Čerstvosť je v Tescu doma. Presvedčte sa LIVE. | Jesť zdravo | V kuchyni | Rodinka.sk
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
piatok 22.09.2017 | meniny má Móric  
V kuchyniJesť zdravo

Čerstvosť je v Tescu doma. Presvedčte sa LIVE.

 PR   07.04.2015   2

Pozrite si on-line prenos tých najčerstvejších kúskov a vyhrajte ovocie a zeleninu na pol roka zadarmo.

Všetci milujeme čerstvé ovocie a zeleninu. Pretože čerstvosť je radosť. Práve preto Tesco robí všetko preto, aby zákazníci v jeho obchodoch nachádzali len tie najčerstvejšie kúsky.

 

Neveríte? Presvedčte sa na vlastné oči

na webstránke www.najcerstvejsietesco.sk, na ktorej môžete počas kampane Najčerstvejšie Tesco LIVE naživo sledovať, ako sa staráme o čerstvosť ovocia a zeleniny. S kampaňou je spojená aj týždenná súťaž.  Ak správne odpoviete na súťažnú otázku, môžete vyhrať ovocie a zeleninu na pol roka zadarmo. 

S  kampaňou je spojená aj týždenná súťaž.  Ak správne odpoviete na súťažnú otázku, môžete vyhrať ovocie a zeleninu na pol roka zadarmo. 

Čerstvosť je v obchodoch Tesco doma.

My vieme, že zákazníci milujú čerstvosť, preto sme si počas kampane „posvietili“ na vaše najobľúbenejšie druhy zeleniny a ovocia. V hlavných úlohách účinkujú jabĺčka, paprika, paradajky a mrkvy. Vďaka live prenosu sa zákazníci budú môcť na stránke www.najcerstvejsietesco.sk kedykoľvek a kdekoľvek na vlastné oči presvedčiť, ako vyzerá naša čerstvá ponuka ovocia a zeleniny.

To však zďaleka nie je všetko.

Tesco sa rozhodlo najpozornejších zákazníkov odmeniť.  Ak správne odpoviete na jednu zo šiestich otázok, napríklad koľkokrát v týždni Kontrolór čerstvosti doplní jabĺčka, rajčiny, papriky či mrkvičky do debničiek v konkrétnom obchode Tesco, môžete vyhrať ovocie a zeleninu na pol roka zadarmo v hodnote 300 €. Tipovať a odpovedať môžete každý týždeň až do 3. mája 2015. Aktuálnu súťažnú otázku nájdete na stránke kampane www.najcerstvejsietesco.sk.

Čerstvosť je spokojnosť.

On-line prenos čerstvého ovocia a zeleniny nie je zďaleka to jediné, čím Tesco zaručuje spokojnosť svojich zákazníkov. Už minulý rok sme spustili program Garancia 100 % spokojnosti, ktorý sa vzťahuje aj na ovocie a zeleninu. Každý zákazník, ktorý nebude s ponukou spokojný, ju môže doniesť späť, pričom mu Tesco vráti peniaze.

Viac informácií na www.tesco.sk

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 5.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.

Najčítanejšie

Recept týždňa

Komentáre k článku
Ferari napísané 07.04.2015 10:20

Stretli ste tam len live streem? Ja to neviem najst.

panibee napísané 07.04.2015 11:10

ano, ako kliknes na tovar (jablcka, mrkva...) tak sa zacne nacitavat. Trva to dost dlho. Zatial som tam ziadnu ruku nevidela, ci to nie je len niekde v sklade big green

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Kedy sa dá potvrdiť tehotenstvo?
21.09.2017   5
Kedy sa dá najskôr potvrdiť, že som tehotná? Čo sú jednoznačné príznaky tehotenstva a čo všetko môžem čakať ? Kedy ísť k lekárovi?
Daňový bonus - časté otázky rodičov
19.09.2017   0
Môžem si uplatniť daňový bonus aj na dieťa svojho partnera/manžela? Čo ak dieťa študuje externe, preruší školu alebo opakuje ročník?
babetko
Ako vybrať krúžok pre dieťa
22.09.2017   0
Často sa púšťame do vyberania množstva krúžkov. Pritom výberom jedného správneho docielime niekedy viac, než by sme čakali.
5 tipov pre tréning imunity od Anastasie Kuzminovej
22.09.2017   0
Náš imunitný systém sa vyvíja počas celého nášho života, ale najdôležitejšiu etapu predstavuje obdobie prvých troch rokov. Toto obdobie sa nazýva aj imunitné.
5 tipov, čo robiť s deťmi na jeseň
21.09.2017   0
Prišla jeseň a s ňou kúsok nostalgie, chuť na dobrý teplý čaj, pečené gaštany a čas pre šikovné tvorivé ruky - tie veľké i tie malé... Zábava môže byť so zbieraním listov, behaním za šarkanom, vyrezávaním do tekvičky...
detske choroby
Angína – ako ju odhaliť a liečiť u detí
22.09.2017   0
Ak je zápal lokalizovaný na slizniciach hltanu a podnebných mandlí, hovoríme o faryngitíde (zápal hltanu) alebo tonzilitíde (angíne – zápale mandlí).
Chrípka už za dverami
21.09.2017   0
Nechytám si oči, nos ani ústa. To učím aj deti. Vírusy sa často šíria tak, že osoba sa dotkne niečoho, čo je kontaminované vírusmi a následne si chytí oči, nos alebo ústa.
Odsávačka hlienov – áno či nie?
20.09.2017   24
Proces odsávania je úplne bezbolestný, pre deti však môže byť trochu nepríjemný. Protesty dieťatka sú spôsobené väčšinou obmedzením pohybu pri odsávaní, strachom z neznámeho predmetu a v prípade odsávačiek na vysávač aj strachom zo zvuku vysávača.
auto
Auto môže šoférovať aj neplnoleté dieťa
12.09.2017   1
Autoškoly považujú udeľovanie vodičských preukazov už od 17 rokov za pozitívne. Väčšina inštruktorov tvrdí, že sú mladí vodiči oveľa flexibilnejší ako starší. Mladí sa tak skôr naučia jazdiť a získajú skúsenosti.
Čo vám poisťovňa preplatí a čo nie?
07.09.2017   0
Krúpy, záplavy, pád stromu na cestu, či stret so zverou vedia narobiť poriadne škody na aute. Nie vždy ich poisťovňa preplatí. Na čo si dať pozor?
Čo s prasknutým čelným sklom?
01.09.2017   0
Policajt vám pri cestnej kontrole môže udeliť pokutu, resp. zadržať technický preukaz. Čo robiť, keď vám počas jazdy pred vami idúce vozidlo „strelí“ kamienok?