ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
inzercia
Rodinka
inzercia

IT deti

17.05.2017

Lajf strím na záchode

Jana Andrejuvová

Nemusíte sa báť pustiť deti von. Stačí, keď ich s mobilom pustíte do vedľajšej izby. A o strach máte postarané.

čítaj viac...viac...

16.05.2017

4 mobilné aplikácie nielen pre rodičov

Filip Schwarz

V dnešnej dobe si už nedokážeme predstaviť život bez smartfónu. Pozrite si krátky zoznam aplikácií, ktoré by mal mať smartfón každého rodiča.

čítaj viac...viac...

08.02.2017

Ste závislí od internetu? Spravte si test

Saša/redakcia

Nebojte sa, aj s rukou prilepenou na mobile sa dá niečo robiť. Je to ako s chudnutím - nemôžete úplne prestať jesť, ale s mierou.

čítaj viac...viac...

09.11.2016

Hodinky s mobilom pre malé deti

Saša/redakcia

Multifunkčné hodinky fungujú aj ako mobil a GPS lokátor dieťaťa. Bezpečné volania, žiadne hry na mobile a pritom máte dieťa doslova "na linke". Nové hodinky KidsWatch.

čítaj viac...viac...

07.11.2016

Dieťa a vlastný mobil. Jednoduché rozhodovanie?

M. Lukáčová

V štúdiách o pripravenosti detí na vlastný mobil sa psychológovia prikláňajú k metóde čím neskôr, tým lepšie. Zladiť teóriu s praxou nie je jednoduché. V reálnom svete prichádza potreba mať dieťa na linke oveľa skôr.

čítaj viac...viac...

23.03.2016

Zábava pre celú rodinu do mobilu i tabletu

pr

Snívala ste niekedy o tom, že si otvoríte svoj obchod? Máte dieťa, ktoré sa rado hrá, že v obchode predáva? V tom prípade pre vás máme tip na vydarenú mobilnú hru. Zabavíte sa pri nej vy i vaše dieťa a zároveň spoznáte, aké to je viesť vlastný supermarket. Hra je navyše úplne zadarmo.

čítaj viac...viac...

16.11.2015

Študenti chcú mať v mobile aj svoju banku. ČSOB SmartBanking je riešenie

PR

Stále síce platí, že študenti majú hlboko do vrecka, ale dnes treba dodať, že na jeho dne je smartfón. A v ňom celý študentský život - kamaráti, poznámky, sociálne siete, hudba, fotky a výnimkou nie je ani bankový účet.

čítaj viac...viac...

03.11.2014

Nikdy nie je isté, kto je na druhej strane

PR

Poskytovanie citlivých a podrobných údajov o sebe či svojich blízkych však nemusí byť ani v online svete práve najšťastnejšie. Deti si však často neuvedomujú, aké riziká na ne môžu medzi virtuálnymi známymi číhať.

čítaj viac...viac...

07.10.2014

Pomôžte im predísť závislosti od internetu

PR

Trávi vaše dieťa denne čas za počítačom, s tabletom, či mobilom v ruke? Ak sa bojíte, že je online viac než je zdravé, vaše obavy môžu byť viac než namieste. Až 4 percentá starších detí sú totiž ohrozené závislosťou a trávia na internete viac času ako si myslia ich rodičia.

čítaj viac...viac...

14.02.2014

Najprv škola a potom rob čo chceš. Hovorí EGO.

eva/ redakcia

Byť „KOCKATOU HLAVOU“ alebo „KOCKÁČOM“ je IN. Snaží sa s kapucou na hlave presvedčiť deti reper EGO. Pilotný ročník súťaže im otvára dvere do profesionálneho IT sveta. Veď ktoré dieťa by nechcelo sedieť na porade v NESS :)?

čítaj viac...viac...

inzercia

inzercia