ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
inzercia
Rodinka
inzercia

Správy

04.05.2016

Výstava vláčikov pre malých i veľkých

Silvia Paprancová

Modely vláčikov z rokov 1934 až 1975 uvidíte nielen staticky vystavené, ale aj v pohybe. Každý májový víkend sa Polus premení na provizórnu železničnú trať, keď sa kolesá vláčikov roztočia a modely sa vydajú po dráhe.

čítaj viac...viac...

01.05.2016

Výrobca Nurofenu klamal spotrebiteľov o účinkoch

Silvia Hanová

Súd zároveň potvrdil, že Reckitt Benckiser sa nekalými praktikami evidentne usiloval o dosiahnutie vyššieho zisku, avšak je podľa neho len veľmi ťažké dokázať či presnejšie určiť, aká vysoká čiastka pochádzala priamo od oklamaných spotrebiteľov.

čítaj viac...viac...

25.04.2016

Devínska Nová Ves chráni životné prostredie a investuje do budúcich generácií

Silvia Hanova

Bratislavská mestská časť Devínska Nová Ves bude v tomto roku postupne pristupovať k realizácii viacerých zaujímavých a verejne prospešných projektov, ktorých cieľom je najmä snaha o skvalitnenie verejného života, životného prostredia, ako aj investícia do budúcich generácií.

čítaj viac...viac...

09.05.2016

Bratislavská mestská časť Devínska Nová Ves získala 2. miesto v súťaži o najkrajší kalendár Slovenska

Silvia Hanová

Klub fotopublicistov Slovenského syndikátu novinárov v spolupráci so Štátnou vedeckou knižnicou každoročne vyhlasujú a organizujú súťaže v kategóriách „Najkrajšia kniha a propagačný materiál o Slovensku“ a „Najkrajší kalendár Slovenska“. Prvým a hlavným partnerom tohto významného kultúrneho...

čítaj viac...viac...

27.04.2016

SPOLU SVETOM: Jedinečná možnosť cestovať okolo sveta s ĽudiaĽuďom.sk!

Nezisková organizácia ĽUDIA ĽUĎOM v spolupráci so študentmi, ktorí prostredníctvom programu Erazmus prišli študovať na Slovensko, pripravuje akciu, aká tu ešte nebola! Za jeden deň máte možnosť precestovať riadny kus sveta. A to všetko na jednom mieste!

čítaj viac...viac...

26.04.2016

Bláznivý aprílový shopping: rebríček TOP 20 netradičných darčekov!

Hana Cuperová

Jarné prebúdzanie a aprílové bláznivé nálady sa pretavujú aj v nákupných košíkoch. Svedčia o tom aktuálne štatistiky porovnávača cien pricemania.sk. Porovnávač prináša zoznam TOP 20 najprezeranejších netradičných darčekov, ktoré najviac pútajú pozornosť kreatívnych nákupcov.

čítaj viac...viac...

21.04.2016

Volajte, koľko potrebujete: V sieti 4ky telefonujete po 3. minúte zadarmo

ts

Štvrtý mobilný operátor prichádza s výrazným znížením ceny hovoru. Telefonát zákazníkov 4ky vo vlastnej sieti operátora nebude od pondelka 18. 4. 2016 stáť viac ako 12 centov! Po tretej minúte za volania medzi sebou už neplatia.

čítaj viac...viac...

19.04.2016

Týždeň plný literatúry

Mária Hejtmánková

Posledný aprílový týždeň sa bude niesť v znamení literatúry. 25. apríla sa začne Anasoft litera fest, ktorý je súčasťou prestížnej literárnej ceny Anasoft litera. Literárny festival otvorí autorské čítanie švajčiarsko-slovenskej spisovateľky Ireny Brežnej, ktorá za svoju novinársku aj literárnu tvorbu získala niekoľko ocenení....

čítaj viac...viac...

13.04.2016

Bubbleology získalo prestížne ocenenie Superbrands

ts

Slovenskí spotrebitelia a komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands udelili spoločnosti Bubbleology cenu Slovak Superbrands Award 2016, čím sa Bubbleology zaradilo do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. ...

čítaj viac...viac...

07.04.2016

Najväčšie celoslovenské stretnutie pedagógov bude tento rok v Senci

Mgr. Nataša Navrátilová

Aktuálne témy z oblasti školstva na Slovensku. Trendy vo vzdelávaní zo zahraničia. Príležitosť na diskusiu a výmenu názorov s kolegami. Ako integrovať žiakov so ŠVVP do bežnej triedy? Potrebujú sociálne znevýhodnení iný prístup pri výchove a vzdelávaní? A ako nájsť ten správny?

čítaj viac...viac...

inzercia

inzercia