ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
Rodinka
inzercia

Všetko o bábätkách, deťoch a ich rodičoch

05.11.2013

Kým pre mňa si?

M. Kohutiarová/ seriál Manželstvo

Človek sa niekedy cíti tak, že pod psa je celkom luxus. Čo s tým, keď má všetkých a všetkého plné zuby? A seba najviac? Bez šťavy, na pokraji. Ani čokoláda nefunguje.

čítaj viac...viac...

04.11.2013

Mám v sebe motor, ktorý ma poháňa vytvárať niečo nové

Rozhovor do seriálu Biznis po deťoch

Ďalšia úspešná žena - matka. Dana Krupová, zakladateľka portálu Domelia. Vyštudovaná učiteľka, mamina troch detí, sa našla v inom odvetví - v sprostredkúvaní služieb pre rodinu.

čítaj viac...viac...

03.11.2013

Ako vybrať šteňa

MVDr. Tamara Pellerová, MVDr. Radoslav Rigler

Pes je veľmi spoločenský tvor, ktorý potrebuje každodennú starostlivosť a pozornosť bez ohľadu na to, akú máte náladu alebo aké je vonku počasie. Je to plnohodnotný člen rodiny. Treba si uvedomiť, že budete potrebovať na psíka čas, priestor a financie.

čítaj viac...viac...

02.11.2013

Detský svet a Najmocnejšie kúzlo

Mgr. Milan Buno

Víla, vodník i čarodejnica vyrastajú vo svete plnom čarov a kúziel. Ale čoskoro zistia, že aj my ľudia vieme čarovať – liečivými bylinkami dokážeme prinavrátiť zdravie, z hliny vytvoriť krásnu keramiku a z dreva hudobné nástroje.

čítaj viac...viac...

01.11.2013

Bez hraníc

Mária Kohutiarová

Chodiť po cintoríne a hľadieť na zlatom vyryté mená s dátumom okamihu odchodu ma nebolí. A ak sa mi potia oči, tak skôr od radosti, že tu boli a že spojenie sa medzi nami neprerušilo.

čítaj viac...viac...

31.10.2013

Ako sa zbaviť upchatého nosa? Pomáha cibuľa, harmanček aj mäta.

Adriana Blahová

Nádchu radíme medzi nezávažné, ale nepríjemné infekcie. Vyskytujú sa najmä u detí vo veku od 6 mesiacov do 7 rokov. Práve obdobie jeseň - zima býva tým najkritickejším. Nádcha sa však nevyhýba ani dospelým a veľmi dobre viete, aká vie byť nepríjemná. Prezradíme vám zopár tipov ako proti nej účinne bojovať.

čítaj viac...viac...

29.10.2013

Podpora UNICEF pre deti v Ugande

TS

Aukčný gala večer UNICEF 2013 ponúkol opäť príležitosť nielen adresne pomôcť ale si aj vydražiť si niektoré spomedzi 21 exkluzívnych predmetov a originálnych zážitkov.

čítaj viac...viac...

28.10.2013

Kuchyňa – srdce domova

Ing. arch. Eva Kravcová

Pri správnom usporiadaní kuchyne musí byť vždy dodržaný trojuholník funkcií umývanie – príprava/krájanie – varenie. Preložené do reči bežných ľudí, vedľa chladničky by mala byť pracovná plocha a drez na umytie a prípravu potravín.

čítaj viac...viac...

26.10.2013

Miro Jaroš krstil Čisté rúčky

Milan Buno

Čisté rúčky je po Veselých zúbkoch ďalšia výchovná knižka, ktorá chce deti predškolského veku hravou formou naučiť hygienické návyky alebo pravidlá slušného správania.

čítaj viac...viac...

25.10.2013

Vždy som chcela byť učiteľkou vo vlastnej škôlke

Mária Kopčíková

V našom cykle "Biznis po deťoch" predstavujeme dnes Marcelu Kramplovú, lektorku pohybového vývinu detí. O jej napĺňaní snov a plánov, ale aj o realite mamy - podnikateľky, o tom, čo ju inšpiruje, čo jej podnikanie prináša - čítajte ďalej.

čítaj viac...viac...

inzercia