Navrhoval Lego, teraz kreslí prilby pre deti | Zdravé dieťa | Zdravie | Rodinka.sk
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
sobota 23.09.2017 | meniny má Zdenka  
ZdravieZdravé dieťa

Navrhoval Lego, teraz kreslí prilby pre deti

 Katarína Podžubanová   12.03.2014   0

 

Návrhár Zdenko Oliver Santini sa zaľúbil do magického sveta kreslených postáv a detí. Zdenko pracoval v minulosti pre LEGO, Disney a DreamWorks. 

Práve on stojí za Crazy Safety, značkou bláznivých prilieb z Dánska.

The cool way to be safe

Niekedy boli cyklistické prilby veľmi nudné a otravné a tak bolo veľmi ťažké presvedčiť dieťa, aby si dalo na hlavu nejaký kus plastu s vetou “je to len pre tvoje dobro”. No teraz sa mení celý koncept nosenia prílb a dáva úplne nový rozmer jazde na bicykli.

 

S novým heslom the cool way to be safe, prichádza nová móda bezpečnosti pre našich najmenších. Nová  3D séria detských prílb a príslušenstva na bicykel, ale aj všade inde. 

Deti si radi a rýchlo zvyknú na svoju novú postavu, ktorá mu dodá nápaditosť do ďalšej hry.

Fakty o Crazy Safety 

Keďže ochrana je  v značke Crazy Safety top prioritou, za farebnými postavami máte možnosť nájsť rad kvalitného príslušenstva, ktoré ochráni vaše dieťa na cestách.

  • Séria produktov obsahuje svetlá, zvončeky, zámky a ďalšie príslušenstvo ako napríklad reflexné vesty, reflexné prúžky a ochranné vankúšiky na kolená a lakte
  • Všetky produkty sú schválené inštitútmi ako SGS a TÜV- certifikát pri ktorom produkt musí spĺňať najprísnejšie Európske kritéria bezpečnosti
  • Prilby majú gumovaný povrch, chránič brady, nastaviteľné zapínanie, LED svetlo na zadnej strane prilby

“Sme nadšený, že Crazy Safety sa predáva už vo viac než 25 krajínach sveta a stávajú sa stále viac a viac populárnejšie nielen medzi deťmi, ale aj dospelými. Tieto prilby rozosmejú deti a motivujú ich k pohybu a umožnia vstup do sveta fantázie. Rodičia si stále nájdu cestu ako ochrániť ich dieťa tým najlepším spôsobom”,

vysvetľuje Kim Møller-Nielsen, riaditeľ CSI A/S, firma ktorá stojí za konceptom Crazy Safety.

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 6 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.

Najčítanejšie

Recept týždňa

Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Kedy sa dá potvrdiť tehotenstvo?
21.09.2017   5
Kedy sa dá najskôr potvrdiť, že som tehotná? Čo sú jednoznačné príznaky tehotenstva a čo všetko môžem čakať ? Kedy ísť k lekárovi?
Daňový bonus - časté otázky rodičov
19.09.2017   0
Môžem si uplatniť daňový bonus aj na dieťa svojho partnera/manžela? Čo ak dieťa študuje externe, preruší školu alebo opakuje ročník?
babetko
Hráme sa s gaštanmi
23.09.2017   0
Ak na prechádzke jesenným parkom nazbierate s deťmi gaštany, okrem vyrábania figúrok ich môžete využiť ako dekoráciu a poslúžia aj pre deti na hranie.
Ako vybrať krúžok pre dieťa
22.09.2017   0
Často sa púšťame do vyberania množstva krúžkov. Pritom výberom jedného správneho docielime niekedy viac, než by sme čakali.
5 tipov pre tréning imunity od Anastasie Kuzminovej
22.09.2017   0
Náš imunitný systém sa vyvíja počas celého nášho života, ale najdôležitejšiu etapu predstavuje obdobie prvých troch rokov. Toto obdobie sa nazýva aj imunitné.
detske choroby
Angína – ako ju odhaliť a liečiť u detí
22.09.2017   0
Ak je zápal lokalizovaný na slizniciach hltanu a podnebných mandlí, hovoríme o faryngitíde (zápal hltanu) alebo tonzilitíde (angíne – zápale mandlí).
Chrípka už za dverami
21.09.2017   0
Nechytám si oči, nos ani ústa. To učím aj deti. Vírusy sa často šíria tak, že osoba sa dotkne niečoho, čo je kontaminované vírusmi a následne si chytí oči, nos alebo ústa.
Odsávačka hlienov – áno či nie?
20.09.2017   24
Proces odsávania je úplne bezbolestný, pre deti však môže byť trochu nepríjemný. Protesty dieťatka sú spôsobené väčšinou obmedzením pohybu pri odsávaní, strachom z neznámeho predmetu a v prípade odsávačiek na vysávač aj strachom zo zvuku vysávača.
auto
Auto môže šoférovať aj neplnoleté dieťa
12.09.2017   1
Autoškoly považujú udeľovanie vodičských preukazov už od 17 rokov za pozitívne. Väčšina inštruktorov tvrdí, že sú mladí vodiči oveľa flexibilnejší ako starší. Mladí sa tak skôr naučia jazdiť a získajú skúsenosti.
Čo vám poisťovňa preplatí a čo nie?
07.09.2017   0
Krúpy, záplavy, pád stromu na cestu, či stret so zverou vedia narobiť poriadne škody na aute. Nie vždy ich poisťovňa preplatí. Na čo si dať pozor?
Čo s prasknutým čelným sklom?
01.09.2017   0
Policajt vám pri cestnej kontrole môže udeliť pokutu, resp. zadržať technický preukaz. Čo robiť, keď vám počas jazdy pred vami idúce vozidlo „strelí“ kamienok?