ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
inzercia
Rodinka
inzercia

Správy

03.05.2017

Učiteľ nie je Google 4 - najväčšia konferencia pre učiteľov

Nataša Navrátilová

Integrácia utečencov v školách, deti so ŠVVP, adaptívne učenie, inovatívny prístup k prírodným vedám – to je len zopár tém, ktoré v Senci tento rok odznejú.

čítaj viac...viac...

25.04.2017

BILLA a Jamie Oliver pozývajú deti do zázračnej záhradky!

PR

Rodičia, pozor, dôležité hlásenie! BILLA Slovensko a slávny šéfkuchár Jamie Oliver zvolávajú všetky zvedavé deti bažiace po akčných zážitkoch, aby neváhali a zapojili sa do supertajnej misie, aká ešte na Slovensku nebola.

čítaj viac...viac...

24.04.2017

Príďte sa so svojimi deťmi zabaviť na Celoslovenské dni veselých zúbkov

pr

Zúbková hliadka je pripravená: Zuzana a Monika Haasová, Robo Papp, Bystrík, Martin Chynoranský a zubná lekárka Katka Bartonková. Budú sa spievať zúbkové pesničky, pozerať zúbkové rozprávky a súťažiť o krásne ceny.

čítaj viac...viac...

14.04.2017

Čo nás stoja OČRky s deťmi

Rišo Menczer

„Mami, nie je mi dobre. Bolí ma hrdlo.“ Už je to tu zas. Rozbolí nás hlava z predstavy, čo bude zasa v práci. S priemerným platom stratíte počas 10-dňovej OČR 150 eur

čítaj viac...viac...

12.04.2017

Modrá veľryba - desivá hra, ktorá zabíja deti

saša/redakcia

Kedysi deti zbierali céčka, alebo bobríkov. Po novom deti na sociálnych sieťach zbierajú výzvy a lajky. V hre s názvom "Modrá veľryba" si však na záver, po splnení všetkých úloh, namiesto ocenenia zoberú život.

čítaj viac...viac...

12.04.2017

Ambasádorka pre bezpečnosť detí

Kristína Farkašová

„Som mamou, ktorá vychováva deti k samostatnosti, odvahe, nebojácnosti. A na to, aby som takou mamou mohla byť, potrebujem materskú istotu, že sa im nič nestane. Ak nerátam malé oškreninky.“, usmieva sa Kristína Farkašová.

čítaj viac...viac...

10.04.2017

Bystrianskemu hrozí, že skončí v boxerskom ringu a dostane čo preto!

pr

Herec Braňo Bystriansky dal svoje chlapské slovo! Ak sa mu túto výzvu nepodarí splniť, ocitne sa priamo v boxerskom ringu!

čítaj viac...viac...

23.03.2017

Je tu Kid. Detský shop up!

Saša/redakcia

Dizajnéri a deti dohromady - aj to je event Kid. Detský shop up. Na plátených taškách nájdete detskou rukou napísaný text "krása zachráni svet", a to je zároveň aj jedna z odpovedí o čo ide.

čítaj viac...viac...

17.03.2017

Kedy budú zatvorené obchody?

Saša/redakcia

Voľné dni majú patriť rodine. S týmto odôvodnením vláda schválila zatvorenie obchodov počas viacerých sviatkov, niektoré predajne však budú mať výnimky.

čítaj viac...viac...

18.03.2017

Príďte na koncert neobyčajných hviezd

Natália Báreková

Najväčšie hity Bruna Marsa, Jamiroquaia, Lennyho Krevitza či rockové pecky od legendárnych Queen alebo Deep Purple v podaní mladých hudobníkov z umeleckej školy?

čítaj viac...viac...

inzercia

inzercia