Rozhovor s osobnosťou

09.02.2015

Najkrajšou vlastnosťou manželstva je slepá dôvera, hovorí Ľubomír Feldek

ntm

Oľga Feldeková je prozaička, novinárka, scenáristka a dramaturgička. Pôsobila v humoristickej relácii Sedem s.r.o. Okrem vlastnej tvorby sa venovala aj prekladu z poľštiny. S manželom- spisovateľom, dramatikom a prekladateľom Ľubomírom Feldekom má päť detí.

čítaj viac...viac...

28.12.2014

Tri deti za dva roky? Stíhame!

Dagmar Mozolová

Všimla som si ich na pieskovisku. Maminu, tatinka a krásneho chlapčeka s veľkými hnedými očkami. A potom opäť bruško – a v ňom dve bábätká! To bude zaberačka! Dnes už majú Soňa a Ivo tri detičky s malým vekovým rozdielom. Troch nádherných chlapcov. Ako zvládajú?

čítaj viac...viac...

03.12.2014

Dve známe maminky spája jedna vášeň. Ovocná!

Silvia Paprancová, pr

Zuzanu Vačkovú a Andreu Karnasovú pozná celé Slovensko ako šarmantné herečky, kolegyne z Paneláku a energické ženy. Nie každý však vie, že sú tiež výborné priateľky a zaneprázdnené mamy, čo bravúrne zvládajú kariéru aj rodinu.

čítaj viac...viac...

21.10.2014

Palo Martanovič. Prečo by mal byť starostom.

eva/ redakcia

Škôlky a jasle ako samozrejmosť, nájomné byty by nemali byť v odrezaných getách, deti by mohli chodiť do školy na kolobežke a bezpečne, na pieskovisku by sa dalo hrať aj v daždi. Pozývam vás do rozhovoru s kandidátom na starostu bratislavskej MČ Nové Mesto.

čítaj viac...viac...

06.10.2014

Prvá celoslovenská túra nosiacich rodičov s deťmi

redakcia

Zo Štrbského na Popradské pleso, budúcu sobotu. Prvá celoslovenská túra nosiacich rodičov s deťmi vo Vysokých Tatrách. Na pár otázočiek sme sa spýtali jednej z organizátoriek, Veroniky Klimčíkovej.

čítaj viac...viac...

22.09.2014

Mojou odmenou sú deti a pochvala manžela

Rozhovor

Krásne upravená, usmiata a s jemnou ženskou silou niekde vo vnútri. Šikovná podnikateľka – jej charizma, talent pre marketing a spolupráca v rodinnom tandeme ju vyniesli až do pozície prvej dámy najznámejšej českej kozmetickej značky Dermacol. A predovšetkým mama troch dcér.

čítaj viac...viac...

24.08.2014

Päťkrát potrat, a predsa nádej

Dagmar Mozolová

Rozhovor so ženou, ktorá túži po dieťatku. Päťkrát otehotnela, päťkrát potratila. Napriek tomu sa nevzdáva...Jej motto: "Neúspech nie je hanba, hanbou je strach z pokusu."

čítaj viac...viac...

27.07.2014

Máme výnimočné dieťa, jedno z milióna

Silvie Hrachiar, MikSa

Byl to den, kdy se nám změnil život. Tomáško se ráno probudil s velkým pláčem. Nevěděl se hýbat na celou pravou stranu. CT, EEG, MRI. Po týdnu se nehybnost vytratila. Po měsíci se opět vše opakovalo. Diagnostikovali nám Syndróm alternujúcich hemiplégií.

čítaj viac...viac...

21.05.2014

V Europarlamente chce nahlas škrípať. Braňo Škripek.

M. Kohutiarová/ rozhovor

Nazývajú ho " kazateľ v parlamente". Do parlamentu prináša nové vetry a nové spôsoby. Pre rodinku.sk odpovedal kandidát na europoslanca Branislav Škripek.

čítaj viac...viac...

20.05.2014

Slovenskú rodinu chce ochraňovať z Bruselu.

M. Kohutiarová/rozhovor

Nové ľudské práva nepotrebujeme. Hovorí právnik, diplomat, aktivista, dobrovoľník, manžel, syn. Martin Dilon.

čítaj viac...viac...

inzercia

inzercia