ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
inzercia
Rodinka
inzercia

Správy

02.06.2016

Od včera ide nový digitálny Deduško Večerníček

Alexandra Húsková

Pamätáte si čarovného deduška so psíkom? Niekoľko desiatok rokov deti nešli späť skôr, kým deduško nerozsvietil hviezdy. Obľúbená zvučka Večerníčka sa teraz vracia v podobe, v akej sme ju vždy poznali.

čítaj viac...viac...

31.05.2016

Aké dary pre ratolesti na Deň detí? Skúste to trochu inak

Alexandra Húsková

Medzinárodný deň detí je za dverami. Aj vaše deti už začali s licitovaním vhodných darov?

čítaj viac...viac...

03.06.2016

BRAVE KIDS - Deti učia deti

Silvia Sorgerová

Chceli by ste sa na pár dní stať hostiteľskou rodinou pre zahraničné dieťa? Stále prebieha nábor rodín, ktoré by na dva týždne po dvojiciach ubytovali deti z rôznych krajín.

čítaj viac...viac...

24.05.2016

Ššš... vláčikom z rozprávky do rozprávky, oslavy MDD už túto sobotu

Martina/ ts

Súťažiť sa bude o skvelé ceny: príďte si zabojovať o 12 rodinných vstupeniek do atraktívnych pražských zábavných parkov a múzeí ako sú Království železnic, Múzeum Lega, Krokodýlí ZOO, Garden Park a 3 vouchery 500,- Kč do reštaurácie Výtopna v Prahe.

čítaj viac...viac...

26.05.2016

Luxusný look Kate Middleton? Zvládne to aj mamička so slovenským rozpočtom!

PR

Štýl vojvodkyne z Cambridge nesie prvky nadčasovosti a čistých línií. Má blízko k „preppy chic“, ktorý vychádza z dievčenských školských uniforiem, no s detailmi zdôrazňujúcimi ženskosť, či už sú to koráliky alebo čipka.

čítaj viac...viac...

11.05.2016

Nové Energy drinky od Bubbleology

pr

Nové štyri osviežujúce drinky Slim, Energy, Detox a Fresh na vás čakajú vo všetkých stánkoch Bubbleology po celom Slovensku. Urobte si deň krajším a buďte fit.

čítaj viac...viac...

04.05.2016

Výstava vláčikov pre malých i veľkých

Silvia Paprancová

Modely vláčikov z rokov 1934 až 1975 uvidíte nielen staticky vystavené, ale aj v pohybe. Každý májový víkend sa Polus premení na provizórnu železničnú trať, keď sa kolesá vláčikov roztočia a modely sa vydajú po dráhe.

čítaj viac...viac...

01.05.2016

Výrobca Nurofenu klamal spotrebiteľov o účinkoch

Silvia Hanová

Súd zároveň potvrdil, že Reckitt Benckiser sa nekalými praktikami evidentne usiloval o dosiahnutie vyššieho zisku, avšak je podľa neho len veľmi ťažké dokázať či presnejšie určiť, aká vysoká čiastka pochádzala priamo od oklamaných spotrebiteľov.

čítaj viac...viac...

25.04.2016

Devínska Nová Ves chráni životné prostredie a investuje do budúcich generácií

Silvia Hanova

Bratislavská mestská časť Devínska Nová Ves bude v tomto roku postupne pristupovať k realizácii viacerých zaujímavých a verejne prospešných projektov, ktorých cieľom je najmä snaha o skvalitnenie verejného života, životného prostredia, ako aj investícia do budúcich generácií.

čítaj viac...viac...

09.05.2016

Bratislavská mestská časť Devínska Nová Ves získala 2. miesto v súťaži o najkrajší kalendár Slovenska

Silvia Hanová

Klub fotopublicistov Slovenského syndikátu novinárov v spolupráci so Štátnou vedeckou knižnicou každoročne vyhlasujú a organizujú súťaže v kategóriách „Najkrajšia kniha a propagačný materiál o Slovensku“ a „Najkrajší kalendár Slovenska“. Prvým a hlavným partnerom tohto významného kultúrneho...

čítaj viac...viac...

inzercia

inzercia