ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
Rodinka
inzercia

Všetko o bábätkách, deťoch a ich rodičoch

08.10.2013

Dívať sa späť

M. Kohutiarová/ seriál Manželstvo

Naše okamihy a chvíle nám nevezme nik. Ani tie nádherné, ani tie ťažké, ktoré sme preskákali práve preto, že sme na to boli dvaja – a až s odstupom času sme si uvedomili, koľko dobrého nám to do vzťahu prinieslo.

čítaj viac...viac...

07.10.2013

Čo hovoríte o výbere školskej tašky

Mária Kopčíková/redakcia

Z ankety o výbere školskej tašky, ktorú sme vám priniesli koncom leta vyplýva, že rodičia kupujú tašky najmä počas letných mesiacov a zohľadňujú primárne hmotnosť a ergonómiu tašky. Cena nie je určujúca.

čítaj viac...viac...

05.10.2013

Prečo je to tak? - pýtajú sa deti

Mgr. Milan Buno

Kniha Prečo je to tak? uspokojí prirodzený záujem detí o okolitý svet a rozšíri ich vedomosti. Rodičom ponúkne odpovede na otázky ratolestí a učiteľom bude výbornou pomôckou, ktorá ozvláštni vyučovanie.

čítaj viac...viac...

03.10.2013

Nábytok do kuchyne – rohové lavice sú späť

Lucia Belanová

Starší z nás majú ešte čerstvo v pamäti časy, kedy rohové lavice boli súčasťou každej kuchyne v panelákovom byte či rodinnom dome. Veľkou výhodou je ich variabilnosť a dizajn podľa vášho výberu.

čítaj viac...viac...

30.09.2013

Ako prežiť chrípkovú sezónu bez chrípky

PR

Prichádza jeseň a s ňou aj zvýšená záťaž na váš imunitný systém. Pritom posilniť svoje telo a výrazne zvýšiť šancu, že sa tento rok chrípke vyhnete, sa dá veľmi jednoducho. Zistite viac o tom ako sa túto jeseň postaviť chrípke. Koniec koncov nie nadarmo sa vraví, že pripraveným zdravie praje.

čítaj viac...viac...

30.09.2013

Ako začala Anička šiť látkové plienky

Mária Kohutiarová

Život so sebou prináša rôzne zvraty a mení mnohé postoje. Rovnako sa to týkalo aj Aničky Romaňákovej v zabudnutom Liesku na Orave. Stačilo, že im neodviezli 2x smeti, a bolo rozhodnuté. Jednorazovým plienkam odzvonilo. Ako to celé bolo a je s jej používaním a šitím látkových plienok?

čítaj viac...viac...

28.09.2013

Make-up na rande s manželom

redakcia

Opäť vám prinášame Poradňu krásy s vizážistom značky Dermacol Tomášom Vidom. Tentokrát si povieme, ako sa upraviť na rande s manželom/partnerom.

čítaj viac...viac...

27.09.2013

Kto vyhral literárnu cenu Anasoft litera 2013?

ts

V Mestskom divadle Pavla Országha Hviezdoslava si v utorok 24. septembra prevzal literárnu cenu Anasoft litera 2013 Víťo Staviarsky za román Kale topanky, ktorý vyšiel vo vydavateľstve Marenčin PT.

čítaj viac...viac...

24.09.2013

Prosím

M. Kohutiarová/ seriál Manželstvo

Prečo ma vlastne zaujíma, čo povedala naozaj líška Malému princovi? Ona jednoducho povedala: prosím, prijmi ma ako dar, poddávam sa ti v dôvere, že ty mi rozumieš a máš ma rád.

čítaj viac...viac...

24.09.2013

Máme novú mobilnú verziu

redakcia

Predstavujeme vám nové mobilné verzie m.rodinka.sk . Potešíme sa vášmu komentáru.

čítaj viac...viac...

inzercia