ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
Rodinka
inzercia

Všetko o bábätkách, deťoch a ich rodičoch

30.12.2012

NAJdiskutovanejšie články z roku 2012 na rodinka.sk

eva/ redakcia

Rodinka.rodinka.sk. Tak snažíme sa tu robiť veľa vecí. Zdravie, bývanie, kariéru, hand made, tipy na knihy.... ale o čom sa hovorí najviac? O čo diskutujeme najviac? O škole:) A to je celkom dobré znamenie, nie?

čítaj viac...viac...

12.12.2012

Kam ide Ježiško, keď mu dochádza fantázia?

R.K.

Do Vianoc ostáva už len pár dní a vy stále netušíte, čím prekvapiť svojich blízkych? Máte pocit, že manžel či deti už všetko majú? Možno by sa hodilo niečo z iného súdka, napríklad zaujímavý zážitok, ktorý môže absolvovať celá rodina.

čítaj viac...viac...

11.12.2012

Kresťanské knihy na advent

redakcia

Na vianočné pulty prináša v týchto dňoch Karmelitánske nakladateľstvo viacero noviniek. Ak máte chuť stráviť advent inak, ako nakupovaním, ponúkame vám tipy na knihy.

čítaj viac...viac...

09.12.2012

Originálny vianočný darček - kurz varenia v Chefparade

Ivana Olečková, Chefparade

Ak vám dochádza inšpirácia ako pod vianočným stromčekom prekvapiť a potešiť svojich známych, máme pre vás riešenie. Darujte svojim blízkym darčekový poukaz na ľubovoľný kurz varenia v Chefparade .

čítaj viac...viac...

03.12.2012

Preštrajkujeme sa k lepšiemu školstvu?

Jana Žitňanská

Memorandum medzi učiteľmi a vládou by malo byť úplne jednoduché a jednoznačné: je potrebné zaplatiť učiteľov tak, že nebudú nútení hľadať si ďalšie zamestnanie. Nastaviť podmienky tak, že o povolanie učiteľa bude podstatne vyšší záujem, že tých lepších zaplatíme lepšie, že pre toto povolanie vyberieme tých najlepších.

čítaj viac...viac...

30.11.2012

Pachuť

rodič

Zostala mi v mysli, po podivnom ukončení štrajku učiteľov. Pachuť zrady, pachuť beznádeje, pachuť bezmoci. Viem si predstaviť, že pre veľa učiteľov rozhodnutie štrajkovať vôbec nebolo jednoduché, pretože ich reálne mohlo dostať na hranicu hmotnej núdze. Pred Vianocami.

čítaj viac...viac...

26.11.2012

OČR počas štrajku učiteľov

Mgr. Kristína Kováčiková

Ak máte doma školáka do 10 rokov, s ktorým budete musieť zostať doma počas štrajku učiteľov, môžete si uplatniť nárok na ošetrovné, tzv. OČR. Ide o dávku nemocenského poistenia, ktorá sa poskytuje najviac 10 kalendárnych dní, a to vo výške 55 % z vymeriavacieho základu. Nárok na ošetrovné vznikne, ak ...

čítaj viac...viac...

17.11.2012

Nemocnica Malacky má nový centrálny príjem

ts

Projekt modernizácie Nemocnice Malacky je na konci. Otvorením centrálneho príjmu a oddelenia anesteziológie a intenzívnej medicíny budú skvalitnené služby Nemocnice Malacky nielen pre obyvateľov Malaciek, ale i pre celý región Záhorie a okrajové štvrte Bratislavy.

čítaj viac...viac...

14.11.2012

Možné príčiny prúšvihov na začiatku „konca sveta“

preperka

Ekonomický kolaps a jeho (ne)predvídateľné dôsledky sme už rozobrali. Jednoznačne mediálne najobľúbenejšia ekologická katastrofa posledných rokov je globálne otepľovanie. Čo je paradoxné, má spôsobiť globálne ochladenie. Nie, skutočne si to neprotirečí.

čítaj viac...viac...

05.11.2012

Zamilovaná do iného. Vyhodnotenie blogovej súťaže.

redakcia

Málo kto to chce riešiť nahlas, niektoré s nás len s najlepšou kamoškou, a niektoré práve s ňou nie. Lebo ide práve o jej manžela. Nepatrí sa to, nehodí sa to, vždy to niekoho bolí, ale stáva sa. Zamilujeme sa do niekoho, kto nám nepatrí, a my patríme niekomu inému.

čítaj viac...viac...

inzercia