ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
inzercia
Rodinka
inzercia

Správy

27.04.2016

Príďte sa so svojimi deťmi zabaviť na Celoslovenské dni veselých zúbkov

ts

Už pár rokov sa deti vďaka veselozúbkovým pesničkám a rozprávkam spoločne učia hravou a veselou formou, prečo a hlavne ako sa treba o zúbky správne starať. Veselé zúbky chcú vzbudiť v deťoch, ale aj ich rodičoch záujem o čistenie zúbkov a pomôcť s vytvorením správnych návykov na celý život.

čítaj viac...viac...

01.04.2016

ČSOB Marathon aj s Bubbleology

ts

Príďte na najpopulárnejšiu bežeckú akciu roka. Stretnete množstvo zaujímavých ľudí a ak nepatríte medzi bežcov, v sobotu sa zastavte vo fun zóne Bubbleology, kde môžete ochutnať nový, energický a osviežujúci čaj s guaranou MARATHON TEA.

čítaj viac...viac...

29.03.2016

Vyšibali si vaše deti čokoládové zajace? A naozaj im ich dovolíte zjesť?

Mária Kopčíková

Spotrebiteľská organizácia Foodwatch zistila, že v 8 z 20 testovaných čokoládových zajacoch sa nachádzali rakovinotvorné aromatické minerálne oleje (MOAH). Tie sa originál získavajú z ropy. Testované boli rôzne značky a medzi podozrivými zajačikmi našli výskumníci aj značkové produkty Lindt či Favorina.

čítaj viac...viac...

29.03.2016

Súťaž Kam sa mince kotúľajú štartuje začiatkom apríla

Silvia Bodláková

Nadácia PARTNERS a webový portál Dobré Nápady.sk spúšťajú i v tomto školskom roku finančno-vedomostnú súťaž KAM SA MINCE KOTÚĽAJÚ. Žiaci II. stupňa ZŠ a príslušných ročníkov 8-ročných gymnázií sa môžu počas apríla zapojiť do finančného súboja a vyhrať jednu z piatich čítačiek Kindle. Súťaž odštartuje 1. 4. 2016.

čítaj viac...viac...

16.03.2016

Rozprávková kniha, ktorá lieči deti

Mária Kopčíková

Dospelí si žiaľ často myslia, že deti sú akosi imúnne, že deti „z toho ešte nemajú rozum“, že deti zabudnú, keď neuvidia ... a keď sa o smrti niekoho blízkeho pre istotu vôbec nebude hovoriť.

čítaj viac...viac...

11.03.2016

Do mediálnej skupiny internet.sk pribudol technologický webový portál Fony.sk

ts

Webový magazín Fony.sk, ktorý už skoro desať rokov informuje predovšetkým o mobilných telefónoch, rozšíril od marca 2016 portfólio mediálnej skupiny internet.sk. Internet.sk si od najnovšej akvizície sľubuje najmä prienik do segmentu technologických webov a avizuje posilnenie Fony.sk aj o ďalšie témy.

čítaj viac...viac...

10.03.2016

Najkrajšie veľkonočné tradície ožijú v Poluse

pr

A ak sa v priebehu víkendov 12.-13. marca a 19.-20. marca v čase od 10:00 do 19:00 zastavíte na prvom poschodí Polusu pri veľkonočných trhoch, na vlastné oči uvidíte, alebo si vlastnoručne vyskúšate ľudovú tvorbu vo viacerých podobách. A nie len to!

čítaj viac...viac...

03.03.2016

Tak výhodné hypotéky tu ešte neboli

Zuzana Ďuďáková

V priebehu marca vstupuje do platnosti nová legislatíva, ktorá umožňuje predčasne splatiť hypotéku za maximálny poplatok 1 % z výšky úveru. Prichádza tak najlepšie obdobie refinancovať menej výhodnú hypotéku. Na trhu sú hypotéky od 1,1%.

čítaj viac...viac...

24.02.2016

Pozor, v týchto sladkostiach môže byť plast

redakcia

Oznámenie bolo vydané na základe vlastnej kontroly holandskej spoločnosti, ktorá dané výrobky vyrába a to z dôvodu možného výskytu kúskov plastu vo výrobku a následného rizika dusenia. Týka sa niektorých výrobkov SNICKERS®, MARS®, MILKY WAY®, CELEBRATIONS® a MINI MIX®

čítaj viac...viac...

23.02.2016

Mäso, ryby, ovocie a zeleninu nakúpite najlepšie v Kauflande

PR

Je to výsledok najaktuálnejšej online ankety Best Buy Award, ktorú koncom uplynulého roka na Slovensku uskutočnila švajčiarska organizácia International Certification Association GmbH ICERTIAS na vzorke 1 200 respondentov vo veku nad 15 rokov.

čítaj viac...viac...

inzercia

inzercia