ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
inzercia
Rodinka
inzercia

16.05.2017verzia pre tlač


4 mobilné aplikácie nielen pre rodičov

Autor: Filip Schwarz

V dnešnej dobe si už málokto dokáže predstaviť život bez smartfónu.

Množstvo aplikácií, ktoré sú momentálne v ponuke sa niekedy zdá byť bezhraničné, pričom nám veľa z nich dokáže uľahčiť či spríjemniť dennodenné aktivity.

Často sú zdrojom informácií a rád, ktoré by sme inak museli pracne dohľadávať.

Shutterstock

 

Rodičia malých detí nie sú v tomto prípade žiadnou výnimkou, a preto sme pre vás pripravili krátky zoznam aplikácií, ktoré by mal smartfón každého rodiča obsahovať.

 

Happy Baby

Táto aplikácia je vašim denníkom počas tehotenstva aj po pôrode. Má dve nastavenia, kde si môže mamička počas tehotenstva kontrolovať váhu, plánovať návštevy u doktora alebo zapisovať otázky, ktoré sa chce spýtať gynekológa.

Takisto vám pomôže lepšie určiť dátum pôrodu a poskytuje bližšie informácie k jednotlivým štádiám vývoja ešte nenarodeného bábätka.

V druhom nastavení, teda po pôrode, možno načasovať čas kojenia, spánku či výmeny plienky. Aplikácia je dostupná pre Android, iOS a Windows Phone a je zadarmo. Viac informácií nájdete tu.

Baby Monitor & Alarm 

Jedna z najpopulárnejších aplikácií pre rodičov. Funguje ako elektronická pestúnka. Stačí nechať telefón so zapnutou aplikáciou v detskej izbe. Prostredníctvom nastaveného nahrávania možno kontrolovať, čo sa v detskej izbe počas vašej neprítomnosti deje.

Do aplikácie je možné nahrať váš hlas, obľúbenú uspávanku a iné upokojujúce melódie, ktoré sa aktivujú, keď sa dieťa zobudí. Aplikácia možno kúpiť appStore a Google Play a stojí 3 eurá. Viac informácií nájdete tu.

ShopAlike

Každý, kto má dieťa dobre vie, že najdrahšou položkou je vždy čas a jedna z časovo najnáročnejších aktivít je nakupovanie. A to najmä, pokiaľ máme malé dieťa.

ShopAlike je obchodným agregátorom stoviek obchodov, ponúkajúcich produkty pre bábätká aj staršie deti, vďaka čomu možno nakupovať rýchlo a efektívne. V sekcii pre deti nájdete širokú ponuku oblečenia, kozmetiky a hračiek v rámci jednoduchého nákupného systému.

Vďaka filtrovanému vyhľadávaniu môžete porovnávať produkty podľa ich vzhľadu, veľkosti či ceny aj počas prechádzky s vaším dieťaťom. Aplikácia je dostupná na iPhone aj Android a je zadarmo. Viac informácií nájdete tu.

Today’s Parent

S aplikáciou Today’s Parent možno na základe veku vášho dieťaťa, ktoré do do aplikácie zadáte, vygenerovať vlastný feed so zaujímavými odporúčaniami k výchove či stravovaniu. S aplikáciou môžete zaznamenávať informácie o viacerých deťoch naraz.

Obsahuje digitálny foto album, kde môžete vkladať fotografie a videá vašich detí, môžete si zaznamenávať časy kojenia či spánok. V aplikácií dokonca nájdete generátor mien ako aj videá s kuchárskymi receptami a návodmi na starostlivosť o dieťa. Viac informácií nájdete tu.

Súvisiace články

Hodnotenie

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.

inzercia

Komentáre

Dana Pokorná napísané 16.05.2017 14:29 answer email

Ďakujem za skvelý článok, hneď som si stiahla všetky 4 aplikácie do nového mobilu Huawei, už sa teším, keď ich použijem. smile)

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised


Poslať odkaz priateľovi

inzercia