ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
inzercia
Rodinka
inzercia

21.09.2016verzia pre tlač


Ako rozbehnúť svoj biznis? Podnikavé ženy vedia ako na to

Autor: Saša/redakcia

Cesta k úspešnému podnikaniu býva náročná. Ako správne naštartovať svoj biznis, keď sa nedarí podľa predstáv? Využite rady odborníkov!

Podnikavé ženy
Foto: Ingimage.com

 

Slovenská sporiteľňa v spolupráci s Nadáciou Slovenskej sporiteľne vyhlasuje súťaž určenú pre začínajúce podnikateľky.

Do súťaže sa môžu prihlásiť začínajúce podnikateľky zo všetkých regiónov Slovenska, ktoré chcú začať podnikať alebo nedávno rozbehli svoje podnikanie a niečo im bráni v ďalšom rozvoji (kontakty, strach z presadenia sa na trhu, lokalita pôsobenia, nedostatok zákazníkov, financie, technické znalosti, legislatíva, potreba byť vedená ďalšími odborníkmi na rôzne témy a pod.).

Vek podnikateľky ani oblasť podnikania nie sú limitované. Prihlášky je možné posielať do 30.9.2016, po získaní stej prihlášky bude prihlasovanie uzavreté.

Foto: Ingimage.com

 

Prihlášku nájdete na webovej stránke Slovenskej sporiteľne.

Prihlášky sa budú posudzovať podľa týchto kritérií:

  • nápad, originalita, inovatívnosť
  • praktický rozmer
  • podnikateľský zámer spôsob realizácie s dopadom na komunitu

Vybrané podnikateľky sa budú môcť zúčastniť série podujatí s názvom : Podnikateľské raňajky. Budú sa konať na týždennej báze, pričom témy a organizačné informácie sú uvedené v Kalendári podujatí.

Súťažiace sa budú zúčastňovať podnikateľských raňajok na základe odporúčaní špecialistov a ich preferenčného výberu tém, ktoré zaznačia v prihláške. Podujatia sa budú konať striedavo v Bratislave, Trnave a Nitre.

Foto: Ingimage.com

 

Podnikateľské raňajky nie sú iba prednáškou, ale aj priestorom na vzájomné stretávanie sa, zoznamovanie sa, prezentovanie svojich podnikateľských nápadov, rozoberanie tém pod vedením odborníkov či podelenie sa o osobné skúsenosti s riešením rôznych situácií.

Od 1.11. do 30.11.2016 budú môcť súťažiace, ktoré sa aktívne zúčastnili aspoň 4 pracovných raňajok, absolvovať bezplatný 3-hodinový mentoring s vybraným mentorom, či už vo forme osobných stretnutí alebo online konzultácií.

 

 

Foto: Ingimage.com

 

Záverečné stretnutie všetkých účastníčok, zástupcov organizátora a partnerských organizácií sa uskutoční 5. decembra 2016.

Porota vyberie 3 výherkyne, ktoré získajú možnosť natočiť vlog o svojom podnikaní a uverejniť ho na portáloch, ktoré spravuje www.startitup.sk.

Hodnotenie

Odosielam Váš hlas...
Hodnotenie: 3.0 z 5. Celkom 1 hlas(ov).
Kliknite na hviezdičky pre ohodnotenie článku.

inzercia

Komentáre

smile zwinker Big Grins Confused Cool Cry Eek Evil Frown Mad Mr. Green Neutral Razz Redface Rolleyes Sad Surprised


Poslať odkaz priateľovi

inzercia