsenosť z pôrodu je vlastne trauma, veď sa bojovalo o život môjho dieťaťa. Preto sa cítim bezmocná a mám obavy, že ak sa niečo stane, nebudem vedieť pomôcť svojmu dieťaťu.
SZČO a materská
12.05.2019   0
Má SZČO nárok na materské? Musí prerušiť alebo zrušiť živnosť, keď poberá materské? Aké sú podmienky nároku na materské? Ako sa vypočíta materské SZČO? Mám nárok na materské, ak mám podlžnosti na poistnom?
Zrušili poplatky pri pôrode. K štátnym nemocniciam sa pridal aj Žilinský kraj
08.05.2019   0
Od polovici mája ušetria rodičia desiatky eur v Čadci, Liptovskom Mikuláši, Kubíne a Trstenej.
babetko
Vyhrajte detský tábor STROJ ČASU od Dôvery (03 kolo)
20.05.2019   0
Vyhrajte detský tábor na august v Námestove. Losujeme každý týždeň nového výhercu.
Mamy nepadajú učené z neba
19.05.2019   1
Asi pred rokom som v návale hnevu povedala synovi, že keď ma neľúbi a nechce so mnou žiť, nech si pobalí kufor a ide tam, kde mu bude lepšie. Akcia – reakcia, ešte len spustil spŕšku sprostostí. A ja, čo som mala byť nad vecou, som mu namiesto toho do kufra začala hádzať veci.
Pre svokrovcov nie sú moje deti dosť dobré
17.05.2019   1
„Tie Zuzankine dievčence sú také šikovné. Predstav si, na karneval si sami vyrobili masky. Miška má samé jednotky. A popri tom každý deň stíha nejaký krúžok.“ Zuzkine deti sú naozaj čo do kvality tie najlepšie pod slnkom. Môj svokor oceňuje iné veci. „Jaj, tie poslúchajú! NA SLOVO! Len pozrieš a už vyskočia. A ako pomáhajú, že?“
detské choroby
Astma
14.05.2019   4
Astma postihuje 10% detí. Aké sú príčiny tejto choroby? Ako sa prejavuje? Ako ju liečiť? Dá sa astme predchádzať?
Mrľa detská
03.05.2019   0
Mrle žijú v čreve človeka, o ktoré sa prichytávajú ústnym otvorom a živia sa bunkami čreva a rôznymi baktériami. Deťom spôsobujú nemalé problémy.
7 rád, ako ochrániť dieťa pred kliešťami
27.04.2019   0
Po šatách vám môžu kliešte loziť aj niekoľko hodín. Kliešte sú slepé, obete si vyhľadávajú podľa dychu alebo podľa niektorých látok v pote.
zvery
Ako správne osloviť, či volať ovcu
09.05.2019   0
No jednoduché to nie je. Samica ovce domácej sa nazýva bahnica. Samec je baran a ich mláďatko sa volá jahňa. Čo je potom baránok?
Upratovači v akváriu
05.05.2019   0
Riasy, nečistoty, nánosy a zbytky potravy. Postačí niekoľko dní až týždňov a z vášho klenotu je vec blízko podobná žumpe. S podobným stavom nám dokážu pomôcť ryby, ktorých hovorovo voláme „upratovači“.
O čom mačky snívajú
27.04.2019   0
O čom zvyknú mačky a mačiatka snívať? Sú ich sny úplne iné ako tie naše? Mávajú aj zlé sny? Vraj existujú aj námesačné mačky. Je to možné?