ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
inzercia
Rodinka
inzercia

Správy

12.02.2016

Zamilované Valentínske SMS-ky

4-ka

Prosila som Boha o kvet a dal mi celú lúku, prosila som Boha o strom a dal mi celý les. Prosila som Boha o lásku a dal mi Teba.... A nevadí, že si tie SMSky posielame z našej spoločnej postele:). Budú tam, v mobile, a prečítame si ich vždy, keď si nebudeme nadosah.

čítaj viac...viac...

11.02.2016

Valentín v Eurovei bude v réžii Nadácie Detského kardiocentra

„S láskou deťom“ je názov tohtoročného benefičného podujatia Nadácie Detského kardiocentra, ktoré sa uskutoční v nedeľu, 14. februára 2016, v nákupnom centre Eurovea v Bratislave. Cieľom podujatia je priblížiť aktivity nadácie, ktorá už 23 rokov pomáha deťom s vrodenými alebo...

čítaj viac...viac...

10.02.2016

Beriete rodinu na lyžovačku do zahraničia? Nezabudnite si pribaliť 4ku

TS

Hoci je zima v plnom prúde, počasie u nás lyžovačke veľmi nepraje. Väčšina lyžiarskych stredísk zápasí s nedostatkom snehu, preto sa po kvalitnej lyžovačke môžete poobzerať v zahraničí. Stále platí, že volania, SMS či dátovanie v zahraničí v nás vyvoláva skôr obavu, ba dokonca strach z neželaného vysokého účtu.

čítaj viac...viac...

06.02.2016

Deti Európy šijú pre radosť

Silvia Hanová

Všetkých priateľov šitia, patchworku, detí a dobrých nápadov srdečne pozývame na výstavu fascinujúcej detskej tvorby, ktorá je otvorená do konca februárav priestoroch Slovenského národného múzea – v Múzeu kultúry Chorvátov, v Devínskej Novej Vsi.

čítaj viac...viac...

10.02.2016

Veselá planéta 2016

Emília Maková

Progress Promotion Košice vás pozýva na veľtrh venovaný deťom a rodine – Veselá planéta 2016

čítaj viac...viac...

09.02.2016

IKEA sťahuje nebezpečné lampy, ktoré vám môžu spadnúť na hlavu

ts

"Dostali sme správy od zákazníkov, podľa ktorých sklenené tienidlo stropnej lampy spadlo," informuje reťazec. Dodáva, že v niekoľkých prípadoch bolo nutné aj lekárske ošetrenie, v prípade jedného zákazníka si ošetrenie vraj vyžiadalo aj použitie stehov.

čítaj viac...viac...

06.02.2016

V pondelok 8.2. začína Národný týždeň manželstva

ts

Každý rok iná téma, ktorá podčiarkuje pestrosť manželského spolužitia. Témou 2016 je: RECEPT NA DOBRÉ MANŽELSTVO. Šiesty ročník NTM bude v znamení dobrých vecí. Hovorí sa, že „láska ide cez žalúdok“, preto sa organizátori pokúsili spojiť LÁSKU, ktorá jednoznačne k manželstvu patrí, s dobrým jedlom a maškrtkami.

čítaj viac...viac...

05.02.2016

Kvôli čomu ľudia najčastejšie volajú na zákaznícku linku? Najviac ich zaujímajú produkty, prenos čísla a dáta

TS

Oddelenie starostlivosti o zákazníka vybavuje denne stovky hovorov od našich súčasných, ale aj potenciálnych zákazníkov, ktorí nám volajú primárne kvôli tomu, aby získali informácie o našich produktoch a službách.

čítaj viac...viac...

01.02.2016

Návod, ako sa pri platení cez IBAN nepomýliť

PR

Používanie čísla účtu výlučne v tvare IBAN je už realitou. Zvykanie si naň však istý čas potrvá. IBAN je medzinárodný formát čísla účtu pri bezhotovostných platbách. Najviac môže mať 34 znakov, no napríklad vo Francúzsku je 27-miestny, v Nemecku má 22 znakov a v Belgicku dokonca len 16. Viete, koľko znakov má ten náš?

čítaj viac...viac...

20.01.2016

OČR počas štrajku učiteľov

Kristína Kováčiková

Ak máte doma školáka do 10 rokov, s ktorým budete musieť zostať doma počas štrajku učiteľov, môžete si uplatniť nárok na ošetrovné. Ide o dávku nemocenského poistenia, ktorá sa poskytuje najviac 10 kalendárnych dní.

čítaj viac...viac...

inzercia

inzercia