ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
inzercia
Rodinka
inzercia

21.09.2016verzia pre tlač


Ako rozbehnúť svoj biznis? Podnikavé ženy vedia ako na to

Autor: Saša/redakcia

Cesta k úspešnému podnikaniu býva náročná. Ako správne naštartovať svoj biznis, keď sa nedarí podľa predstáv? Využite rady odborníkov!

Podnikavé ženy
Foto: Ingimage.com

 

Slovenská sporiteľňa v spolupráci s Nadáciou Slovenskej sporiteľne vyhlasuje súťaž určenú pre začínajúce podnikateľky.

Do súťaže sa môžu prihlásiť začínajúce podnikateľky zo všetkých regiónov Slovenska, ktoré chcú začať podnikať alebo nedávno rozbehli svoje podnikanie a niečo im bráni v ďalšom rozvoji (kontakty, strach z presadenia sa na trhu, lokalita pôsobenia, nedostatok zákazníkov, financie, technické znalosti, legislatíva, potreba byť vedená ďalšími odborníkmi na rôzne témy a pod.).

Vek podnikateľky ani oblasť podnikania nie sú limitované. Prihlášky je možné posielať do 30.9.2016, po získaní stej prihlášky bude prihlasovanie uzavreté.

Foto: Ingimage.com

 

Prihlášku nájdete na webovej stránke Slovenskej sporiteľne.

Prihlášky sa budú posudzovať podľa týchto kritérií:

  • nápad, originalita, inovatívnosť
  • praktický rozmer
  • podnikateľský zámer spôsob realizácie s dopadom na komunitu

Vybrané podnikateľky sa budú môcť zúčastniť série podujatí s názvom : Podnikateľské raňajky. Budú sa konať na týždennej báze, pričom témy a organizačné informácie sú uvedené v Kalendári podujatí.

Súťažiace sa budú zúčastňovať podnikateľských raňajok na základe odporúčaní špecialistov a ich preferenčného výberu tém, ktoré zaznačia v prihláške. Podujatia sa budú konať striedavo v Bratislave, Trnave a Nitre.

Foto: Ingimage.com

 

Podnikateľské raňajky nie sú iba prednáškou, ale aj priestorom na vzájomné stretávanie sa, zoznamovanie sa, prezentovanie svojich podnikateľských nápadov, rozoberanie tém pod vedením odborníkov či podelenie sa o osobné skúsenosti s riešením rôznych situácií.

Od 1.11. do 30.11.2016 budú môcť súťažiace, ktoré sa aktívne zúčastnili aspoň 4 pracovných raňajok, absolvovať bezplatný 3-hodinový mentoring s vybraným mentorom, či už vo forme osobných stretnutí alebo online konzultácií.

 

 

Foto: Ingimage.com

 

Záverečné stretnutie všetkých účastníčok, zástupcov organizátora a partnerských organizácií sa uskutoční 5. decembra 2016.

Porota vyberie 3 výherkyne, ktoré získajú možnosť natočiť vlog o svojom podnikaní a uverejniť ho na portáloch, ktoré spravuje www.startitup.sk.

Hodnotenie

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 3.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.

inzercia

Komentáre

Komentáre k článku
Dáša napísané 29.05.2017 06:46 answer email

Ženy moc vymýšľaju.

mia napísané 07.07.2017 22:51 answer email

Chvalabohu

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised


Poslať odkaz priateľovi

inzercia