7 top-trás zo severu na juh | S Rodinkou v Rakúsku | Keď je voľno | Rodinka.sk
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
štvrtok 21.09.2017 | meniny má Matúš  
Keď je voľnoS Rodinkou v Rakúsku

7 top-trás zo severu na juh

 pr   11.09.2017   0

Burgenland najlepšie spoznáte na tradičnom či elektrickom bicykli. Môžete sa tešiť na 2.500 km cyklotrás od jednoduchých výletov pre celú rodinu po náročné vytrvalostné trate pre profesionálov.

Vychutnajte si vynikajúco vybudované a najlepšie označené cyklocesty a cyklotrasy s rozsiahlym servisom  ako požičovňa a oprava bicyklov, ubytovanie pre cyklistov a dostatok cyklomáp.

foto: Burgenland Tourismus/ Peter Burgstaller

 

Maximálna radosť z jazdy pri najvyššom komforte

Kto to má rád trošku pohodlnejšie, preskúma krajinu na elektrickom bicykli. Požičovne a dobíjacie boxy nájdete vo všetkých regiónoch Burgenlandu. 

Mierne kopce v strednom a južnom Burgenlande a takmer nekonečné diaľavy okolo Neziderského jazera pozývajú na bohaté prieskumné túry. Pohodlne a napriek tomu športovo si na e-biku vychutnáte pôsobivý a pestrý profil krajiny. Ak to máte radi pohodlnejšie, objednáte si e-bike priamo na mieste, aby ste preskúmali pekný burgenlandský kraj. E-bike je optimálnou kombináciou  zábavy z jazdy a komfortu.

foto: Burgenland Tourismus/ Peter Burgstaller

 

Hneď ako šliapnete do pedálov e-biku, podporia váš chod vpred elektomotory silné na pohon, ale decentné. Takto môžete zvládnuť aj trasy, ktoré by ste inak radšej zdolali autom.

Je úplne jedno, či ste na cestách formou krátkych trás alebo náročných cyklotúr – s elektrobicyklom sa pohyb stane zábavou ako nikdy predtým. Aby ste si tento komfort mohli užívať aj počas dovolenky a stále disponovali nabitou batériou, má Burgenland k dispozícii rozsiahlu sieť požičovní e-bikov a dobíjacích staníc.

foto: Vila Vita Panonia

 

Termíny, náklady & technické detaily

Vezmite prosím na vedomie, že dobíjacie stanice sú čiastočne za úhradu, resp. s možnosťou dohody termínu. Pre ďalšie informácie ohľadne technických možností /pripojenia, nákladov a termínov sa prosím obráťte priamo na uvedený kontakt.

S aplikáciou Erlebnistouren si môžete výlet na bicykli naplánovať rovnako jednoducho ako turistiku alebo jazdu na koni. Na optimálne plánovanie zážitkov počas cesty, či už ide o pamiatky, zážitky z prírody, rodinné a wellness ponuky, alebo vychytávky z kuchyne a pivnice  je k dispozícii ihneď na jeden klik rovnako nová aplikácia „ Ausflugsziele Burgenland“.  Obidve aplikácie si môžete stiahnuť zdarma na burgenland.info.     

 

Slnečné vyhliadky:

tie najlepšie ponuky v Burgenlande.

Panónski hostitelia, napr. Vila Vita Pannonia, St. Martins Therme & Lodge, Urlaub am Bauernhof, Ferienhaus Burgenland in Mönchhof, AVITA Resort vás očakávajú s atraktívnymi balíčkami a pozývajú vás na dovolenku do najvýchodnejšej spolkovej krajiny Rakúska.

Tu sa dostanete k Top ponukám: 

http://www.burgenland.info/sk/campaigns/top-ponuky.html

Viac informácií na: http://www.burgenland.info/sk

Odosielam Váš hlas...
Zatiaľ nehodnotené. Budete prvý!
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.

Najčítanejšie

Recept týždňa

Komentáre k článku

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised

tehotenstvo
Kedy sa dá potvrdiť tehotenstvo?
21.09.2017   5
Kedy sa dá najskôr potvrdiť, že som tehotná? Čo sú jednoznačné príznaky tehotenstva a čo všetko môžem čakať ? Kedy ísť k lekárovi?
Daňový bonus - časté otázky rodičov
19.09.2017   0
Môžem si uplatniť daňový bonus aj na dieťa svojho partnera/manžela? Čo ak dieťa študuje externe, preruší školu alebo opakuje ročník?
babetko
Si emancipovaná? Chyba!
21.09.2017   0
Gúľať pred sebou pneumatiky na vymenenie za zimné, pritom vliecť autosedačku a okrikovať chodiace dieťa - to je emancipácia?
Aj vaše batoľa vás už udrelo?
20.09.2017   0
Svet ročného dieťaťa je denno-denne o tom, že sa stretáva s novými situáciami. Úder môže byť vyjadrenie frustrácie dieťaťa, napr. z toho, že sa mu nedarí.
Tekvicové smoothie (od 8 mesiacov)
19.09.2017   0
Tekvica môže byť jedna z prvých druhov zeleniny, ktorú ochutná vaše bábätko. Podávať ju môžete aj ako chutné smoothie.
detske choroby
Odsávačka hlienov – áno či nie?
20.09.2017   23
Proces odsávania je úplne bezbolestný, pre deti však môže byť trochu nepríjemný. Protesty dieťatka sú spôsobené väčšinou obmedzením pohybu pri odsávaní, strachom z neznámeho predmetu a v prípade odsávačiek na vysávač aj strachom zo zvuku vysávača.
Gastroenterológ radí
19.09.2017   0
Môže mať dieťatko alergiu na kozie mlieko? Stravujem svoje dieťa dostatočne, nemá málo mlieka? Na tieto a aj iné otázky odpovedá detská gastroenterologička MUDr. Mária Krajčírová, PhD.
Nie je soplík, ako soplík
15.09.2017   0
50% pacientov u pediatrov v tomto období sú „soplíky“, ktoré v zásade riešiť netreba. Rodičia často chápu soplíky ako problém, ktorý chcú „riešiť“, odstraňovať, dieťa ich zbavovať.
auto
Auto môže šoférovať aj neplnoleté dieťa
12.09.2017   1
Autoškoly považujú udeľovanie vodičských preukazov už od 17 rokov za pozitívne. Väčšina inštruktorov tvrdí, že sú mladí vodiči oveľa flexibilnejší ako starší. Mladí sa tak skôr naučia jazdiť a získajú skúsenosti.
Čo vám poisťovňa preplatí a čo nie?
07.09.2017   0
Krúpy, záplavy, pád stromu na cestu, či stret so zverou vedia narobiť poriadne škody na aute. Nie vždy ich poisťovňa preplatí. Na čo si dať pozor?
Čo s prasknutým čelným sklom?
01.09.2017   0
Policajt vám pri cestnej kontrole môže udeliť pokutu, resp. zadržať technický preukaz. Čo robiť, keď vám počas jazdy pred vami idúce vozidlo „strelí“ kamienok?