ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
inzercia
Rodinka
inzercia

Správy

06.02.2016

V pondelok 8.2. začína Národný týždeň manželstva

ts

Každý rok iná téma, ktorá podčiarkuje pestrosť manželského spolužitia. Témou 2016 je: RECEPT NA DOBRÉ MANŽELSTVO. Šiesty ročník NTM bude v znamení dobrých vecí. Hovorí sa, že „láska ide cez žalúdok“, preto sa organizátori pokúsili spojiť LÁSKU, ktorá jednoznačne k manželstvu patrí, s dobrým jedlom a maškrtkami.

čítaj viac...viac...

05.02.2016

Kvôli čomu ľudia najčastejšie volajú na zákaznícku linku? Najviac ich zaujímajú produkty, prenos čísla a dáta

TS

Oddelenie starostlivosti o zákazníka vybavuje denne stovky hovorov od našich súčasných, ale aj potenciálnych zákazníkov, ktorí nám volajú primárne kvôli tomu, aby získali informácie o našich produktoch a službách.

čítaj viac...viac...

01.02.2016

Návod, ako sa pri platení cez IBAN nepomýliť

PR

Používanie čísla účtu výlučne v tvare IBAN je už realitou. Zvykanie si naň však istý čas potrvá. IBAN je medzinárodný formát čísla účtu pri bezhotovostných platbách. Najviac môže mať 34 znakov, no napríklad vo Francúzsku je 27-miestny, v Nemecku má 22 znakov a v Belgicku dokonca len 16. Viete, koľko znakov má ten náš?

čítaj viac...viac...

20.01.2016

OČR počas štrajku učiteľov

Kristína Kováčiková

Ak máte doma školáka do 10 rokov, s ktorým budete musieť zostať doma počas štrajku učiteľov, môžete si uplatniť nárok na ošetrovné. Ide o dávku nemocenského poistenia, ktorá sa poskytuje najviac 10 kalendárnych dní.

čítaj viac...viac...

21.01.2016

Ples v opere prekvapil: Miesto jedného Centra včasnej intervencie otvorí dve

TS

Práve na problematiku, ktorá bola doteraz na Slovensku štátom opomínaná, sa rozhodol upozorniť dobročinný Ples v opere. Šestnásty ročník predčil viaceré očakávania.

čítaj viac...viac...

24.01.2016

Zabavte sa a pomôžte: charitatívny Bál snov

Soňa Rebrová

Bál snov pomôže plniť sny detí, pretože výťažok z neho poputuje presne na tento účel - na sny dlhodobo chorých detičiek. Na Bále snov 2016 sa dozviete, aké sníčky sme v roku 2015 aj vďaka vašej pomoci splnili a zažijete super zábavu.

čítaj viac...viac...

18.02.2016

Zmeniť svet k lepšiemu? Začnime pred vlastnými dverami.

ts

Spoločnosť dm spúšťa najväčšiu najväčšiu iniciatívu za podporu dobrovoľníctva v Európe! Hľadáme projekty a aktivity zo sociálnej oblasti, z oblasti zdravia, životného prostredia a ekológie, kultúry či športu, reagujúce na aktuálne spoločenské dianie a kladúce nové výzvy.

čítaj viac...viac...

22.01.2016

Reakcia Únie hydinárov Slovenska

JUDr. Ľubomír Urban

Únia hydinárov Slovenska sa ohradzuje proti ničím nepodloženým tvrdeniam v článku „Jedia vaše deti kuracinu z obchodu? Nemusí to dobre dopadnúť“. Považujeme ich za šírenie poplašnej správy a poškodzovania dobrého mena slovenských hydinárov.

čítaj viac...viac...

22.01.2016

Výzva na vrátenie dvoch šarží mäsových produktov

redakcia

Je možné, že v dvoch šaržiach výrobkov spoločnosti HYZA sa môže objaviť salmonela. Hyza vyzvala kupujúcich, aby toto mäso nejedli a doniesli ho do obchodu, kde im vrátia peniaze.

čítaj viac...viac...

21.01.2016

4ka uľahčuje prenos čísla: oddnes už aj cez internet

ts

Po prvý raz si budú môcť na Slovensku preniesť svoje číslo jednoducho cez internet aj zákazníci s predplatenou kartou. S touto novinkou oddnes prichádza 4ka na svojom eshope. Až štvrtina zákazníkov prichádza k najmladšiemu operátorovi so svojim existujúcim číslom.

čítaj viac...viac...

inzercia

inzercia