ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
Rodinka
inzercia

Všetko o bábätkách, deťoch a ich rodičoch

30.09.2013

Ako prežiť chrípkovú sezónu bez chrípky

PR

Prichádza jeseň a s ňou aj zvýšená záťaž na váš imunitný systém. Pritom posilniť svoje telo a výrazne zvýšiť šancu, že sa tento rok chrípke vyhnete, sa dá veľmi jednoducho. Zistite viac o tom ako sa túto jeseň postaviť chrípke. Koniec koncov nie nadarmo sa vraví, že pripraveným zdravie praje.

čítaj viac...viac...

30.09.2013

Ako začala Anička šiť látkové plienky

Mária Kohutiarová

Život so sebou prináša rôzne zvraty a mení mnohé postoje. Rovnako sa to týkalo aj Aničky Romaňákovej v zabudnutom Liesku na Orave. Stačilo, že im neodviezli 2x smeti, a bolo rozhodnuté. Jednorazovým plienkam odzvonilo. Ako to celé bolo a je s jej používaním a šitím látkových plienok?

čítaj viac...viac...

28.09.2013

Make-up na rande s manželom

redakcia

Opäť vám prinášame Poradňu krásy s vizážistom značky Dermacol Tomášom Vidom. Tentokrát si povieme, ako sa upraviť na rande s manželom/partnerom.

čítaj viac...viac...

27.09.2013

Kto vyhral literárnu cenu Anasoft litera 2013?

ts

V Mestskom divadle Pavla Országha Hviezdoslava si v utorok 24. septembra prevzal literárnu cenu Anasoft litera 2013 Víťo Staviarsky za román Kale topanky, ktorý vyšiel vo vydavateľstve Marenčin PT.

čítaj viac...viac...

24.09.2013

Prosím

M. Kohutiarová/ seriál Manželstvo

Prečo ma vlastne zaujíma, čo povedala naozaj líška Malému princovi? Ona jednoducho povedala: prosím, prijmi ma ako dar, poddávam sa ti v dôvere, že ty mi rozumieš a máš ma rád.

čítaj viac...viac...

24.09.2013

Máme novú mobilnú verziu

redakcia

Predstavujeme vám nové mobilné verzie m.rodinka.sk . Potešíme sa vášmu komentáru.

čítaj viac...viac...

23.09.2013

Rodičia v Nórsku majú viac možností

Vlasta Kostercová

Deti v Nórsku chodia do škôlky od 1 roku a matky môžu ísť do práce. Otcovia sú na rodičovskej 3 mesiace, behom ktorých poberajú rodinné dávky. Túto možnosť si vyberá 90% mužov.

čítaj viac...viac...

22.09.2013

Národný pochod za život

webnoviny

Na prvom pochode svoj kladný postoj k ochrane života manifestovalo až 80-tisíc ľudí. Košice sa ukázali ako európske hlavné mesto kultúry života.

čítaj viac...viac...

22.09.2013

Súrodenci bez rivality

Mgr. Milan Buno

Aj vy zažívate doma súrodenecké konflikty alebo žiarlivostné scény? Vaše deti stále do seba zapárajú, klbčia sa, kričia na seba a častujú sa nepríjemnými osloveniami?

čítaj viac...viac...

21.09.2013

Svadobné obrúčky kedysi a dnes

Peter Sorger

Svadobné obrúčky poznali už starí Egypťania. Používali na ich tvorbu rákosie. V dnešnej dobe máme na výber širokú paletu krásnych modelov.

čítaj viac...viac...

inzercia