ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
inzercia
Rodinka
inzercia

Správy

29.07.2016

Megaevent v Čunove už v septembri

PR

Ak aj ku geokešerom ešte nepatríte, určite príďte 2. a 3. septembra do areálu Divoká Voda Čunovo neďaleko Bratislavy. Čaká vás tu zábavný program pre deti aj dospelých, dobrá hudba a množstvo súťaží a atrakcií.

čítaj viac...viac...

19.07.2016

Pozor na Pokémonov, aby vám nezožrali peňaženku

pr

Nový fenomén, ktorý pobláznil celý svet, už naplno zasiahol aj Slovensko! Zbieranie týchto tvorov vytiahlo tisícky detí od počítačov do ulíc. Pozor však na účet za mobilné dáta!

čítaj viac...viac...

13.07.2016

Sprievodca pôrodnicami 2016 - dnes odzneli mená najlepších pôrodníc

redakcia

Dnes sme vyhlásili výsledky piateho ročníka projektu hodnotenia Slovenských pôrodníc. O čom je tento projekt, prečo ho robíme, ako sme hodnotlili a kto bol ocenený?

čítaj viac...viac...

08.07.2016

4ka s novou letnou akciou: operátor rozdáva za prenesenie čísla gigabajty dát zadarmo

TS

Štvrtý mobilný operátor sa rozhodol štedro obdarovať zákazníkov, ktorí si oddnes do 4ky prenesú svoje telefónne číslo. Každý nový Štvorkár tak získa jednorazovo 10 GB dát v sieti 4ky na dva mesiace úplne zadarmo. Letná akcia bude platiť až do 3.9.2016.

čítaj viac...viac...

04.07.2016

Novinka FrapuTEAno od Bubbleology

PR

Počas letných mesiacov vás dokonale osvieži ľadová káva, ktorá rozširuje ponuku skvelých čajov od britskej značky Bubbleology.

čítaj viac...viac...

01.07.2016

Odneste si hviezdne výhry z Polusu!

PR

Do prvého nákupného centra na Slovensku pribudli záhadné makety. Kto na nich je, spoznáte na prvý pohľad. No ešte zaujímavejšia je informácia, čo sa za známymi tvárami skrýva. Trochu vás navedieme – možno práve VAŠA výhra!

čítaj viac...viac...

28.06.2016

Slovenská youtberka boduje v českej televíznej šou

Mirka Labašová

Miluje pizzu, popcorn, rezne a jednorožce. Svojimi videami zabáva tisíce ľudí a aktuálne bojuje v českej televíznej reality šou Šéfik internetu ako jedna z dvoch slovenských súťažiacich, ktorí si chcú podmaniť jagavý svet youtuberov. Zuzana Šimkaninová alias Lady Zika má 18 rokov, je talentovaná a zábavná študentka filmovej...

čítaj viac...viac...

27.06.2016

Kojencov a malé deti vystavujte priamemu slnečnému žiareniu - radí výrobca opaľovacích krémov

Alexandra Húsková

Tisíce opaľovacích krémov radia na obale rodičom, aby vystavovali deti slnečnému žiareniu. Čítate odporúčania výrobcov?

čítaj viac...viac...

22.06.2016

4ka stále rastie: „Máme už 200-tisíc zákazníkov a 60-percentné pokrytie“

PR

Po vyše deviatich mesiacoch od predstavenia značky 4ka sa podarilo štvrtému mobilnému operátorovi pokoriť hranicu 200-tisíc zákazníkov. 4ka usilovne zapracovala aj na rozširovaní pokrytia a aktuálne sa môže pochváliť, že vlastnou mobilnou 4G sieťou pokrýva už 60 percent obyvateľstva Slovenska. Operátor zároveň ohlásil štyri...

čítaj viac...viac...

20.06.2016

Čo ste (ne)vedeli o našom národnom jedle

PR

Ktorá pochúťka má nálepku „čisto slovenská“? Keď si na chvíľu odmyslíte bryndzové halušky, hneď vám to napadne. No predsa treska s rožkom.

čítaj viac...viac...

inzercia

inzercia