ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
inzercia
Rodinka
inzercia

Správy

24.05.2016

Ššš... vláčikom z rozprávky do rozprávky, oslavy MDD už túto sobotu

Martina/ ts

Súťažiť sa bude o skvelé ceny: príďte si zabojovať o 12 rodinných vstupeniek do atraktívnych pražských zábavných parkov a múzeí ako sú Království železnic, Múzeum Lega, Krokodýlí ZOO, Garden Park a 3 vouchery 500,- Kč do reštaurácie Výtopna v Prahe.

čítaj viac...viac...

26.05.2016

Luxusný look Kate Middleton? Zvládne to aj mamička so slovenským rozpočtom!

PR

Štýl vojvodkyne z Cambridge nesie prvky nadčasovosti a čistých línií. Má blízko k „preppy chic“, ktorý vychádza z dievčenských školských uniforiem, no s detailmi zdôrazňujúcimi ženskosť, či už sú to koráliky alebo čipka.

čítaj viac...viac...

11.05.2016

Nové Energy drinky od Bubbleology

pr

Nové štyri osviežujúce drinky Slim, Energy, Detox a Fresh na vás čakajú vo všetkých stánkoch Bubbleology po celom Slovensku. Urobte si deň krajším a buďte fit.

čítaj viac...viac...

04.05.2016

Výstava vláčikov pre malých i veľkých

Silvia Paprancová

Modely vláčikov z rokov 1934 až 1975 uvidíte nielen staticky vystavené, ale aj v pohybe. Každý májový víkend sa Polus premení na provizórnu železničnú trať, keď sa kolesá vláčikov roztočia a modely sa vydajú po dráhe.

čítaj viac...viac...

01.05.2016

Výrobca Nurofenu klamal spotrebiteľov o účinkoch

Silvia Hanová

Súd zároveň potvrdil, že Reckitt Benckiser sa nekalými praktikami evidentne usiloval o dosiahnutie vyššieho zisku, avšak je podľa neho len veľmi ťažké dokázať či presnejšie určiť, aká vysoká čiastka pochádzala priamo od oklamaných spotrebiteľov.

čítaj viac...viac...

25.04.2016

Devínska Nová Ves chráni životné prostredie a investuje do budúcich generácií

Silvia Hanova

Bratislavská mestská časť Devínska Nová Ves bude v tomto roku postupne pristupovať k realizácii viacerých zaujímavých a verejne prospešných projektov, ktorých cieľom je najmä snaha o skvalitnenie verejného života, životného prostredia, ako aj investícia do budúcich generácií.

čítaj viac...viac...

09.05.2016

Bratislavská mestská časť Devínska Nová Ves získala 2. miesto v súťaži o najkrajší kalendár Slovenska

Silvia Hanová

Klub fotopublicistov Slovenského syndikátu novinárov v spolupráci so Štátnou vedeckou knižnicou každoročne vyhlasujú a organizujú súťaže v kategóriách „Najkrajšia kniha a propagačný materiál o Slovensku“ a „Najkrajší kalendár Slovenska“. Prvým a hlavným partnerom tohto významného kultúrneho...

čítaj viac...viac...

27.04.2016

SPOLU SVETOM: Jedinečná možnosť cestovať okolo sveta s ĽudiaĽuďom.sk!

Nezisková organizácia ĽUDIA ĽUĎOM v spolupráci so študentmi, ktorí prostredníctvom programu Erazmus prišli študovať na Slovensko, pripravuje akciu, aká tu ešte nebola! Za jeden deň máte možnosť precestovať riadny kus sveta. A to všetko na jednom mieste!

čítaj viac...viac...

26.04.2016

Bláznivý aprílový shopping: rebríček TOP 20 netradičných darčekov!

Hana Cuperová

Jarné prebúdzanie a aprílové bláznivé nálady sa pretavujú aj v nákupných košíkoch. Svedčia o tom aktuálne štatistiky porovnávača cien pricemania.sk. Porovnávač prináša zoznam TOP 20 najprezeranejších netradičných darčekov, ktoré najviac pútajú pozornosť kreatívnych nákupcov.

čítaj viac...viac...

21.04.2016

Volajte, koľko potrebujete: V sieti 4ky telefonujete po 3. minúte zadarmo

ts

Štvrtý mobilný operátor prichádza s výrazným znížením ceny hovoru. Telefonát zákazníkov 4ky vo vlastnej sieti operátora nebude od pondelka 18. 4. 2016 stáť viac ako 12 centov! Po tretej minúte za volania medzi sebou už neplatia.

čítaj viac...viac...

inzercia

inzercia