Rozhovor s osobnosťou

22.09.2014

Mojou odmenou sú deti a pochvala manžela

Rozhovor

Krásne upravená, usmiata a s jemnou ženskou silou niekde vo vnútri. Šikovná podnikateľka – jej charizma, talent pre marketing a spolupráca v rodinnom tandeme ju vyniesli až do pozície prvej dámy najznámejšej českej kozmetickej značky Dermacol. A predovšetkým mama troch dcér.

čítaj viac...viac...

24.08.2014

Päťkrát potrat, a predsa nádej

Dagmar Mozolová

Rozhovor so ženou, ktorá túži po dieťatku. Päťkrát otehotnela, päťkrát potratila. Napriek tomu sa nevzdáva...Jej motto: "Neúspech nie je hanba, hanbou je strach z pokusu."

čítaj viac...viac...

27.07.2014

Máme výnimočné dieťa, jedno z milióna

Silvie Hrachiar, MikSa

Byl to den, kdy se nám změnil život. Tomáško se ráno probudil s velkým pláčem. Nevěděl se hýbat na celou pravou stranu. CT, EEG, MRI. Po týdnu se nehybnost vytratila. Po měsíci se opět vše opakovalo. Diagnostikovali nám Syndróm alternujúcich hemiplégií.

čítaj viac...viac...

21.05.2014

V Europarlamente chce nahlas škrípať. Braňo Škripek.

M. Kohutiarová/ rozhovor

Nazývajú ho " kazateľ v parlamente". Do parlamentu prináša nové vetry a nové spôsoby. Pre rodinku.sk odpovedal kandidát na europoslanca Branislav Škripek.

čítaj viac...viac...

20.05.2014

Slovenskú rodinu chce ochraňovať z Bruselu.

M. Kohutiarová/rozhovor

Nové ľudské práva nepotrebujeme. Hovorí právnik, diplomat, aktivista, dobrovoľník, manžel, syn. Martin Dilon.

čítaj viac...viac...

20.05.2014

Mama troch detí do Europarlamentu. Jana Žitňanská

Mária Kohutiarová/ rozhovor

V sobotu, 24. mája, si môžeme vybrať svojich zástupcov v Európskom parlamente. Kandidátov je veľa. Jednou z nich je aj kandidátka strany NOVA, Jana Žitňanská.

čítaj viac...viac...

03.05.2014

Nepotrebujem okoliu nič dokazovať

Mária Kopčíková/redakcia

Mária Čírová - speváčka, mama, mladá žena. Naštartovala kariéru, porodila dve deti, oboje vníma ako čosi prirodzené. Aké sú jej pracovné plány, ako vníma tehotenstvo a čo by chcela pre svoje deti? Čítajte ďalej.

čítaj viac...viac...

31.03.2014

Dlho som po misiách túžila

Mária Kohutiarová

Túžba po misiách bola v mojom srdci veľmi dlho. Aj preto sa zapájam do koledovania Dobrá noviny s deťmi u nás v dedine. Len možnosť ísť reálne na misie bola vzdialená, niektoré projekty mali vekovú hranicu, iné projekty mali ročnú prípravu.

čítaj viac...viac...

09.03.2014

Romantik so zmyslom pre spravodlivosť

Marie Stracenská

Prezidentský kandidát o knihách, filmoch, hudbe, ale aj o práci hlavy štátu. ...V čase inaugurácie už budem mať niekoľko mesiacov 42. Budem teda ešte starší, ako bol bývalý poľský prezident Kwasnievski a približne rovnako starý, ako napríklad Kennedy, Cameron...

čítaj viac...viac...

01.03.2014

Chcem mať osem detí!

Dagmar Mozolová

Nemala som žiadne predstavy o materstve. Nikdy som nekočíkovala cudzie dieťa. Mala som panický strach, že sa rozplače. Pri našich je to automatické. Plače, tak ho utíšim. Konečne tretie dieťa si najviac užívam...

čítaj viac...viac...

inzercia

inzercia