ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
inzercia
Rodinka
inzercia

Správy

10.03.2016

Najkrajšie veľkonočné tradície ožijú v Poluse

pr

A ak sa v priebehu víkendov 12.-13. marca a 19.-20. marca v čase od 10:00 do 19:00 zastavíte na prvom poschodí Polusu pri veľkonočných trhoch, na vlastné oči uvidíte, alebo si vlastnoručne vyskúšate ľudovú tvorbu vo viacerých podobách. A nie len to!

čítaj viac...viac...

03.03.2016

Tak výhodné hypotéky tu ešte neboli

Zuzana Ďuďáková

V priebehu marca vstupuje do platnosti nová legislatíva, ktorá umožňuje predčasne splatiť hypotéku za maximálny poplatok 1 % z výšky úveru. Prichádza tak najlepšie obdobie refinancovať menej výhodnú hypotéku. Na trhu sú hypotéky od 1,1%.

čítaj viac...viac...

24.02.2016

Pozor, v týchto sladkostiach môže byť plast

redakcia

Oznámenie bolo vydané na základe vlastnej kontroly holandskej spoločnosti, ktorá dané výrobky vyrába a to z dôvodu možného výskytu kúskov plastu vo výrobku a následného rizika dusenia. Týka sa niektorých výrobkov SNICKERS®, MARS®, MILKY WAY®, CELEBRATIONS® a MINI MIX®

čítaj viac...viac...

23.02.2016

Mäso, ryby, ovocie a zeleninu nakúpite najlepšie v Kauflande

PR

Je to výsledok najaktuálnejšej online ankety Best Buy Award, ktorú koncom uplynulého roka na Slovensku uskutočnila švajčiarska organizácia International Certification Association GmbH ICERTIAS na vzorke 1 200 respondentov vo veku nad 15 rokov.

čítaj viac...viac...

12.02.2016

Zamilované Valentínske SMS-ky

4-ka

Prosila som Boha o kvet a dal mi celú lúku, prosila som Boha o strom a dal mi celý les. Prosila som Boha o lásku a dal mi Teba.... A nevadí, že si tie SMSky posielame z našej spoločnej postele:). Budú tam, v mobile, a prečítame si ich vždy, keď si nebudeme nadosah.

čítaj viac...viac...

11.02.2016

Valentín v Eurovei bude v réžii Nadácie Detského kardiocentra

„S láskou deťom“ je názov tohtoročného benefičného podujatia Nadácie Detského kardiocentra, ktoré sa uskutoční v nedeľu, 14. februára 2016, v nákupnom centre Eurovea v Bratislave. Cieľom podujatia je priblížiť aktivity nadácie, ktorá už 23 rokov pomáha deťom s vrodenými alebo...

čítaj viac...viac...

10.02.2016

Beriete rodinu na lyžovačku do zahraničia? Nezabudnite si pribaliť 4ku

TS

Hoci je zima v plnom prúde, počasie u nás lyžovačke veľmi nepraje. Väčšina lyžiarskych stredísk zápasí s nedostatkom snehu, preto sa po kvalitnej lyžovačke môžete poobzerať v zahraničí. Stále platí, že volania, SMS či dátovanie v zahraničí v nás vyvoláva skôr obavu, ba dokonca strach z neželaného vysokého účtu.

čítaj viac...viac...

06.02.2016

Deti Európy šijú pre radosť

Silvia Hanová

Všetkých priateľov šitia, patchworku, detí a dobrých nápadov srdečne pozývame na výstavu fascinujúcej detskej tvorby, ktorá je otvorená do konca februárav priestoroch Slovenského národného múzea – v Múzeu kultúry Chorvátov, v Devínskej Novej Vsi.

čítaj viac...viac...

10.02.2016

Veselá planéta 2016

Emília Maková

Progress Promotion Košice vás pozýva na veľtrh venovaný deťom a rodine – Veselá planéta 2016

čítaj viac...viac...

09.02.2016

IKEA sťahuje nebezpečné lampy, ktoré vám môžu spadnúť na hlavu

ts

"Dostali sme správy od zákazníkov, podľa ktorých sklenené tienidlo stropnej lampy spadlo," informuje reťazec. Dodáva, že v niekoľkých prípadoch bolo nutné aj lekárske ošetrenie, v prípade jedného zákazníka si ošetrenie vraj vyžiadalo aj použitie stehov.

čítaj viac...viac...

inzercia

inzercia